Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Minecraft na Pompie - Seria Rectiv16 & Dzojo !

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Terenzo33 25/03/2014 - 00:24

Terenzo
  • Gracz

Hej , cześć i czołem ! :)

Tak to znowu ja, Terenzo czy jak kto woli Rectiv16. :)

Nagrywam serię z Fify Online 3 , Minecrafta oraz coś z LoLa na moim kanale jest również. 

Jednak ten temat chcę poświęcić serii Minecrafta w wykonaniu moim i Dzoja oraz o możliwości zagrania razem z nami w jednym z odcinków jak najbardziej gra z widzami mile widziana. ! :)

Wszystkie informacje macie w filmie oraz w opisie filmu. :)

#1 - Nawet Malfoj nie jest nieśmiertelny

https://www .youtube.com/watch?v=WTRnJoN2vmQ

#2 - Nowe miejsce, prawie skończone pierwsze budynki

Edited by Terenzo, 26/03/2014 - 21:41.

• Back to top
    • 0

Kiślu2355 25/03/2014 - 00:27

Kiślu
  • Gracz

1. Zbyt długi materiał (podzielcie go na więcej części)

2. Mikrofon nie zbyt ciekawie brzmi

3. Minecrafta oglądają dzieci - nie bluźnij aż tyle komentując tą grę.

4. Potnij materiał, wstawiając te ciekawsze momenty.

Pozdrawiam, Kiślu.

• Back to top
    • 1

Terenzo33 25/03/2014 - 00:31

Terenzo
  • Gracz

1. Zbyt długi materiał (podzielcie go na więcej części)

2. Mikrofon nie zbyt ciekawie brzmi

3. Minecrafta oglądają dzieci - nie bluźnij aż tyle komentując tą grę.

4. Potnij materiał, wstawiając te ciekawsze momenty.

Pozdrawiam, Kiślu.

Dzięki za uwagi, na pewno wezmę je sobie do serca przy kolejnym odcinku. :D 

1. Wiem, że jest za długo poczatkowo nie miało to tak wyglądać jednak napotkaliśmy kilka problemów natury Zombie czy Creeper i dlatego wyszło tak długo. 

2. Mikrofon na pewno zmienię ale nie wiem kiedy, choć ten co mam wcale tani nie był a brzmi jak brzmi, jednak myślę że nie jest najgorzej. :) 

3. Tutaj troszeczkę mam inną wizję, bo ok. ! Niech to sobie dzieci oglądają, ale ja tego nie robię z zamiarem tworzenia dla dzieci tylko dla większych graczy , chodź jak sam oglądałem odcineczek to przyznam, że troszkę na pewno za dużo kurwowałem. :) 

4. Chodzi Ci o zrobienie takiej hmm.. sklejki z tego odcinka ? ... 

Bo mam coś takiego w planach, jednak jeszcze nie teraz tylko po kilku odcinkach, aby to wyglądało lepiej. :) 

• Back to top
    • 0

Kiślu2355 25/03/2014 - 00:33

Kiślu
  • Gracz

Dzięki za uwagi, na pewno wezmę je sobie do serca przy kolejnym odcinku. :D

1. Wiem, że jest za długo poczatkowo nie miało to tak wyglądać jednak napotkaliśmy kilka problemów natury Zombie czy Creeper i dlatego wyszło tak długo. 

2. Mikrofon na pewno zmienię ale nie wiem kiedy, choć ten co mam wcale tani nie był a brzmi jak brzmi, jednak myślę że nie jest najgorzej. :)

3. Tutaj troszeczkę mam inną wizję, bo ok. ! Niech to sobie dzieci oglądają, ale ja tego nie robię z zamiarem tworzenia dla dzieci tylko dla większych graczy , chodź jak sam oglądałem odcineczek to przyznam, że troszkę na pewno za dużo (cenzura)owałem. :)

4. Chodzi Ci o zrobienie takiej hmm.. sklejki z tego odcinka ? ... 

Bo mam coś takiego w planach, jednak jeszcze nie teraz tylko po kilku odcinkach, aby to wyglądało lepiej. :)

Tak, obczaj sobię ten filmik który Ci podesłałem, są tam cięcia - co przerywa tą monotonie, ps. skoro nie chcesz mieć dzieciarni na kanale, proponuję zmienić grę, na przykład takie San Andreas. :)

• Back to top
    • 0

Terenzo33 25/03/2014 - 00:37

Terenzo
  • Gracz

Tak, obczaj sobię ten filmik który Ci podesłałem, są tam cięcia - co przerywa tą monotonie, ps. skoro nie chcesz mieć dzieciarni na kanale, proponuję zmienić grę, na przykład takie San Andreas. :)

Powiem Ci w ten sposób, nie chodzi mi o to czy chcę mieć dzieciarnę czy nie, bo dla mnie każdy widz jest sobie równy, jednak nie chcę patrzeć na to , że nie mogę klnąć bo ojej dzieci słuchają i się uczą... 

Robię to z myślą o graczach takich, którym żadna kurwa i skurwysyn obce nie są. :) 

+ GTA nie chcę nagrywać, przynajmniej nie San Andreas, w niedalekiej przyszłości nagram serię ale z GTA V. :) 

+ Co do tych cięć to faktycznie można i tak robić, choć jeżeli odcineczek będzie miał te swoje 15 minut to raczej nikomu się on nie znudzi bo aż tak smutno nie jest przecież. :) 

• Back to top
    • 0

Terenzo33 26/03/2014 - 21:40

Terenzo
  • Gracz

Minecraft na Pompie #2 - Nowe miejsce, pierwsze prawie skończone budynki :) 

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic