Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unOOC]Aki Sato

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darius 2 26/12/2009 - 18:17

Darius
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Aki Sato

Administrator/moduł nadający karę:Numlock

Powód kary:Zbędne dyskusje na kanale OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam dziś holowałem samochód , który miałem kupić do mechanika.. Kiedy już zaholowałem autko przyszedł wcześniej wzywany prze zemnie Max Aero , ja dostałem Losta , kiedy przyszedłem z powrotem , chciałem podholować samochód bliżej na stacje niestety pan "nachalny mechanik " stał i kłócił się z Max'em , powiedziałem żeby odszedł , ten powiedział że nie bo on był pierwszy po czym zaczął pisać "żal" "id121 robi DM" "ja byłem pierwszy" itd. ja siedziałem cicho , ale do czasu.. powiedziałem że "jego mi zal bo się wpier**la".Wcześniej kiedy przyszedłem "mechanik" groził REPORTEM więc złożyłem /report o tresci : /report id Nachalny mechanik oraz grożenie skargą... Pan Numlock od tego momentu obserwował nas na /recon , po tym jak mechanik się skarżył że "żal . report i wg." ja napisałem mu że jego mi żal itd. wtedy też dostałem blokade , najpierw Max , a następnie ja.Świadkiem był Tommy Zacca właściciel auta , które chciałem kupić.
Od jakiegoś czasu zauważyłem że Numlock ocenia wszystko pochopnie , nie widział jak toczyła się akcja od początku , wyciągnął z tego konsekwencje nie znając całej sprawy.Po blokadzie wdałem się z nim w pogaduszkę na /report , aby wszystko wyjaśnić.Poniżej SS'y całego zajścia . wyraźnie widać co ja pisałem.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

A tu wcześniejsza nachalność tego mechanika.

Dołączona grafika

Proszę o wyrozumiałość , Numlock nie kasuj od razu bo może niech się Max wypowie...
  • Do góry
    • 0

#2 Crea63 26/12/2009 - 18:23

Crea
  • Świeżak
Max to Olekx, hmm nie wiem dlaczego dał ci tego bloka. Trzeba było pogonić mechazorda pałą i by sie odpieprzył
  • Do góry
    • 0

#3 Darius 2 26/12/2009 - 18:24

Darius
  • Zbanowani

Max to Olekx, hmm nie wiem dlaczego dał ci tego bloka. Trzeba było pogonić mechazorda pałą i by sie odpieprzył

Trzeba ją jeszcze mieć , tak Max to olekx zapewne zaraz się wypowie..
  • Do góry
    • 0

#4 Olekx4179 26/12/2009 - 18:27

Olekx
  • Gracz
Tak, Max to ja. Z Akim byliśmy umówieni IC oraz OOC,że ja będę naprawiać jego auta. Okej. Aki mnie wzywa, to podchodzę, ale Jack Mintos się ciągle nam wciskał. Ja nie piszę apelacji o unOOC, gdyż na Maxie nie gram zbyt często, jedynie ją przygotowuje do startu. Potem na chodniku chciałem dostać informację na temat robocizny a,że Remik nie miał kasy na naprawę to skończyło się małą sprzeczką z Mintosem, który ciągle się kręcił. Remik zrobił mu BW. Wracając do blokad... To Mintos cały czas płakał na kropce, a my tylko mu uświadamialiśmy,że to on jest nachalny, nie ja. A jak NumLock nas Reconował, to były dowody na nas. I co do pierwszego screena. Nie robiłem DM, tylko niechcący nacisnąłem CTRL, co było powodem do płaczu p. Mintosa
  • Do góry
    • 0

#5 Dawid4643 26/12/2009 - 19:09

Dawid
  • Gracz
Prawie na każdym screenie widzę jakiś płacz, bo Tobie coś się stało. No sory, jak miałem to potraktować? Jak jakieś pogawędki? Prawie wszystkie sprawy można wyjaśnić drogą IC, a Ty musiałeś dyskutować na kropce.
Tyle.
  • Do góry
    • 0

#6 Darius 2 26/12/2009 - 19:28

Darius
  • Zbanowani

Prawie na każdym screenie widzę jakiś płacz, bo Tobie coś się stało. No sory, jak miałem to potraktować? Jak jakieś pogawędki? Prawie wszystkie sprawy można wyjaśnić drogą IC, a Ty musiałeś dyskutować na kropce.
Tyle.

Ej no sory , ale widzisz jak ten koleś płakał ? Groził skargą ? I co ujdzie mu to na sucho ? Przepraszam że Ci to powiem , ale w tym momencie jesteś żałosny , wyraźnie widać że tamtemu coś nie pasowało , Max potwierdził i na pewno nie jedna osoba jeszcze potwierdzi.Chcesz mnie udupić ? Proszę Cię.. Daj ludziom spokojnie grać .. Są święta nie powinniśmy się kłócić , to fakt.Ale w takiej sytuacji nie da się inaczej.Poza tym grożenie skargą jest karalne.To moja pierwsza postać na tym serwerze i właśnie ją mogę stracić.
  • Do góry
    • 0

#7 Dawid4643 26/12/2009 - 22:26

Dawid
  • Gracz
Każdy z dyskutujących tam dostał blokadę OOC.

jesteś żałosny

Daruj sobie.

Jak już wytykamy sobie błędy, to ja Ci radzę popracować nad poprawną pisownią. Na serio, kiepsko z tym u Ciebie.
  • Do góry
    • 0

#8 Darius 2 27/12/2009 - 11:08

Darius
  • Zbanowani

Każdy z dyskutujących tam dostał blokadę OOC.

jesteś żałosny

Daruj sobie.

Jak już wytykamy sobie błędy, to ja Ci radzę popracować nad poprawną pisownią. Na serio, kiepsko z tym u Ciebie.

Dziękuję , lecz ja już nie zamierzam prowadzić z Tobą dalszej konwersacji.Przeżyję tą blokadę,a Ty będziesz w pełni szczęśliwy.Dziękuje,można zamknąć.
  • Do góry
    • 0

#9 Kobył1180 27/12/2009 - 15:16

Kobył
  • Gracz

Dziękuje,można zamknąć

To zamykam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych