Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[LSMC] History - Since 2014 - 5 rocznica istnienia!

lsmc 2014 2015 2016 2017 2018

 • Please log in to reply
592 replies to this topic

Huubert4772 20/03/2014 - 13:34

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

        bCPPQb2.png

 

Jest to projekt zapoczątkowany przez HuubertProboskiz oraz JaworWSC.

 

 

 

 

 

- 2014 -

 

 

 

qvqBuSh.png

 

Początki były ciężkie, jednak sobie radziliśmy, mając previonka oraz faggio. Główna siedziba znajdowała się na centrum handlowym, gdzie graliśmy swoje przez cały luty gromadząc coraz więcej osób w naszych szeregach. Z czasem, zostaliśmy zauważeni przez administracje - otrzymując od Wilsona 23 marca karetkę oraz wprowadzanie skinów ratowników pod biznes apteki.

 

BUiS5hH.png

 

fAe350Q.png

 

Rozwijaliśmy się, z czasem było coraz lepiej, w naszej ekipie były takie osoby które są zapamiętane do dziś, poprzez swój wkład w rozwój LSMC na początku, Fookshow oraz bullet_star.png Kreatif. Z późniejszym czasem dołączył bullet_star.png Vernon, były członek zarządu LSRC. Zbieraliśmy coraz więcej pochwał od osób które wchodziły z nami w interakcje. W środku czerwca, pojawił się bullet_star.png _Michał ze swoim szpitalem, proponując fuzję. Powstało wtedy SAMC które funkcjonowało tylko chwilę a Michał został stałym członkiem zarządu.

 

B2KPSL9.png

 

Po tym, w lipcu przenieśliśmy się na Mullholand, zmieniając kolor karetek na zielony. Dzięki naszemu zaangażowaniu otrzymaliśmy zmianę nazwy grupy od Bartosza z Apteka Tradycyjna na LS Medical Center, nick nad głową oraz dostęp do radia departamentowego od bullet_star.png Detektyw Rafcio.

 

 

 

nncartk.png

 

- 2015 -

 

 

 

rD43pXK.png

 

5r8g4qL.png

 

W marcu została podjęta fuzja z MRC - projektem szpitala który wygrał przetarg na ASGH. Łącząc siły, powstała potężna jednostka z rozbudowanym zarządem, kilkoma karetkami oraz wieloma osobami pod panelem. Trwało to aż do czerwca, gdzie po rozpadzie wróciliśmy na Mullholand.

 

8YALqPw.png

 

ygdbAVR.png

 

cu5o1HI.png

 

W sierpniu, zakupiliśmy nowy budynek - naprzeciw stacji Mull, przemianowując go w nową siedzibę, zmieniając kolor na niebieski i tworząc ze starego akademik. Tego miesiąc straciliśmy członka zarządu, czyli Patryvja gdzie uśmierciła swoją postać. W tym czasie została zakupiona druga karetka do naszej floty. Z MRC przeszły do nas dwie ważne osoby, Wagner oraz Paramedyk które szybko stały się członkami zarządu i prowadziły całe Medical Center przez całą jesień aż do lutego kolejnego roku.

 

9fk3BEB.png

 

 

 

 

XoN6FVN.pngyspUkiN.png

 

- 2016 -

 

 

 

mvxQkzL.png

 

Fuzja z Fire House 81 odbyła się w lutym, jednocześnie Murek stał się członkiem zarządu, ogarniając wraz z resztą aktywnych członków MC. Pod koniec ów miesiącu, wieloletni członek zarządu, czyli Vernon uśmiercił swoją postać, odchodząc jednocześnie. Wszystko rozpadło się w maju, gdzie Prostyq podarował nam szpital ASGH w centrum, przenosząc się tam od razu z flotą czterech karetek oraz previonkiem, zmieniając kolor ponownie na czerwony. Rozpoczął się generalny remont jednostki wraz z remontem całego budynku. Został wykupiony garaż, dokupione kilka nowych karetek a z czasem motor, FBI Rancher czy motorówka

 

7zo7dUH.jpg

 

Vernon powrócił do zarządu a wraz z nim nowe osoby, bullet_star.png Tajemnicza321 w wakacje a w listopadzie bullet_star.png WejderPL zastępując innego członka zarządu, czyli bullet_star.png xSoNy, przejmując jego obowiązki. Październik to był dobry miesiąc gdzie dostaliśmy dotację od Eryk_ co napędziło nas dodając do naszej floty kolejną karetkę. Dodatkowo! Wygraliśmy plebiscyt na najlepszą frakcję roku 2016.

 

w6jvM6C.png

 

 

 

 

4ytThwJ.pngv653niD.png

 

- 2017 -

 

 

 

Pierwsze trzy miesiące LSMC przyniosło wiele nowości. Zaczynając od nowego skryptu, wzorowanego na tym z 2013 roku, którego używało LSRC. Zostały podniesione wypłaty, dostaliśmy możliwość aplikowania leków oraz dostęp do kupna FBI Rancherów. Było więcej zmian, ale nie ma sensu rozpisywać ich tutaj po kolei. 

 

wTghjle.jpg

 

W maju powstał filmik, stworzony przez Vernon o tytule History, przedstawiający dzieje Medical Center od początku aż do 2017 roku. Głos w filmie użyczył Prostyq jako lektor.

​W czerwcu odbyło się krwiodawstwo, event organizowany przez LSMC co roku, gromadzący zawsze wiele ludzi i chcący pomagać innym. Tego samego miesiąca, kilka dni potem został zorganizowany kolejny event, dni otwarte - gdzie zostało pokazane jak pracujemy.

 

PGgqsk3.jpg

 

Pod koniec czerwca, podczas targów pojazdów silników, wszystkie grupy porządkowe podarowały nam karetki, motorówki, FBI Ranchery oraz Engine. Było to bardzo miły gest, dający nam więcej siły do działania na ten rok. 

 

ZIMonos.jpg

 

Fire City Unit, zostało otworzone w lipcu przez zarząd LSMC, projekt był rozwijany aż do sierpnia. Osobą która miała być odpowiedzialna za to oraz dostarczyła poradniki był Vernon jednak poprzez sprzeczkę odszedł z LSMC. Hubson98 został pierwszym Fire Chief'em nowej jednostki. 

Pod koniec miesiąca, dwa pickupy zostały połączone wewnątrz - przez co między SOR I a SOR II można było przechodzić od środka.

W październiku, Tajemniczaa odeszła z zarządu, opuszczają szeregi LSMC, w jej miejsce wszedł Seeba przejmując jej obowiązki oraz przejmując Fire City. Kilka dni potem został zorganizowany event, jeden z większych w tym roku. Wybuch stacji centrum, pokazał zastępy LSMC oraz pokazała Fire City Unit.

 

RayoQqG.jpg

 

W listopadzie, na początku, został zakupiony nowy akademik - dawna siedziba sądu która była urzędowna kilka lat temu, stała się własnością LSMA. Kilka dni po tym, zostało oficjalne otwarcie owego akademika.   

 

 

- 2018 -

 

 

 

.Zaczęliśmy nowy rok z przytupem, 13 stycznia uczestniczyliśmy w evencie FTC - Open Days. Pod koniec miesiąca powstało promo w wykonaniu Vernon które znajdziecie TUTAJ. Więcej działo się jednak w lutym, już pierwsze dni tego miesiąca przyniosły nam lekkie roszady, dotychczasowy członek zarządu oraz dowódca jednostki Fire City Seeba zameldował na radiu End of Watch, jednocześnie opuszczając LSMC. Po rozmowach zarządu, 3 stycznia zdecydowano że na miejsce Fire Chief’a wejdzie Vernon który wrócił do frakcji w styczniu.

 

DrMxURG.jpg

 

Zaledwie dwa dni później został ogłoszony nowy członek zarządu którym została Julcix podjęła ona funkcję nowego Commander of EMS and Human Resources. W marcu, a dokładnie 10 odbył się event - 4 lecie Los Santos Medical Center stworzony na czwartą rocznice istnienia naszej frakcji. Zjawił się tam ówczesny Burmistrz MJay oraz szef policji Ferrum.Podczas wydarzenia, oficjalnie ogłoszono nową nazwę gmachu szpitala o nazwę United Central Hospital, na niebie ujrzeć można było pokaz Stunt który rozprowadzał nad naszymi głowami czerwony pył, czyli jedną z charakterystycznych barw Medical Center.

 

1euQkgt.gif

 

Na początku czerwca z inicjatywy dyrektora FBI Konrad` zostało zorganizowane oficjalne przekazanie sprzętu grupom rządowym, między innymi również nam. Do naszej floty dołączył; Quad oraz helikopter typu Raindance. Nie wiele dni później, do grupy wprowadzona została oficjalna licencja, której uzyskanie uprawnia medyków do latania tym sprzętem.

 

UkuSX0i.gif

 

Sierpień przyniósł nam wiele zmian, edycji podjęta została hierarchia LSMC, gdzie powstał podział na pododdziały: Probationary, Low-Staff, Middle- Staff, High-Staff i Command Staff. Jedną z nowości był High Staff który dzielił się na rangi; Lieutenant I, II oraz Captaina. Porucznika drugiego stopnia objął Muchozol natomiast posadę kapitana, kandydata do zarządu, czyli osoby która zajmie miejsce w Command Staffie po rezygnacji któregoś z Commanderów, przejął szef Fire City czyli Vernon. Październik przyniósł nam kolejne zmiany w zarządzie, pożegnaliśmy się z Julcix która pełniła rolę Commandera od lutego obecnego roku. Wniosła ona do naszej grupy powiew świeżości, szczególnie jeśli chodzi o doskonałe artykuły relacjonujące życie grupy. Z pewnością największym przełomem tego roku, było utworzenie centrum szkoleniowego które swoje otwarcie miało w Listopadzie. Był i jest to duży krok do przodu w szkoleniu nowych ratowników medycznych, czy nawet strażaków. Budynek dzieli się na kilka sektorów szkoleniowych, stanowisko Fire City do szkolenia nowych strażaków, czy tor przeszkód to tylko przedsmak przygotowanych przez nas rzeczy w MTC. 

 

A3waKbB.gif

 

 

W tym roku duży nacisk postawiliśmy na rozwój budynków, przy głównym gmachu Medical Academy - powstały kolejne miejsca, które były ogromnym krokiem pod względem rozwoju szkoleń. Siłownia, oraz restauracja przyniosła kadetom nie tylko nowe miejsca pracy, ale również wiele wniosły pod względem sportowym, czy żywieniowym. Będąc przy sprawach szkoleniowych, warto wspomnieć o tym, że przez cały rok odbyło się 17 naborów do akademii. Łączna ilość kadetów przekroczyła wartość 140 osób, co jest znacznym postępem względem poprzednich lat. Tego samego miesiąca został przebudowany szpital oraz garaż, poprzez powiększenie metrów przez administracje.

 

Z7eZkD6.gif

(SOR I)

 

Postawiliśmy również na rozwój Social Media grupy, tworząc między innymi Twittera - który to pozwala na lepszy kontakt z mieszkańcami. Zwiększona została częstotliwość artykułów w dziale Public Relations, czy otwarcie izby przyjęć dla interesantów. Świetnym zwieńczeniem roku, okazała się być integracyjna wigilia w LSMA, gdzie zjawiła się znaczna większość medyków. Nowy rok zaczęliśmy hucznie, bo wygraną w plebiscycie  na najlepszą frakcje/grupę uprzywilejowaną roku. Jest to już nasz trzeci tytuł z rzędu. Dziękujemy wszystkim za głosy i zobaczymy co przyniesie nam rok 2019!

 

YLCNOho.jpg

 

 

 

 

Wszystkie nasze tematy;

 

https://net4game.com/topic/226376-abt-pharmacy-medical-center/

 

https://net4game.com/topic/221639-abt-medical-center-oddział-fire-department-rekrutacja/

 

https://net4game.com/topic/216315-abt-medical-center-academy/

 

https://net4game.com/topic/245834-%E2%98%86-medical-rescue-center-%E2%98%86/

 

https://net4game.com/topic/222291-los-santos-medical-center-ems-division-and-fd-division/

 

https://net4game.com/topic/233637-%E2%98%86-los-santos-medical-center-%E2%98%86/

 

https://net4game.com/topic/247532-los-santos-medical-center/

 

https://net4game.com/topic/258528-los-santos-medical-center/

 

https://net4game.com/topic/264235-ls-medical-center-2016/

 

https://net4game.com/topic/268305-los-santos-medical-center/

 

https://net4game.com/topic/287247-lsmc-ls-medical-center-public-relations-%F0%9F%9A-%91%F0%9F%9A/

 

https://net4game.com/topic/287250-lsmc-ls-medical-center-academy-nab%C3%B3r-zamkni%C4%99ty-%F0%9F%8E/

 

https://net4game.com/topic/286794-lsmc-ls-medical-center-badania-psychologiczne-%F0%9F%93/

 

https://net4game.com/topic/287856-lsmc-ls-medical-center-zabezpieczanie-wydarze%C5%84-%F0%9F%9A-%91%F0%9F%9A/

 

https://net4game.com/topic/293424-lsmc-ls-medical-center-veterans-nab%C3%B3r-otwarty/

 

https://net4game.com/topic/287246-lsmc-ls-medical-center-pytania-odno%C5%9Bnie-lsmc-%F0%9F%93/

 

https://net4game.com/topic/291242-lsmc-ic-izba-przyj%C4%99%C4%87/

 

https://net4game.com/topic/292147-lsmc-lsmcems/

 

 

 

 

 

Nasze proma;

 

Promo 2014 by bullet_star.png Vernon

 

Spoiler

 

Promo 2016 by bullet_star.png Vernon

 

Spoiler

 

History 2017 by bullet_star.png Vernon

 

Spoiler

 

Promo 2018 by bullet_star.png Vernon

 

Spoiler

 

Promo 2019 by bullet_star.png Vernon

 

Spoiler

 

 

 

 

Kilka innych filmików;

 

Spoiler

 

 

credits;

text. VernonHuubert


Edited by Huubert, 20/03/2019 - 19:28.

 • Back to top
  • 119

Beastie1282 20/03/2014 - 13:40

Beastie
 • Gracz

Kreatywnie, może postaraj się obrobić kilka z nich - będzie na pewno efektownie. ;)


 • Back to top
  • 1

Huubert4772 20/03/2014 - 13:41

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Kreatywnie, może postaraj się obrobić kilka z nich - będzie na pewno efektownie. ;)

 

Postaram się ;)


 • Back to top
  • 7

fway-72 20/03/2014 - 13:57

fway
 • Gracz

odgrywanie akcji samemu ze sobą zawsze spoko


 • Back to top
  • -66

Huubert4772 20/03/2014 - 14:05

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

odgrywanie akcji samemu ze sobą zawsze spoko

 

Nie rozumiem pana, to jest serwer RP. Tutaj nawet to jest wskazane, pokazuje kreatywność. Jakiej jest mało w tych czasach.


 • Back to top
  • 18

Mikellek 1801 20/03/2014 - 14:05

Mikellek
 • Gracz

*
POPULAR

odgrywanie akcji samemu ze sobą zawsze spoko

Przynajmniej chłopak się stara coś grać, a nie napierdzielać /duty w centrum.

Naprawdę kreatywnie, nie masz ogromnego majątku, aby kupić karetkę itd... Ale liczą się intencję i życzę Ci powodzenia w dalszej grze- PIĄTECZKA! >.<


Edited by Sitr0x, 20/03/2014 - 14:05.

 • Back to top
  • 5

Ryuk15 20/03/2014 - 14:07

Ryuk
 • Gracz

odgrywanie akcji samemu ze sobą zawsze spoko

 

Stara się, nie tak jak ludzie z centrum.  Postarał się i zajebiście mu poszło + leci. 


 • Back to top
  • 2

KeRRamp725 20/03/2014 - 14:12

KeRRamp
 • Gracz

Nie rozumiem pana, to jest serwer RP. Tutaj nawet to jest wskazane, pokazuje kreatywność. Jakiej jest mało w tych czasach.

 

Przywracasz wiarę w centrum, ale i tak wolę south central. xD


 • Back to top
  • 2

Huubert4772 20/03/2014 - 14:12

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Przynajmniej chłopak się stara coś grać, a nie napierdzielać /duty w centrum.

Naprawdę kreatywnie, nie masz ogromnego majątku, aby kupić karetkę itd... Ale liczą się intencję i życzę Ci powodzenia w dalszej grze- PIĄTECZKA! >.<

 

Dzięki, ja dopiero zaczynam z tym wszystkim :D


 • Back to top
  • 11

Karkolo8 20/03/2014 - 14:12

Karkolo
 • Gracz
Powodzenia ziomeczku, myślę że za jakiś czas będziecie mieć karetkę ;) Powodzenia życzę w dalszej pracy. Była sytuacja że miałem wypadek to aż mi się ciepło na sercu zrobiło jak zaczelismy wspólną interakcje.
 • Back to top
  • 0

Selinov 545 20/03/2014 - 14:15

Selinov
 • Gracz

Burka sobie kup, może robić za taką mini-karetkę, dobry /v opis wystarczy.


 • Back to top
  • 0

B_M 227 20/03/2014 - 14:16

B_M
 • Gracz

Z chęcią bym sobie pograł! Powodzenia!  >.<


 • Back to top
  • 0

Huubert4772 20/03/2014 - 14:17

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Burka sobie kup, może robić za taką mini-karetkę, dobry /v opis wystarczy

 

Za jakiś czas, czemu nie? :)


 • Back to top
  • 7

Huubert4772 20/03/2014 - 14:28

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

ale (cenzura)a ludzie XD

wbijanie o 6 i odgrywanie śniadania było fajne w 2010 

granie samemu ze sobą i wrzucanie tego na forum bynajmniej nie przyczynia się do poprawy sytuacji

 

Gdzie indziej możesz się żalić. Pokazałem tylko przedrostek, tego co będzie. Sytuacja serwera niszczy się właśnie przez takich jak ty, którym zależy tylko na /duty.


 • Back to top
  • 7

fway-72 20/03/2014 - 14:32

fway
 • Gracz

38940545920192769614.jpg

konia z rzędem temu kto pokaże mi miejsce w którym się żalę. ziomuś, prowadziłem tu frakcję jak ty ubierałeś cja w binco, po prostu wyraziłem swoją opinię


 • Back to top
  • -3

Huubert4772 20/03/2014 - 14:35

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

38940545920192769614.jpg

konia z rzędem temu kto pokaże mi miejsce w którym się żalę. ziomuś, prowadziłem tu frakcję jak ty ubierałeś cja w binco, po prostu wyraziłem swoją opinię

 

Taa.. Właśnie widze, z dwoma godzinami.


 • Back to top
  • 7

fway-72 20/03/2014 - 14:37

fway
 • Gracz

błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli

 


 • Back to top
  • -10

MrWatson1299 20/03/2014 - 14:40

MrWatson
 • Gracz

38940545920192769614.jpg
konia z rzędem temu kto pokaże mi miejsce w którym się żalę. ziomuś, prowadziłem tu frakcję jak ty ubierałeś cja w binco, po prostu wyraziłem swoją opinię


A może podasz nazwę twojego głównego konta, cwaniaku? ;)

Pomysł nie jest zły, jednak kilka byków w zdaniach robisz. Oczy trochę od tego bolą, ale w dzisiejszych czasach to nie problem na masową skale. Plusik.

Edited by MrWatson, 20/03/2014 - 14:42.

 • Back to top
  • 0

Morg75 20/03/2014 - 15:27

Morg
 • Gracz

[*] LSRC na zawsze w naszych sercach.


 • Back to top
  • 1

Kondziu124721 20/03/2014 - 15:36

Kondziu124
 • Gracz

odgrywanie akcji samemu ze sobą zawsze spoko

I co w tym takiego złego? Odgrywanie raczej nie jest tutaj zakazane, c'nie?

Props dla Ciebie za akcje, nie przejmuj się takimi głupkowatymi komentarzami, tak dalej i będzie GIT! :)


 • Back to top
  • 0

fway-72 20/03/2014 - 15:54

fway
 • Gracz

kiedyś zrozumiecie


 • Back to top
  • 0

Huubert4772 20/03/2014 - 16:41

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

JYkqIJB.png
hYYHAz9.pngu7vuhQK.png?1 q0jolsy.png
 
 

 • Back to top
  • 13

Tymoteor177 20/03/2014 - 16:44

Tymoteor
 • Gracz

Oho, dzięki tym zdjęciom staje się sławny.


 • Back to top
  • 1

Huubert4772 20/03/2014 - 16:45

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Oho, dzięki tym zdjęciom staje się sławny.

 

Dobra akcja była, sporo ssów nie wrzuciłem z tego, ale jest co jest.


 • Back to top
  • 9

Kondziu124721 20/03/2014 - 16:47

Kondziu124
 • Gracz

Ładnie, widze, że gra się kręci, tak dalej! :)


 • Back to top
  • 0

Huubert4772 20/03/2014 - 16:50

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Ładnie, widze, że gra się kręci, tak dalej! :)

 

 A no kręci, i obiecuje że nie skończy się szybko :)


 • Back to top
  • 10

Kondziu124721 20/03/2014 - 20:06

Kondziu124
 • Gracz

 A no kręci, i obiecuje że nie skończy się szybko :)

I bardzo dobrze, tak trzymaj, a efekty pojawią się napewno, takie nastawienie + chęć do gry = sukces gwarantowany :) 

Jeszcze raz powodzonka.


 • Back to top
  • 2

Huubert4772 20/03/2014 - 20:44

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

I bardzo dobrze, tak trzymaj, a efekty pojawią się napewno, takie nastawienie + chęć do gry = sukces gwarantowany :)

Jeszcze raz powodzonka.

 

Dziękuje :)


 • Back to top
  • 4

jestem Kacper382 20/03/2014 - 23:46

jestem Kacper
 • Gracz

Nie rozumiem pana, to jest serwer RP. Tutaj nawet to jest wskazane, pokazuje kreatywność. Jakiej jest mało w tych czasach.

sorka miala byc lapa w gore
 • Back to top
  • 0

Huubert4772 21/03/2014 - 01:31

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Jedzie człowiek odgrywać do centrum, a tu masz pan.

 

NhFW5SG.jpg


 • Back to top
  • 6

Konrad`4078 21/03/2014 - 03:51

Konrad`
 • Gracz

Props za chęci, widać że jak ktoś chce, to może zorganizować sobie miejsce do gry sam. :)
Tylko wiesz, rozwalona manana na sygnale, wygląda nie fajnie. Staraj się, żeby auto zawsze było naprawione i miało wszystkie części całe, wygląda to o wiele estetyczniej. 

Myślę, że jeśli będziesz miał sporo chęci to z czasem będzie tylko lepiej. :P


 • Back to top
  • 0

haha12332 21/03/2014 - 03:59

haha1233
 • Świeżak

Props za chęci, widać że jak ktoś chce, to może zorganizować sobie miejsce do gry sam. :)
Tylko wiesz, rozwalona manana na sygnale, wygląda nie fajnie. Staraj się, żeby auto zawsze było naprawione i miało wszystkie części całe, wygląda to o wiele estetyczniej. 

Myślę, że jeśli będziesz miał sporo chęci to z czasem będzie tylko lepiej. :P

 

Dobrze gadasz


 • Back to top
  • 2

iPaweł 6908 21/03/2014 - 09:46

iPaweł
 • Gracz

*
POPULAR

38940545920192769614.jpg

konia z rzędem temu kto pokaże mi miejsce w którym się żalę. ziomuś, prowadziłem tu frakcję jak ty ubierałeś cja w binco, po prostu wyraziłem swoją opinię

 

Zachowujesz sie bardzo arogancko w stosunku do gracza, ktory chcial sie pochwalic swoja gra i projektem. Blokada postowania dla Ciebie :)

 

Jesli mowa o autorze tematu, duza czesc graczy powinna brac z niego przyklad. Bardzo fajna inicjatywa.


 • Back to top
  • 3

Velta1761 21/03/2014 - 10:11

Velta
 • Gracz

Tak, rzeczywiście jesteś nadzieją w tym naszym całym Centrum. Nie podawaj się tylko za paramedyka LSRC, bo nie grasz w stylu tej frakcji tylko starego dobrego ASGH ;p


 • Back to top
  • 2

Huubert4772 21/03/2014 - 10:25

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Tak, rzeczywiście jesteś nadzieją w tym naszym całym Centrum. Nie podawaj się tylko za paramedyka LSRC, bo nie grasz w stylu tej frakcji tylko starego dobrego ASGH ;p

 

Dziękuje, jeszcze planuje się szkolić z tej dziedziny lepiej.


 • Back to top
  • 6

Tymoteor177 21/03/2014 - 12:28

Tymoteor
 • Gracz

Dziękuje, jeszcze planuje się szkolić z tej dziedziny lepiej.

 

Proponuję zagadać do Urzędu Miasta i poprosić o dofinansowanie na karetkę :)


Edited by Tymoteor, 21/03/2014 - 12:28.

 • Back to top
  • 0

Huubert4772 21/03/2014 - 13:03

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

Proponuję zagadać do Urzędu Miasta i poprosić o dofinansowanie na karetkę :)

 

Jest to możliwe w tych czasach? Nie wydaje mi się ;p


 • Back to top
  • 4

Tymoteor177 21/03/2014 - 13:11

Tymoteor
 • Gracz

Jest to możliwe w tych czasach? Nie wydaje mi się ;p

 

Będziesz pierwszy :P


 • Back to top
  • 0

Huubert4772 21/03/2014 - 14:04

Huubert
 • Gracz

*
POPULAR

KXARksG.jpgSzPsHYC.jpgHYvb6lh.jpgNiestety babiczka nie miała więcej czasu, to tyle :)Zachęcamy też do grania z nami rozwiniętych akcji, nieprzytomności. Wtedy dajemy darmowe leki, co dla większości ludzi jest opłacalne.


 • Back to top
  • 7

Kangurowaty27 21/03/2014 - 14:09

Kangurowaty
 • Gracz

Karetka by nam się przydała. :) 


 • Back to top
  • 0

0 user(s) are reading this topic