Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock Prowadzenia Pojazdów] John Konon

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Kanoo0 26/12/2009 - 13:03

Kanoo
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Konon

Administrator/moduł nadający karę: gtamxenon (Tony Pitt)

Powód kary: Stunt na rowerze. Do tego "smierdzi piwem" i "zal jak chuj"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam Wczoraj dostałem ową blokade ponieważ Stuntowałem na rowerze. To nie jest tak. Coś zepsuło mi sie z klawiaturą, i gdy wcise np.: Shift lub CapsLock to tak jakby zachacza o CTRL na którym mam skok. Już nie 1wszy raz mi sie tak stało lub poprostu zahaczyłem palcem o CTRL. Przepraszam bardzo, to moja wina. Zaraz będę zmieniał ten CTRL za miejsce niewiem ":". Miałem opis "Smierdzi Piwem" ponieważ moja postać jechała po 1dnym piwie. To chyba nie jest żadne Non RP skoro wielu "Żuli" jezdzi po pijanemu na rowerze. Są filmiki na YouTube, Fakty i Uwaga. Troche bujało tą postacią ale to chyba nic złego. "Żal Jak Huj" to było gdy policjanci ustawili niedaleko od klubu "Alhambry" blokade, poczym poszli sobie "Poafczyć", a przechodnie ich bili.... Stałem i powiedziałem te Żal jak huj i pojechałem dalej w strone Stacji Kolejowej. Tam nastąpiło to Zacięcie,, Hop i juz miałem Blokade.
Bardzo przepraszam jeżeli nastąpiło coś Non Rp (Nie licząc tego skoku). Bardzo Bardzo prosze o odblokowanie Możliwości Prowadzenia Pojazdów.

Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne.
  • Back to top
    • 0

skb5267 26/12/2009 - 13:52

skb
  • Gracz
AdminJail	Werkezuge (Yosuke Takamasa)	Fajnie skaczesz tym rowerem	23/12/2009, 21:06
AdminJail	NumLock (Brittney Rowser)	Biegacz.	25/12/2009, 15:58
Blokada pojazdów	gtamxenon (Tony Pitt)	Stunt na rowerze. Do tego "smierdzi piwem" i "zal jak chuj"	25/12/2009, 22:27
To nie pierwszy raz.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic