Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] UnCK[Jail] Enrique Dante

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

DragoN 0 23/06/2009 - 15:36

DragoN
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Enrique_Dante
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William_Fox
Powód uznany przez administratora:Unikanie CK, Wyjaśnienia na Forum.
Wyjaśnienie poszkodowanego: To tak, dzisiaj około godzine 16:20 dostałem Jail na Zawsze od William_Fox[Misiek], za to że niby unikam CK, od gangu w którym na sprawe IC to w nim niebyłem, chociaż Skin nosiłem, i IC go opuściłem i policji wydałem, wzamian za Ochrone coś jak Świadek Koronny, (ochrona świadków), a zrobiłem tak ponieważ nie opodal 1 tyg temu zauważyłem iż moje imie i nazwisko Diego Ramos, to nazwa jakiejś Osobistości[CN], więc taką akcje obmyśliłem i skończyłem z gangiem, i zaczołem realne życie, i jedyne co mnie trzymało to Skrypt w którym byłem OOC, i na /oo się pytali kim ja jestem, no to się przyznałem i powiedziałem, co żałuje że jestem Diego Ramos, i IC zmieniłem tożsamość, Dane, Wygląd i wogle, a oni mi CK grozili, i gdy wkońcu Admini mnie rozłączyli OOC, z domu, z Frakcji i skina oddali starego to zaczołem życie normalne, ale oni [Cały Gang HU], robiąc Ogromne MG wiedząc OOC że jestem tam Diego, to mnie postanowili ukarać, zaległym CK, i kilka razy mnie zabijali Wymuszając CK[Force CK], ja się nie zgodziłem, i nawkręcali adminom że ja uciekam OOC bez żadnych dowodów IC przed CK, no i dostałem coś takiego, bez tłumaczeń żadnych, których wyjaśniałem na /b, nie słuchając mnie, Wogle Arnold Konvick[Żuk'u] ma chyba OOC skleroze bo mówi że 2raz mi CK robił wczoraj, skoro wczoraj to ja yłem gdzie indziej, a to było jakoś w Sobote/Niedziele.
Proszę o UnJail, i Poważną Rozmowe z nimi, w sprawie tego, i ukaranie ich jak zajdzie potrzeba.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 23/06/2009 - 19:44

J4RyZz
  • Zbanowani
Tak, moim zdaniem powinieneś dostać UnCK. zmieniłes Imie i Nazwisko, miejsce zamieszkanie wygląd nawet samochód, to jakim cudem wiedzieli ze to ty ... istne MG !
  • Back to top
    • 0

Gangster.6 23/06/2009 - 19:59

Gangster.
  • Świeżak
Ehm ja wiedziałem że to on bo sam mi się przedstawiał..< Dowód nawet pokazał > Te dwa czy raz CK to miałeś nazwisko Diego Ramos jeszcze i się nie wykręcaj <_<.. Nawet okłamałeś nas że to nowa postać -,- żeby uniknąć CK.. Jak dla mnie to niech zostanie za te wszystkie kłamstwa itd itp.
  • Back to top
    • 0

Deverius0 24/06/2009 - 10:03

Deverius
  • Świeżak
Znam Enrique, i ostatnio coś wspominał że zmienił wszystko bo prubują go zabić, ale wszytko RP odegrał, myślę że UnJail(CK) sie należy, i jak wspomniał to i Kara Dla Hermanos Unidos, za MG.
  • Back to top
    • 0

Kareem0 24/06/2009 - 11:58

Kareem
  • Świeżak
Zgadzam sie z panem UP

Zmienił wszystkie dane, nick. HU zrobiło wielkie MG
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 25/06/2009 - 04:52

Paweł Chonchera
  • Gracz