Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Niwek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xadi129 25/12/2009 - 23:20

Xadi
  • Gracz

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Niwek

Administrator/moduł nadający karę: Szybki?

Powód kary: http://iv.pl/images/...50tt40p9bb0.jpg (wstyd, ale to miało pozostać między nami)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc tak, któregoś dnia dostałem GMa, w związku z tym czasami wlepiałem za wykroczenia jakiegoś AJ-ota, pomagało mi to przy grze IC i cieszyłem się z tego. No i pewnego dnia napisał do mnie Golum. Pisał do mnie jakieś głupoty, czy nie pożyczę mu $500, czy nie zatrudnie go do SARCC (itp.), chciałem go szybko spławić. Podczas rozmowy spytał się "Masz GMa?", ja na to odpowiedziałem, że mam, na to on (dla żartów) spytał „Za ile? Hahaha”. No i również w żartobliwym sensie odpisałem mu „10 zł”, po czym poszedłem afczyć. Dobra, wyszedłem z gry, otwieram Skype, patrzę a tu Szybki wyrzuca mnie z konferencji GM-ów. Co jest? Wchodzę do gry, a Misiek na /w do mnie „Za kłamstwo”. No to ja na Skype do Miśka pytam się o co chodzi, totalnie nie rozumiałem o co chodzi. A on zacytował moją rozmowę z Golumem, a konkretnie

Masz GMa?
-Tak
-Za ile? Hahaha
- 10 zł

Heh… pomyślałem sobie „totalnie ich powaliło?”. Wkurzyłem się troche, a potem olałem to i grałem dalej...

Dwa-trzy dni później:
Od paru tygodni prosiłem Konrada o to, żeby wgrał mój interior SN, który zrobiłem w MTA. W końcu coś odpisał: „Jest brzydki, ładniejszy jest obecny”, wkurzyłem się bo nie na daremno go robiłem i napisałem powód dlaczego chcę nowy (brak studia). Postanowiłem się zabrać do roboty i zrobić lepsze. Kiedy już zrobiłem pokazałem go YoMenowi, a on go wgrał. Miśkowi bardzo się podobał i dał mi GMa "w nagrodę". Okay, usieszyłem się bo będe mógł znowu ogarnąć pare nubków. Dobrze, była wigilia, GMa miałem już 2 godziny. Zjadłem kolacje wiglilyjną, wbiłem na serwer i poszedłem do siedziby SN popodniecać się moim interiorem. Trochę przyafczyłem, wchodze, a tu przychodzi paru gości na //idz7. Spoglądam na opis a tu „/opis Jest zombie”. Myślę sobie – ładnie, po wigilii ludziom odpieprza. Po chwili podchodzi jeden z nich do mnie i daje /me ugryza Stewarta w szyje. Pomyślałem – "dawno się nie bawiłem, w końcu jest Wigilia". Idę z nimi, wklepałem //idz7 i ustawiłem na chwilę /opis. Wychodzimy przed San News, a tam Rozquez w radiolce i bawi się razem z nami (strzelał do zoombie!). Myślałem, że się zeszczam ze śmiechu: takie zombiasy na //idz7, a tu strzela do nich i w ogóle wszyscy się w to wkręcają. W tym czasie dostałem strzał, odczekałem chwilę olałem te "odwalanie" i dałem /q. Kilka minut później patrzę na forum – jest parę apelacji o unblocki, właśnie za tę zoombie-akcję. No więc odpisałem w jednej: http://h-rp.pl/threa...html#pid189100.
Mineło jakieś 20. Szybki znowu wyrzucił mnie z konferencji GMów. Pomyślałem sobie, że znowu mnie udupili za "nic". Napisałem do Pawła, a on wysłał mi link do tego postu w apelacjach. Pomyślałem sobie, że mnie chyba roz…(nie dokończę) Dopiero co straciłem GMa za nic, pare dni później dostałem znowu, a teraz znowu za nic. Próbowałem mu to wszystko wytłumaczyć, ale olał to. Wkurzyłem się i to bardzo, powyzywałem troche Szybkiego na konferencji z "zaufanymi" ludźmi, dobrze mi to robiło :) Siedzieliśmy do później nocy, śmialiśmy się z byle czego i z tego że pocieszyłem się GMem dwie godziny :D
W tym czasie pisaliśmy także o San News, narzekaliśmy że jest troche za dużo tych liderów (8) i że nie można tego ogarnąć bo każdy robi co innego. Odebraliśmy 255 paru niepotrzebnym osobom (w tym NumLock), przemyśleliśmy pare spraw (awansy i zwolnienia). Z rana wstaje, wchodze na komputer, dalej z humorem :), NumLock oburzył się tym że zabraliśmy mu 255, Milmar oddał mu go, napisaliśmy na konfie liderów SN że mamy być tylko my i wyrzuciliśmy go spowrotem. Dzień troche się ciągnął, o 14 pojechałem do babci (rolady, kluski, obiadek mniam, mniam i te sprawy). Przyjechałem o 21, widzę mnóstwo spamu na Skype, "za co masz bana?". W tym także wiadomość od NumLocka o tym że leci do Szybkiego z tym że zabraliśmy mu lidera (dostał go w jeden dzień, zabraliśmy mu na następny). Koniec!

Więc tak. Moja sprawa co pisze sobie z innymi osobami. Moja sprawa co sobie myśle w głowie. Nie napisałem tego Pawłowi wprost, każdy na moim miejscu wkurzyłby się za to. Nie wiem czy przepraszać za to, wkońcu nie napisałem tego do Pawła, chciałem się wyżyć pisząc to na innej konferencji (nie mam worka bokserskiego). Bardzo proszę o unBana, gram tu od początku v2.

Nie przeczytałeś całej apelacji? Nie komentuj głupio.

• Do góry
    • 0

#2 Radziu23 25/12/2009 - 23:30

Radziu
  • Gracz
No cóż, Niwek jest nerwowy i łatwo ulega emocjom ;p To co zrobił jest oczywiście wykroczeniem, poważnym, ale czy warto od razu go za to banować? Gdyby zwyzywał mnie.. gracza który gra tu od początku Fort Carson, nawet nikt by tego nie zauważył.. Podajcie sobie z Szybkim dłonie na zgodę i niech gra toczy się dalej.
Za unbanem
  • Do góry
    • 0

#3 Jen165 25/12/2009 - 23:33

Jen
  • Gracz
Odrazu mowie, ze przeczytalem wszystko. No i ten ban wydaje mi sie nie sluszny. To jest w podobienstwu do tego co bylo z silentem co odszedl i mu dalu bana.
Nie wiem czy admini na tym serwerze sie tak denerwuja tym, ze ktos z ich grupy dobry odchodzi to moze dajmy mu bana. Czy co, lecz jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#4 blackmigogang2936 25/12/2009 - 23:35

blackmigogang
  • Gracz
Ej no, unban dla mojego Niwka, bo nie mam się z kogo śmiać. Fakt, trochę przesadził, ale mu coś odwaliło. Napisał, że bardzo żałuje.
  • Do góry
    • 0

#5 Makaveli7 25/12/2009 - 23:36

Makaveli
  • Świeżak

Tylko że ja nie pisałem mu tego wprost i nie zamierzałem :)

• Do góry
    • 0

#6 Chris854 25/12/2009 - 23:36

Chris
  • Gracz
Jestem z UnBanem, Niwkowi się należy, ja także bym się zdenerwował na jego miejscu, no ale nie wiem, czy bym się tak zachował. Ta apelacja zasługuje na pozytywne rozpatrzenie.
  • Do góry
    • 0

#7 Majkel4251 25/12/2009 - 23:36

Majkel
  • Gracz

Wkurzyłem się i to bardzo, powyzywałem troche Szybkiego na konferencji z "zaufanymi" ludźmi, dobrze mi to robiło

Jeśli wyzywanie, obrażanie ludzi 'robi ci dobrze' to współczuje, serio.
Poza tym fajnie tak wyzywać kogoś za plecami, nie ? :) Nie ważne ile tutaj grasz, co osiągnąłeś. Ważne jak skończyłeś.
  • Do góry
    • 0

#8 Bobicz 2435 25/12/2009 - 23:39

Bobicz
  • Gracz
Działał pod wpływem emocji, no cóż - każdy jest inny, jeden postąpi tak, drugi inaczej. Jestem za UnBanne'm, przyczynił się do rozwoju SN, i w ogóle - to jest zią.
  • Do góry
    • 0

#9 Makaveli7 25/12/2009 - 23:39

Makaveli
  • Świeżak

Tylko że ja tego nie pisałem do Pawła, tylko na innej konfie, oni mieli na to wyjebane, tylko "Niwek, nie wkurwiaj się tak już".

• Do góry
    • 0

#10 Robert2 25/12/2009 - 23:41

Robert
  • Świeżak
Z mojej perspektywy Niwek wydaje się, że był w porządku i Game Masterem jak i graczem. Taka osoba na pewno nie zasłużyła na banicję. No może i trochę zasłużył, ale... jestem za zdjęciem bana(na).
  • Do góry
    • 0

#11 Kiwent 1 25/12/2009 - 23:42

Kiwent
  • Zbanowani
po przeczytaniu całej tej prośby jestem zdziwiony, że w administracji są takie "foszki", moim zdaniem jest to śmieszne i mimo iż nie znam Niwka choć może spotkałem go kiedyś w grze jestem za unbanem dla niego ponieważ to co zrobił zrobił zapewne w nerwach i wcale mu się nie dziwie.
  • Do góry
    • 0

#12 Kuras26 25/12/2009 - 23:46

Kuras
  • Gracz

po przeczytaniu całej tej prośby jestem zdziwiony, że w administracji są takie "foszki", moim zdaniem jest to śmieszne i mimo iż nie znam Niwka choć może spotkałem go kiedyś w grze jestem za unbanem dla niego ponieważ to co zrobił zrobił zapewne w nerwach i wcale mu się nie dziwie.

Jak ja bym Cię wyzywał a potem powiedział "robiłem to w nerwach sry", też byś był zszokowany.
Banicja Niwka mnie bardzo zaszokowała.
Jestem jak najbardziej za unbanem, bo bez niego SARCC nie ma przyszłości, a chciałem z nim powiązać Gran Prix Motorcycle Racing ^^.
Obanowanie jednej postaci na serwerze i stałe 90% na forum wystarczy.

Pozdrawiam.

• Do góry
    • 0

#13 Golum2 25/12/2009 - 23:52

Golum
  • Gracz
Jak dla mnie administracja popełnia w niektórych przypadkach zbyt pochopne decyzje. Przecież ja to napisałem w formie żartobliwej, tak samo jak przyjęcie do organizacji, która mnie w ogóle nie interesuje :) Nie ma co się rozpisywać, gdyż użytkownicy wyżej wymienili wszystkie powody, dla których Niwek powinien zostać ułaskawiony. Jestem za unbanem, rzecz jasna.
  • Do góry
    • 0

#14 * B M61464 25/12/2009 - 23:57

B M
  • Zarząd

Nie wiem czy admini na tym serwerze sie tak denerwuja tym, ze ktos z ich grupy dobry odchodzi to moze dajmy mu bana. Czy co, lecz jestem za UnBanem.

Wszyscy trzej - Niwek, Wilson i Silent - po odejściu wrócili i starali się o status GameMastera. Twoja teoria zupełnie mija się z rzeczywistością. Każdy z nich obsmarowywał nas za plecami, a mimo to dostali szansę. Niwek zmarnował już trzecią. Zamykam wątek, decyzja zostanie podjęta w swoim czasie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych