Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock]Martha_Twain

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Inverto0 25/12/2009 - 20:55

Inverto
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Martha Twain

Administrator/moduł nadający karę:Yomen - Rick Poey

Powód kary:Dobijanie policjanta do Bw-By uzyskać bronie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Eh, była Akcja Policja Vs Gang na Glen Park, przyjechałem z Moim IC Bratem i zobaczyłem że mamy wjazd no to się schowalem i oddałem strzał w Policjanta, dobiłem go. później od tyłu się zaczaiłem i oddałem strzał w drugiego. Na /bo powiedzieli mi **Padli** No to poszedłem gdyż chciałem zabrać deagle policjantą, Tak wiem. Przynoobilem, rządza do Itemów Za co Bardzo Przepraszam. Gdy Jeden z Policjantów pokazywał mi Przedmioty Yomen nadał mi Blocka na Postać.
Bardzo przepraszam za ten wybryk... Grałem Prawie 4 Dni bez Postaci Martha i po tych czterech dniach zrozumiałem co " odpieprzyłem "
Bardzo prosze o Drugą a zarazem ostatnią szanse aby pograć na Postaci Martha Twain, a w zamian prosze o Wysokiego AJ'ta Blokade broni albo co kolwiek.
Przepraszam Policjantów i innych graczy którzy uczestniczyli w tej akcji.
Pozdrawiam i prosze o drugą szanse Inverto.
  • Do góry
    • 0

#2 Gawron1995 3 25/12/2009 - 21:00

Gawron1995
  • Gracz
Grałem z tobą dosyć długo i dla mnie zasługujesz na drugą szansę - nie noobisz, a to co było to była widocznie dla mnie pomyłka ze strony administratora, sam widziałem, że akcja przebiegała pomyślnie Role Play
Edit@ 1

Eh, była Akcja Policja Vs Gang na Glen Park, przyjechałem z Moim IC Bratem i zobaczyłem że mamy wjazd no to się schowalem i oddałem strzał w Policjanta, dobiłem go

I słusznie zrobiłeś jesteś członkiem gangu - czyli masz bronić dzielnicy nad jakimiś różnymi najazdami ze strony PD, gangów

Edit@ 2

YoMen, a miał pozwolił żeby jego policja zabiła do BW?

Tutaj Pedriux słusznie napisałeś ostatnio też miałem takie wydarzenie, że postrzeliłem policjanta a on nadal nadawał wsparcie - co było non-rp dostać w rękę i nadawać, potem zwołał całą policje ale to nie jest do tego tematu, słusznie moim zdaniem postąpił Inverto więc powinien należeć się: " Unblock" ze strony administratora.

Edit@ 3

Niestety, muszę cię uświadomić, że nie wszyscy grają tak tragicznie jak wasza organizacja.

Jacob chciałbym cię poinformować, że osoby w typie Jimmy Compton już nie są w gangu - Blood out ;], więc moim zdaniem organizacja poprawiła się w stu procentach, a to co wy odpier* w tym zasranym PD to już lepiej się nie pytam bo mnie już od tego głowa boli i nie chcę się tutaj znowu piąty raz z kolei wypowiadać nie wszyscy masz na myśli co? - PD stary odpuść sobie troszeczkę na luz poczytaj wyżej co napisałem o jednym z waszym koledze z akcji PD na Glen parku ale to już jest nie ważne po prostu jak masz jakiś problem nie lepiej odrazu napisać skargę? - co będzie dana sprawa wytłumaczona? trzeba trochę poruszyć głową co nie?
Gaspiński zrozum skoro wjeżdzacie nam na Hood i zaczynacie obszukiwać i strzelać to mamy prawo do bronienia swojej dzielnicy co nie? - od tego są rangi członków gangu bądz Outsaiderów mieszkańcy po tamtejszej akcji uciekali nikt nie bronił dzielnicy z mieszkańców a co daje dobry klimat, kto broni z mieszkańców dzielnice ma kulkę . :P

Russel.
  • Do góry
    • 0

#3 Pedriux 1162 25/12/2009 - 21:03

Pedriux
  • Gracz

YoMen, a miał pozwolić żeby jego policja zabiła do BW? Poza tym dałbym sobie głowę uciąć, że po animce skryptowej wstaliby Ci policjanci i rozwaliliby Marthe :)

//jestem powiązany z tematem, osobą - członek mojej org.

• Do góry
    • 0

#4 Gapis 533 25/12/2009 - 21:11

Gapis
  • Gracz

YoMen, a miał pozwolić żeby jego policja zabiła do BW? Poza tym dałbym sobie głowę uciąć, że po animce skryptowej wstaliby Ci policjanci i rozwaliliby Marthe :)

Niestety, muszę cię uświadomić, że nie wszyscy grają tak tragicznie jak wasza organizacja.
  • Do góry
    • 0

#5 Pedriux 1162 25/12/2009 - 21:13

Pedriux
  • Gracz

Tyle, że ja mówię o policji nie o mojej organizacji. Zazwyczaj spotykam się z tym, że policjant zaraz po animce skryptowej wstaje i skuwa non rp najbliżej stojącego po czym nawala do niego z paralizatora nawet nie celując. Ja przynajmniej coś odegram jak dostaje animke skryptową a nie jak wy :)
  • Do góry
    • 0

#6 Cineq23.4084 25/12/2009 - 22:49

Cineq23.
  • Moderator
Tak, Martha powinna dostać drugą szansę. Każdy uczy się na swoich błędach.
  • Do góry
    • 0

#7 skb5247 26/12/2009 - 01:36

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-21012.html - W tym temacie podjąłem decyzję i jej nie zmienię, wniosek zostaje odrzucony, a ty zgodnie z regulaminem zbanowany.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych