Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Shawn Griffin i reszta postaci.

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Griffin103 25/12/2009 - 20:44

Griffin
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Rashard Griffin / Shawn Griffin (Ban na Rashardzie)

Administrator/moduł nadający karę:
AntiCheat

Powód kary:

Unfreeze

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Kiedy skończyłem BW na 88', znów gang zaczął mnie gonić, przestali za mną biec na moście, ale jeden z mieszkańców biegł za mną, chciałem żeby znów mi nie wlepił BW zacząłem być AFK. Wiem, że źle zrobiłem, kiedy znów wszedłem w grę, szedłem ulicą Grove ST. Musiałem na chwile zejść z komputera więc schowałem się gdzieś w krzakach i Afkowałem. Kiedy wszedłem, był komunikat, że GM dał mi BW, pomyślałem, że dobrze zrobił, bo i tak nie mam sensu grać na tej postaci, bo kiedy uzbieram 10h zrobię CK, był też drugi komunikat " Server Closed The Connection", popatrzyłem w dół i ujrzałem, że mam bana. Nic przez ten czas nie robiłem, proszę o odbanowanie moich dwóch postaci. Dowody mam ale na komputerze, jeśli administracja będzie chciała to wrzucę, pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#2 Dawid4643 25/12/2009 - 20:49

Dawid
  • Gracz
Nadałem Ci BW ponieważ afkowałeś gdy jakiś mieszkaniec Cię dogonił. Korzystając z tego, że on chwilę afkował uciekłeś, to nie było fair.
  • Do góry
    • 0

#3 Griffin103 25/12/2009 - 20:58

Griffin
  • Świeżak
Wiem, odsiedziałbym te BW bo zdaje sobie sprawę co zrobiłem. Mogę ponieść inną nawet karę, ale proszę o odbanowanie bo nie używałem przy tym żadnych wspomagaczy, po prostu wszedłem i ujrzałem komunikaty.
  • Do góry
    • 0

#4 Dawid4643 25/12/2009 - 21:20

Dawid
  • Gracz
Wiem, że nie używałeś cheatów, ale samo chamskie AFKowanie się już liczy jako przewinienie. Według mnie zasługujesz na UnBana, ale z blokadą na konto Rashard Griffin.
  • Do góry
    • 0

#5 Griffin103 25/12/2009 - 21:24

Griffin
  • Świeżak
Przyjmę tą blokadę, zależy mi najbardziej na grze Shawna.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych