Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unblock]Deno Tiguez

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Deno Cavares2 25/12/2009 - 13:23

Deno Cavares
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Deno Tiguez

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Multikonto, bieg.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dobra, ochłonęłem nieco, na spokojnie opisze sytuację.

Wczorajszy dzień, godzina koło 20, 19, nie pamiętam dokładnie. Stałem na stacji i oczekiwałem kumpla z gangu, przywitaliśmy się, pogadaliśmy, za chwilę zjawił sie Ruperto Marquez, poprosiłem go, żeby pojechał mi po jakąś bułkę, bo głodny byłem (mało hp). Kiedy zamotaliśmy się trochę i chodziliśmy od chodnika do chodnika, podbiegałem pół chodem, pół biegiem. Widocznie o jedno podbiegnięcie za dużo. Block na postać dożywotni (9999 min). Po tej sytuacji wielce wzbużony ruszyłem na forum i jak to ja opisałem nieco.. może ZBYT kolokwialnie sytuację ^^

Wyjaśniłem sprawę blokady, to teraz czas na multikonto. Wpierw założyłem konto o nazwie Deno Cavares na którym generalnie miałem grać, a postacią Deno Cavares byłem w nortenos. Z początka wszystko było w porządkum, ale potem naszła myśl mnie i mojego kompana, by spróbować założyć gang na Coronie. Udało się. Ale zaraz, jak to, gość z norte leci na Coronę i zakłada gang o zupełnie wrogich do nortenos cechach? Postanowiłem więc zrobić nową postać na tym samym koncie. Jako, że przez czas odsiadki Deno Cavaresa było nieco nudno, postanowiłem sprawdzić stan niektórych gangów na Jennifer (wyniki były różne). Na Boga, przecież trzeba odsiedzieć 10 h, żeby stworzyć nową postać. No i ja głupi, nieobyty w skryptach HRP (przykładowo sprawa z warnami o których zmainie nie miałem pojęcia) do końca założyłem nowe konto globalne, na której umieściłem postać i była ona JEDYNIE przeznaczona do gry.
W stworzeniu nowego konta globalnego nie miałem żadnych innych zamiarów, jak umieścić właśnie tam moją nową postać.
Pomieszało mi się nieco z multikontami i bęc, dostałem blokadę na konto.

O co proszę? O kasację konta Deno Cavaresa w zamian konta Deantrel. :P
  • Do góry
    • 0

#2 Gangster.6 25/12/2009 - 13:52

Gangster.
  • Świeżak
Hm.. Deno, to dobry gracz.. Nie po to założył gang żeby po tygodniu starania dostał bana ;x Jak na razie wszystko idzie pomyślnie, mamy trochę planów na przyszłość odnośnie dzielnicy.. Z resztą inni mogą potwierdzić że fajnie się z nim odgrywa akcje. Misiek, chociaż w święta mógłbyś mu darować, przecież każdy popełnia błędy. Oczywiście za un banem.
  • Do góry
    • 0

#3 Golum2 25/12/2009 - 14:11

Golum
  • Gracz
Wypowiadałem się w tej sprawie wcześniej, wypowiem się i teraz. Nie oszukujmy się, Deno jest dobrym a wręcz zajebistym graczem. Wiem, nikogo nie interesują jego dokonania na innych serwerach, jednak zapewniam, że swoim doświadczeniem może zajść daleko, umilając przy tym rozgrywkę innym. Ban za bieg? Poprzednio napisałeś Misiek - "Jak człowiek, który nie umie powoli chodzić swoją postacią może prowadzić gang" - zastanawiam się, co ma się bieg do kierowania organizacją przestępczą? Otóż nic.. Nie porównujmy biegu do sprawowania pieczy nad organizacją, gdyż z swojego doświadczenia wiem, iż to nie jest łatwe, ale nie o to tutaj chodzi. Chodzi o sam fakt bana, być może decyzja została podjęta zbyt pochopnie, hmm? Nie chce tutaj nic porównywać, jednak są ludzie, mający dużo na sumieniu, a cieszą się wolnością. Jestem za unbanem, to oczywiste.
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61465 25/12/2009 - 16:26

B M
  • Zarząd

Poprzednio napisałeś Misiek - "Jak człowiek, który nie umie powoli chodzić swoją postacią może prowadzić gang" - zastanawiam się, co ma się bieg do kierowania organizacją przestępczą? Otóż nic..

Napisałem globalnie, że każda osoba, która przebiegnie najmniejszy nawet dystans - dostanie bana. Co oczywiste, bana za to dostały nooby - osoby, do których zupełnie nic nie dociera i nie mają czego tu szukać. Wśród ukaranych znalazł się jednak lider gangu - dlatego nie dostał bana jak cała reszta, a AdminJaila. Mógł napisać apelację, wyjaśnić, ale zaczął sypać kurwami jak niespełniony 13-latek. Próbował nawet na Skype, ale i tam nie udało mu się zachować kultury.

Jak nie masz nic do powiedzenia na temat swojego zachowania, to temat zamykamy.
  • Do góry
    • 0

#5 Deno Cavares2 25/12/2009 - 16:33

Deno Cavares
  • Świeżak
Tak, jak niespełniony 13 latek. Samo sedno.

To teraz, skopiuj proszę moje wiadomości ze skype na forum. Chętnie zobacze ten brak zachowania kultury. Jedno pierdolone dla podkreślenia słowa. Faktycznie barachło spod stołu. >.>

//Misiek: Widzisz, nie muszę niczego przytaczać, bo doskonale wiesz o co chodzi.

Ja chciałem podyskutować to Ty mnie zablokowałeś, bo tak i już.
I to uważasz za brak kultury? Nie za duże troszkę mniemanie?

Co do postu jeszcze wyżej. Mogę jedynie przeprosić za tą skargę, bo była napisana pod wpływem emocji i za nie doczytanie regulaminu o multikoncie.
  • Do góry
    • 0

#6 Golum2 25/12/2009 - 16:44

Golum
  • Gracz
Fakt, złamałeś regulamin, a jego nieznajomość nie usprawiedliwia cię od poniesienia konsekwencji, jednak pomyślmy racjonalnie.. Denko dostania unblocka, z pewnością ochłonie - dajcie mu szanse.
  • Do góry
    • 0

#7 * B M61465 25/12/2009 - 17:54

B M
  • Zarząd
Postać przepisana, drugie konto zbanowane, AJ zmniejszony.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych