Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Kazuo_Morri

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 [F]iliu*S*1 25/12/2009 - 12:02

[F]iliu*S*
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Kazuo_Morri

Administrator/moduł nadający karę: -----

Powód kary: http://h-rp.pl/threa...ght=Kazuo Morri

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam serdecznie, wiele myślałem aby napisac ten temat, ale to nie była przeszkoda w jego napisaniu, miałem 100% na forum, i nie mogłem wypowiedzic się w skardze.

Tamtego dnia, tak jak napisał What?, sprzedawałem mojego Sultana, pojechaliśmy do garażu, wtedy jakiś Bug zrobił że nie widziałem ich: /me /do pisma itd, więc kazali zrobic /qs, po naprawieniu Bug'a wszedłem, i on znowu zaatakował, więc Max napisał że będzie mi wszystko pisał na /l.
I tak też jak było wiadomo Max był tak napalony na moje pieniądze że był w stanie zrobic wszystko aby je zdobyc.
U mnie nie było widac /me, zabrali mi Deagle, to im oddałem, lakier tak samo... Ich postacie ruszały rękoma, czyli coś mówili, ja pisałem Max'owi żeby mi wszystko przekazywał co piszą, on nic nie pisał.
Dobrze, Max kazał swemu koledze jechac po książkę czekową, aby dostac moje 10 tysięcy dolarów. W tym czasie, ja lezałem na ziemi, Max opuścił broń, widomo chciałem ratowac mj dobytek więc napisałem /me Kopie maxa w brzuch ((miał opuszczonego Deagle)) I szybko uciekłem, moim zdaniem było to RP, ponieważ on miał opuszczonego Deagle, po 3 sekundach jak uciekałem "SZYBKI" zteleportował mnie na miejsce odegranej akci, abyś my ją dograli, pisałem że to było odegrane RP, on mi zablokował czat OOC.

Po jakiejś chwili znęcania się nade mną, jakiś policjant podjechał do nas, i uratował mnie, leżałem w szpitalu.

Jak już zobaczyłem skargę na forum, pomyślałem że poco moje 10 tysięcy mają się marnowac, jak ja i tak dostanę bana, jeśli De La Rosa potrzebowała 8 tysięcy na remont. Więc oddałem mój dobytek mojemu przyjacielowi Thomas'owi Linx'owi. Wiem że tego nie przemyślałem ale naprawdę nie chciałem aby tak się to skończyło.

Myślę że administracja da mi szansę na poprawę, jest wielu ludzi którym dają takie szanse, np: What?, on zawsze dostawał UnBany, a ja na swoim koncie nie miałem żadnych Skarg na forum na mnie. Szczerze tego żałuję...
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 25/12/2009 - 15:52

skb
  • Gracz
Piszesz apelacje po dwóch tygodniach, bo myślisz że to pomoże? Oddałeś pieniądze, bo wiedziałeś że nie masz żadnych argumentów, które przemawiałby za twoją niewinnością. Nie wydaje mi się aby 100% na forum było jakąkolwiek przeszkodą. Mogłeś skorzystać z systemu pw lub skype, id skype skargorozpatrywacza nie jest utajnione.
  • Do góry
    • 0

#3 [F]iliu*S*1 25/12/2009 - 22:00

[F]iliu*S*
  • Gracz
Ale co by to dało jeśli bym "skakał od administratora, do administratora" na forum z apelacją o UnBana? Odczekałem karę, postanowiłem że napiszę apelację po zakończeniu Warna na forum, a pieniądze i samochód oddałem tylko po to bo chciałem coś po sobie zostawic... Szczerze tego żałuję, nie było na mnie wiele skarg, jak widac moja gra zmieniła się, moim zdaniem na lepsze, ale decyzja pozostaje po stronie administratorów...
  • Do góry
    • 0

#4 adamingo36184 26/12/2009 - 12:08

adamingo36
  • Gracz
Ludzie, słuchajcie...
Kauzo Morri a.k.a. Kazik a.k.a. Qba jest po prostu świetnym graczem, bez niego De la Rosa już by nie istniała.
Postawcie się w jego sytuacji. Zbiera kasę zapewne kilka tygodni, mozolnie, powoli, aż tu nagle ktoś komu bieda wieje w kieszeniach postanawia mu to literalnie zapierdolić ukraść.
Qba nigdy nie odpierdalał, zawsze się starał, był bardzo pomocny. Sami widzicie, że odczekał już długi czas od bana, że brakuje mu tej postaci, brakuje mu H-RP. Odgrywałem z nim masę super akcji role play i mogę tylko powiedzieć, że cała ta akcja była spowodowana emocjami oraz tym, że ktoś chciał zrujnować w 5 minut to, co budował w kilka tygodni.
  • Do góry
    • 0

#5 [F]iliu*S*1 26/12/2009 - 12:17

[F]iliu*S*
  • Gracz
@UP

Ja nie wiedziałem jak to napisac, a Ty to wyraziłeś w kilku zdaniach.
Bez względu jaki będzie końcowy wyrok administracji, ale i tak was nie zapomnę, znam was około 3 dobrych miesięcy i chciałem wam za wszystko podziękowac, za dobre akcję, i za wiele, wiele innych wspólnych spędzonych chwil na sererze, jakim jest H_RP. Dziękuję.
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 26/12/2009 - 18:04

skb
  • Gracz
Ban zostaje zamieniony na blokadę, masz szansę gry na nowej postaci - nie zmarnuj jej.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych