Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] UnAJ

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jack_Hall0 24/12/2009 - 23:49

Jack_Hall
  • Świeżak
b]Imię i nazwisko ukaranej postaci:[/b] Jack_Hall

Administrator/moduł nadający karę: Nie pamiętam

Powód kary: Praca mechanika w skinie cywila

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam piszę w sprawie AdminJaila. Wszedłem pierwszy raz na serwer i wybrałem pracę mechanika i wybrałem się na stację. Jako nie doświadczony mechanik nie wiedziałem, że aby zacząć pracę należy przebrać się w stój mechanika więc robiłem to w skinie cywila. Po ok. pół godziny pewien mechanik napisał mi na /w "zmień skina na mechanika bo warny za to dają". Zanim się zorientowałem już dostałem AdminJaila na 9999 min. Uważam, że to za surowa kara gdyż jestem tzw. "Newbie". Będę się starać RP i rozwijać swoje umiejętności w świecie Role Play. Proszę o rozpatrzenie mojej sytuacji. Wesołych Świąt.
  • Do góry
    • 0

#2 PasHa.56 24/12/2009 - 23:51

PasHa.
  • Gracz
Nie no AJ 9999 jest przegięciem, on dopiero zaczyna więc godzinkę mu starczy. Jestem za zmienienia czasu AJ na 1h.

@2DOWN

Powód kary: Praca mechanika w skinie cywila

To chyba wszystko wyjaśnia, hmm?
  • Do góry
    • 0

#3 kubus96 51 24/12/2009 - 23:52

kubus96
  • Świeżak
A ja jestem za usunieciem AJ, gdyz nie wiedzial, ze tak trzeba... To wlasnie jest nietolerancja newbie.
  • Do góry
    • 0

#4 ThexXx15 24/12/2009 - 23:53

ThexXx
  • Świeżak
Sprawdz w logach dokładną przyczynę nadania kary i jej nadającego.
  • Do góry
    • 0

#5 Champion 589 25/12/2009 - 00:09

Champion
  • Gracz
Moim zdaniem powinni jemu sciągnąc/skrócic kare ale radzilbym ci poczytac poradniki na ten temat
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 25/12/2009 - 00:21

skb
  • Gracz
AdminJail	Misiek (Misiek)	Czytaj poradnik mechanika. Nie wracaj bez tego..	23/12/2009, 23:53

• Do góry
    • 0

#7 Jack_Hall0 25/12/2009 - 00:28

Jack_Hall
  • Świeżak
Już przeczytałem poradniki mechanika i myślę, że to się już nie powtórzy z mojej strony.
  • Do góry
    • 0

#8 skb5247 25/12/2009 - 00:33

skb
  • Gracz
Przeczytaj jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz, a później napisz mi tutaj kilka ładnych zdań na temat pracy mechanika.
  • Do góry
    • 0

#9 Jack_Hall0 25/12/2009 - 14:10

Jack_Hall
  • Świeżak
Praca mechanika polega na specjalizacji w motoryzacji ale aby być mechanikiem na serwerze nie trzeba w rzeczywistości być jakimś specjalistą w tej dziedzinie. Pracujemy na stacji benzynowej bądź warsztacie, lakierni. Polega to na interakcji z graczami więc należy zachować się w należyty sposób czyli w sposób Role Play. Nie jest to praca frakcyjna bądź przez zatrudnienie ale jest to praca dorywcza, możemy ją znaleźć w urzędzie bądź innej instytucji. Łączy się z tym wiele problemów gdyż jest wielu mechaników na jednej stacji. Jedni grają bardziej RP a inni mniej. Nie którzy nie mają kompletnie zielonego pojęcia, nie znają komend itp. wtedy takim graczom najlepiej po prostu pomóc, podpowiedzieć na /w zamiast ich besztać, pisać reporty etc. Następnym wątkiem jest "nachalny mechanik" sprawa bardzo częsta wręcz normalna. Widząc pojazd podbiega do niego kilku mechaników i kłócą się kto dokona naprawy kto to zrobi taniej itp. Jest to Non RP takie targowanie się i kłótnie, poza tym po zwycięskiej walce jednego mechanika dokonuje on naprawy w sposób Non Rp czyli wpisuje tylko komendę dajmy na to na naprawę i nic poza tym. Ani /me ani be, heh. Należy rozróżnić niewiedzę gracza od psucia gry i robienia tego specjalnie aby tylko jak najwięcej zarobić. Gra to zabawa bądźmy pomysłowi, róbmy ciekawe i godne uwagi akcję RP a na pewno wyjdzie nam to na dobre.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych