Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unblock]Deno Tiguez

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Deno Cavares2 24/12/2009 - 21:07

Deno Cavares
  • Świeżak
Imię i nazwisko oskarżonego: Misiek

Opis sytuacji: Dożywotni AJ za bieg. Ledwo podbiegłem, o ile nazwać to biegiem można oczywiście i dostałem dożywotniego AJota. Rozpisałem się przed chwilą, ale chyba zapomniałem wysłać i mi cofnęło stronę. Apeluję o unblocka, bo kara jest sowicie przesadzona. Człowiek jak chce sobie miło poRPować to zawsze mu dopierdolą kulę u nogi.
Screen: (obowiązkowe) Misiek wie o co chodzi, jest sens wrzucać?
Proponowana kara: Unblock? Unban?
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Deno Tiguez

Administrator/moduł nadający karę: MISIEK

Powód kary: Dożywotni AJ za bieg. Ledwo podbiegłem, o ile nazwać to biegiem można oczywiście, do kumpla i dostałem dożywotniego AJota. Rozpisałem się przed chwilą, ale chyba zapomniałem wysłać i mi cofnęło stronę. Apeluję o unblocka, bo kara jest sowicie przesadzona. Człowiek jak chce sobie miło poRPować to zawsze mu dopierdolą kulę u nogi. A.. życze powodzenia w banowaniu za sprint.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dodane wyżej.
  • Back to top
    • 0

Golum2 24/12/2009 - 21:37

Golum
  • Gracz
Mhm, Denko przedstawił mi ów sytuację na gadu i byłem nieco zdziwiony. Jeśli prawdą jest to, co on napisał - kara rzeczywiście jest przesadzona, a według mnie żadnej kary w tym przypadku być nie powinno. Deno jest graczem doświadczonym, obecnie kieruje gangiem Surenos, który to brnie w dobrym kierunku. To nie jest kandydat na bana.
  • Back to top
    • 0

B M62154 24/12/2009 - 21:44

B M
  • Zarząd
Jak osoba, która nie potrafi powoli chodzić swoją postacią, może zarządzać całym gangiem?
  • Back to top
    • 0

B M62154 24/12/2009 - 22:49

B M
  • Zarząd
Btw.

Multikonto?
Przeczytałem też to. Uwierz, po takim czymś jako człowiek nie jesteś dla mnie wart krzty zaangażowania w tą sprawę.
  • Back to top
    • 0

Deno Cavares2 24/12/2009 - 22:56

Deno Cavares
  • Świeżak
Deno Cavares jest po to, by nią operować na forum, Deantrel zaś po to, by nią grać. Sprawdź sobie logi, cokolwiek chcesz. Tonący brzytwy się chwyta, czy jak to ? Tak mi to trochę przypomina wyżalenia chłopaka, który dostał BW . Gość dostał i szuka kontrargumentu, żeby nie wyjść na przegraną. Przytaczam jedynie przykład.

Haha, a co ma chód do zarządzania gangiem? Przestań. Dobrze wiesz i ja dobrze wiem jak wyglądała ta akcja. Nie masz co robić to każrzesz za bzdety. Zastanów się czy kara jest warta takiego "występku".

Wiesz, co do tej skargi, pogadamy jak kiedyś na serwerze "RP" wlepią Ci bana za to, że uderzyłeś wroga w zły sposób. Wybuchowość jest naturalną cechą.

W jaką sprawę? Nie uważasz, że wrzucanie komuś takich kar za bieg, w moim przypadku można zaliczyć to na w pół bieg, nie polepsza wcale RP ? Przecież o to chodzi administracji, żeby poprawić stan serwer na tyle, na ile to potrafią. Biegali, biegają i biegać zawsze będą. Czy ludziom dasz bany czy nie. :P
  • Back to top
    • 0

B M62154 25/12/2009 - 00:46

B M
  • Zarząd

Deno Cavares jest po to, by nią operować na forum, Deantrel zaś po to, by nią grać. Sprawdź sobie logi, cokolwiek chcesz.

§ 1 – Zasady generalne
Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.
Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Baj.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic