Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unblok na prowadzenie pojazdów]Adrian Jericho

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 swistakf160 24/12/2009 - 20:50

swistakf16
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Adrian Jericho

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Nieumiejetna jazda na rowerze

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc tak. Nie będę się rozpisywał bo sprawa jest prosta. Jadę sobie rowerem, widzę pojazd. Jechałem dość szybko, za mną ani przede mną nic więc ominąłem go półkolem. Później oczywiście jadę grzecznie koło chodnika i zatrzymałem się widząc jakiś wypadek. No i w tym momencie block. Przyznaje się, że może te ominięcie było trochę non rp, ale nic nie jechało no to czemu nie. Żadnych SS'ów nie robiłem bo nie przewidziałem takiej sytuacji, ale mam nadzieje że mi wybaczycie w tą wigilijną noc.
  • Do góry
    • 0

#2 Mama5 24/12/2009 - 21:29

Mama
  • Gracz
Regulamin mówi...

W przypadku ograniczeń postaci (blokada OOC, pojazdów, broni), całe konto zostanie zablokowane.

Lepiej napisz tą prośbę o zdjęcie blokady prowadzenia pojazdów za kilka tygodni. Teraz możesz jedynie dostać blokadę konta.
  • Do góry
    • 0

#3 swistakf160 24/12/2009 - 21:33

swistakf16
  • Świeżak
Misiek kazał mi napisać apelacje, to napisałem. Na razie martwie się czymś innym
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 25/12/2009 - 00:44

skb
  • Gracz
AdminJail	Delavor (John Felucii)	brak reakcji na wypadek rowerem	20/12/2009, 17:35
Ostrzeżenie	Darumn (Matt Patterson)	Rowerem jezdzimy po chodniku	20/12/2009, 22:08
Blokada pojazdów	Misiek (Misiek)	Nieumiejetne jezdzenie rowerem	24/12/2009, 20:36
Nie!
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych