Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Simone VonVoigt

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Crea63 24/12/2009 - 20:38

Crea
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Simone VonVoigt - Zombie

Administrator/moduł nadający karę: Szybki

Powód kary: Baw sie dalej
http://iv.pl/images/ry9wkthwtozj1zfytxe7.png

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Dostaliśmy na radiowym departamencie informacje i Zombie w centrum. Byłem w szoku i myślałem, że robią sobie jaja. Podjechałem i faktycznie lata kilku z opisem "Zombie" i animka //idz7 . Jeden mnie zaatakował, no cóż jak już tyle osób to odgrywa to co zrobię.... Odgrywałem wszystko jak należny, może mnie trochę poniosło mnie z tą zmianą nicku na Zombie, ale nie byłem jedyny. Nikt nie ucierpiał z mojej winy więc nie rozumiem tego bana. Owszem jestem winny jak reszta graczy, ale chcę to od pokutować i inny sposób. Nie po to gram na tym serwerze by dostać bana za jakąś głupotę.
Widze, że nie zostałem tylko ja zbanowany za ten event. http://h-rp.pl/thread-21384.html
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
  • Back to top
    • 0

Squir655 24/12/2009 - 20:46

Squir
  • Gracz
O ile wiem, to ten event nadzorował Tony Pitt. Nie było większych problemów. Powiedział, że za 10 minut kończymy event - okej. Po chwili Szybki wpadł i zbanował prawie 3/4 biorących udział. Event wyniknął sam z siebie, ktoś zarażony przybył do miasta... Nie wiem, czemu administracja 'zepsuła' event. Prawda - troche przeszkadzało to, ale trzeba było uszanować....
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 24/12/2009 - 20:47

Mickul
  • Gracz
Event? Odpierdzielanie.
  • Back to top
    • 0

David108 24/12/2009 - 20:48

David
  • Gracz
Również odgrywalem zoombie, ponieważ zostałem ugryziony. Kiedy mnie to spotkało zadalem sobie pytania "Jeżeli nieodegram zoombie - dostane ajota za brak rekacji, jeśli odegram - dostane za nonrp. Więc co robić!?" Więc odgrywalem, póki FBI mnie nie odstrzeliło :P
  • Back to top
    • 0

Crea63 24/12/2009 - 20:52

Crea
  • Świeżak

"Jeżeli nieodegram zoombie - dostane ajota za brak rekacji, jeśli odegram - dostane za nonrp. Więc co robić!?" Więc odgrywalem, póki FBI mnie nie odstrzeliło :P

Event? Odpierdzielanie.

To i to złe, co miałem zrobić ? dać /q i dostać bana za "/q podczas akcji rp" ?
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 24/12/2009 - 21:06

Paweł Chonchera
  • Gracz
Uszanować odpierdalanie? Ludzie, nie mylcie serwer RP, a DM.
  • Back to top
    • 0

Squir655 24/12/2009 - 21:09

Squir
  • Gracz

Uszanować odpierdalanie?

Bez urazy, ale co zrobić? Nie będziesz brał udziału - non RP i pewnie AJ; Będziesz brał udział - ban. No ja to tak średnio na to, bo nie mam żadnych problemów z tej strony, ale Crea ma :/
  • Back to top
    • 0

David108 24/12/2009 - 21:10

David
  • Gracz
Większość w tym ja, byli pewni że "event" jest "pod nadzorem" więc braliśmy udział.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 24/12/2009 - 21:11

Mickul
  • Gracz
Jak można dostać AJ za branie udziału w debilnej zabawie!?
  • Back to top
    • 0

Crea63 24/12/2009 - 21:11

Crea
  • Świeżak
Gdybym wiedział, że nie wolno mi czegoś takiego zrobić - zauważył, że kogoś zbanowano, wsadzono do AJ, OD RAZU BYM PRZESTAŁ!
Nie miałem zamiaru robić dm'u na serwerze roleplay.
Nie widziałem nikogo interwencji, a trafiło tak jak inaczej to już klops (pierwszy zbanowany) 

Gdzie informacja od administracji, ze to "debilna zabawa"
trwało to conajmniej 10 minut, a na serwerze był Xenon, Szybki i 2 GM;ów z tego co pamiętam.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 24/12/2009 - 21:13

Mickul
  • Gracz
Nie, wszyscy pojawiliśmy się nagle po informacji na Skype.
  • Back to top
    • 0

David108 24/12/2009 - 21:15

David
  • Gracz

Nie, wszyscy pojawiliśmy się nagle po informacji na Skype.

Nie, na samym początku wpisalem /a i był tam między innymi Misiek, Tony_Pitt i jakiś GM. Podobno kilku nawet pisało i ktos mi mówił że Tony panuje nad tym - jeśli to nieprawda, to okłamano i mnie.

edit: Właśnie, nawet Thomas tu pisze że Tony nad tym panował http://h-rp.pl/thread-21384.html
  • Back to top
    • 0

Squir655 24/12/2009 - 21:17

Squir
  • Gracz

Za '/ja podchodzi do Petera i gryzie go w szyję; /do Udaje się?' a ja bym odszedł i on '/report'.. Trochę to tak kiepsko :/
  • Back to top
    • 0

Ponury0 514 24/12/2009 - 21:19

Ponury0
  • Gracz
Tony Pitt ( Xenon ) ciągle tam stał i się przyglądał, a nawet zmienił mi niespodziewanie nick na Zombie2 ( Za co prawdopodobnie dostałem Bana ). Jak widzicie to dość dziwna sytuacja że nawet administrator pisze że to Event ( napisał coś w stylu . Dobra za 10 minut kończymy Event ) a okazuje się że to jakieś odwalanie.
  • Back to top
    • 0

David108 24/12/2009 - 21:20

David
  • Gracz
W takim razie administracja nie działa "razem". Jeden to toleruje i panuje nad tym a drugi banuje.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 24/12/2009 - 21:20

Paweł Chonchera
  • Gracz

Gdzie informacja od administracji, ze to "debilna zabawa"
trwało to conajmniej 10 minut, a na serwerze był Xenon, Szybki i 2 GM;ów z tego co pamiętam.

No co ty gadasz? :> Głowy wystarczy użyć i przeczytać regulamin.
Po informacji od Xenona czy tam Adama na skype, od razu wszedłem na serwer i wybanowałem odwalaczy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic