Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Lebron Oldborn

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 drifter130 24/12/2009 - 12:12

drifter13
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lebron_Oldborn

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: Ruch o 272.9j podczas zamrożenia na nogach unfreeze. Załączony na screenie niżej.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: http://img13.imagesh.../beztytuuro.png

Szedłem sobie spokojnie na przystanek autobusowy który znajdował się na El Coronie okej wybrałem miejsce w które chcę pojechać bilet 42$ spokojnie zaakceptowałem i zaczęła grać muzyczka do czasu. Podczas jazdy nic nie widziałem czekałem spokojnie na swój przystanek nie wciskając żadnych klawiszy na klawiaturze.W pewnym momencie wyskoczył mi komunikat wraz z treścią która jest załączona wraz ze screenem. Gdy to zobaczyłem w pierwszej chwili załamałem się dlaczego? bo tak czekałem na te parę dni wolnego i BAN. Szczerze prosił bym o szybkie rozpatrzenie mojej prośby o UnBana. Jedna rzecz która mnie bardzo zaniepokoiła to to że na radarze pokazało się Las Venturas! i tu moje pierwsze pytanie dlaczego autobus musi przejeżdzać przez LV aby dotrzeć do Urzędu?
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61462 24/12/2009 - 15:10

B M
  • Zarząd
1. Pokaż cały screenshot.
2. I tak wiemy, że masz sobeita i aktywowałeś teleport.
  • Do góry
    • 0

#3 * B M61462 25/12/2009 - 11:42

B M
  • Zarząd

[2009-12-24 20:54:27] Drifter: Cze.. powracam do tej sprawy mam nadzieję że znajdziesz czas na ostatnie rozpatrzenie tego. Miałeś rację podkreślam że miałem S0beita lecz go nie używałem na Harvescie ze wzgledu na zbyt dużą stratę tak dobrego serwera która się nieźle trzyma. Nie będe się wypierał tak uciąłem ten mały wątek abyście nie zobaczyli tego http://img121.images...09/samp036f.png mogłem oczywiście usunąc ten napis i pasek lecz tego nie zrobiłem.Spytasz pewnie do czego służył ci ten cheat dobre pytanie chciałem się pobawić z kolegą na serwerze DM on mówił mi abym to usunął a ja głupi nie posłuchałem.Nigdy nie używałem cheatów na Harvescie oraz innych serwerach RolePlay wiedziałem że skończyło by się to najgorszym zbanowaniem.Lecz nie wiem co stało się tamtego dnia pisałeś w temacie że aktywowałem teleport a własnie tak nie było coś nacisnąłem na klawiaturze i nagle wyskoczył komunikat o zbanowaniu. Zadziwiło mnie to ponieważ gdy napisałeś o aktywowaniu to S0beit uruchamia się bodajżę na F11. Jedno co mogę zrobić to spokojnie czekać na twoją decyzję,mam taką mała nadzieję że w tym okresię świątecznym łagodniej spojrzysz na moją sprawe. Z góry dzięki za przeczytanie tego.

• Do góry
    • 0

#4 Phoenix0 26/12/2009 - 13:57

Phoenix
  • Gracz
Na screen'ie którego dałeś Miśkowi jest aktywowany AirBreak. :)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych