Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Odrzucony] [UNBAN] David_Efron

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Adi130 23/12/2009 - 23:55

Adi13
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:David Efron

Administrator/moduł nadający karę:Semir Fisher

Powód kary:Blokada konta globalnego za taką samą aplikację jak Twoi "bracia"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:czyli tak jechalismy moim samochodem z bracmi ic i jechał właśnie Semir Fisher niewiedzielismy ze to admin wiec krzyczelismy do niego i kazaliśmy mu wysiasc z samochodu wiec on wysiadl i ja mowilem mu zeby dal kase ale nic wiec Samuel wpisał /ja kopie Semir w jaja z kolanka a Semir na ooc napisał: (konczymy to czy zrobimy to inaczej?) cos w tym stylu niepamientam a Samuel napisał na ooc : (co my zle robilismy?? ) bo zapomnielismy ze okradac moga gangi a nie zwykli ludzie. Przyznam Samuel dał mi jak mam napisac unblocka skopiowalem to i chcialem to przemienic i nichcacy wcisnelem Napisz Wątek i sie zapisalo i jak chcialem edytowac to juz mialem bana na konto globalne. chciałbym prosic o unbana i o unblocka teraz wiem co zrobiłem zle i tego nigdy niepopelnie .
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 24/12/2009 - 08:53

Mickul
  • Gracz
Po pierwsze - napisałem już Twojemu koledze, że mogłem Wam dać blokadę wcześniej za odpieprzanie, ale postanowiłem się upewnić i podjechałem do Was autem, aby zobaczyć jak się zachowujecie. Nie potraficie grać, macie taką samą aplikację o konto, apelację o odwołanie karyi jeszcze macie czelność prosić o unbana.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych