Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unban]Samuel_Efron

• Please log in to reply
2 replies to this topic

szymon20200 23/12/2009 - 23:45

szymon2020
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Samuel_Efron

Administrator/moduł nadający karę: Semir Fisher

Powód kary: Blokada konta globalnego za taką samą aplikację jak Twoi "bracia"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Od początku. sytuacja wyglądała tak, że jechał sobie jakiś typek to zatrzymaliśmy się i chcieliśmy go poprosić o pieniądze. On uciekł pojechaliśmy dalej. Zobaczyliśmy tego samego typka podeszliśmy do niego, kazaliśmy mu wyjść z auta. Wyszedł, wtedy chcieliśmy kasy, on coś tam zaczął gadać. Dałem /me kopie w krok Semira a potem /do udaje się?. Ten typ OOC do mnie kończymy to czy porozmawiamy inaczej. Ja grzecznie odparłem co zrobiłem źle. on coś tam napisał. dał mi blocka na konto. JA NAPISAŁEM WŁASNO RĘCZNIE apelacje o unblocka, a to że tamte dwie osoby skopiowały od mnie to już nie moja wina. Więc proszę o UNbana bo to nie moja wina, iż tamte dwie osoby same nie potrafią napisać poprawnej apelacji. Oczywiście pisał to Samuel_Efron znamy się OOC to mu to napisałem

Nie posiadam SS
  • Back to top
    • 0

Grillz0 24/12/2009 - 00:16

Grillz
  • Świeżak
hmm.. nie wiem powinniście mu to rozpatrzeć pozytywnie tamtym ban powinien zostać jak skopiowali apelacje od niego, oczywiście jak tak było, a admin dał Bana za to że chcieli go okraść? ? no chyba że był tam ooc.. ale to mógł im powiedziec..
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 24/12/2009 - 08:51

Mickul
  • Gracz
Cały ten podjazd pod Was był swoistą prowokacją. Obserwowałem Was po prosu na /rc jak odpieprzacie. Nie, nie dostaniecie unBana. Akcja ze mną tylko potwierdziła, że nie potraficie grać.

P.S Aplikacje o konto macie też takie same.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic