Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Kulturystyka - ogólnie.

kulturystyk net4gamowsk koksy

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 ŁysyDzn9 09/02/2014 - 04:54

ŁysyDzn
  • Gracz

*
POPULAR

ac2865bb1ce2e4e6c713529b650c34da.png

Cześć. Szukałem takiego tematu, ale dokładnie identycznego, który interesowałby mnie nie znalazłem. A więc postanowiłem stworzyć taki temacik w którym będziemy mogli porozmawiać z innymi użytkownikami na temat tego sportu.

Przeglądałem niektóre tematy i zauważyłem, że jest troche osób, które ćwiczą sobie, a wiadomo, że od innych możemy dowiedzieć się więcej. Będziemy mogli się wszyscy dzielić informacjami na dany temat, pomagać itd. Można poruszyć temat suplementacji, odżywiania, czy też nawet dopingu.

Zacznę może od siebie:

Ćwiczę 4 miesiące sposobem Full Body Workout. Plan ćwiczeń wziąłem od Sakera z Warszawskiego Koksa, lecz dołożyłem kilka swoich ćwiczeń, aby lekko urozmaicić trening. Obecnie jestem jeszcze na redukcji tkanki tłuszczowej, ale myślę, że i tak dobrze mi poszło, bo myślę, że spokojnie na wakacje zacznę już masować. Diete, którą trzymałem, to ogólny deficyt kaloryczny obciąłem kalorie o ~ 500kcal swojego zapotrzebowania i do tej pory idzie dobrze. Staram się urozmaicać dietę, ale czasem jest trudno z powodów finansowych, średnio dziennie wydaję 20zł na swoje jedzenie nie liczac suplementów, przypraw + tego co jest w domu. Suplementacja, jaką stosowałem i nadal stosuję, to aminokwasy rozgałęzione, białko serwatkowe, witaminy. To tak krótko opisane wszystko przez te kilka miesięcy. Makroskładniki, to zazwyczaj jest 2g białka na kg ciała, węgle w zależności od tego co jadłem, staram się omijać bułki, chlebki, makarony itp. Tłuszcze staram się trzymać do 50g. Ogólnie proporcje to B - 40%, W - 40%, T - 20%.

Nie wiem, czy ogólnie dobrze wszystko na początku robiłem, ale pomogło mi wiele osób też tutaj z net4game, gdy wchodziłem w ten świat. Zapraszam do dyskusji, podzielcie się swoimi treningami, dietami, które trzymacie, suplementacją, a może czymś innym. :)

Typowym pakierom, którzy nigdy nie mieli sztangi w łapie dziękuję za dyskusję, a posty typ. '' ja to na klate biore 200kg '' będą zgłaszane. Pozdrawiam

• Back to top
    • 4

#2 HoTred756 11/02/2014 - 21:37

HoTred
  • Gracz

http://www.activlab....y/creatine-tabs

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Efektywnością dorównuje popularnym monohydratom z Olimpu? :) I nie piszcie mi proszę, że lepsza jest xyz, bo ja pytam konkretnie o tą. I tylko o tą.

• Back to top
    • 0

#3 rec0n v2 1061 11/02/2014 - 23:58

rec0n v2
  • Gracz

Tutaj dla was wszystkich bardzo fajna porada, jeżeli nie macie na tyle pieniędzy by inwestować je w 'Gainera' 'Białko' a chcecie w jakiś sposób mieć pewność że utrzymujecie porządny zastrzyk dzienny węglowodanów, białka, błonnika i wszystkiego co jest nam potrzebne do poprawnej rozbudowy mięśni możecie zrobić sami coś w stylu 'Gainera' tutaj macie link z przepisem

No więc z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że na cały zestaw wydałem około dziesięciu złotych, może złotówkę do przodu. Tutaj macie napisane podstawowe składniki czyli Otręby pszenne oraz owsiane i płatki kukurydziane. Ja dodałem do swojego jeszcze wysuszone banany które zmiksowałem, trochę czekolady w proszku jak i kakauka by dodać smaku. Bardzo fajnie rozpuszcza się z mlekiem. Zarówno przed treningiem jak i po treningu jest to bardzo fajny dodatek do naszej diety.

Polecam, stosuje to już chwilę i bardzo dobrze się sprawia..

• Back to top
    • 2

#4 ŁysyDzn9 12/02/2014 - 00:12

ŁysyDzn
  • Gracz

http://www.activlab....y/creatine-tabs

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Efektywnością dorównuje popularnym monohydratom z Olimpu? :) I nie piszcie mi proszę, że lepsza jest xyz, bo ja pytam konkretnie o tą. I tylko o tą.

Co do Activlaba, jak sam nie przetestujesz, to się nie dowiesz. Ja nie mam dobrego zdania o tej firmie. Miałem BCAA i dosłownie nie dało się przełknąć, bo proch nie chciał się rozpuścić nawet, gdy zażywałem nie rozpuszczając go wcześniej tylko bezpośrednio doustnie. Wiele osób na forach kfd, sfd nie ma dobrego zdania o tej firmie, ale za taką cenę ja bym się skusił i spróbował. Produkt produktowi nigdy nie będzie równy. :) Nigdy nie brałem kreatyny, bo jest mi ona do tej pory nie potrzebna, ale Michał Karmowski chyba to mówił, że monohydrat w tej chwili jest już z każdej firmy praktycznie taki sam i nie ważne z jakiej firmy będzie, ale najważniejsze żeby brać go bezpośrednio przed i po treningu.

Może ktoś jest ciekaw co jem na redukcji, może ktoś coś doradzi.

I posiłek:
30g płatków owsianych
100g jogurtu naturalnego 0%
banan/jabłko/pomarańcz/truskawki - wszystko zależy na co mam ochotę
10g orzechów włoskich
i miksuje wszystko na taką papke i sobie szamie - syte!
+ do tego wypijam 30g białka Trec Whey 100

II posiłek:
20g orzechów + 30g białka Trec Whey 100

III posiłek:
300g piersi z kurczaka/ryba/indyk
50g ryżu
warzywka z biedry na patelke

IV posiłek:
300g piersi z kurczaka/ryba/indyk
50g ryżu
warzywka z biedry na patelke

V posiłek bezpośrednio przed snem:
30g białka Trec Whey 100

Edited by ŁysyDzn, 12/02/2014 - 00:15.

• Back to top
    • 0

#5 HoTred756 12/02/2014 - 01:39

HoTred
  • Gracz

Nie za dużo tego białka? :P Zastąpiłbym je twarogiem chudym w odpowiednich ilościach. Wiadomo, co żarcie to żarcie - nie proszek. 

//Skoro każdy wrzuca jakieś przepisy, to i ja pochwale się moim koktajlem z idealnym rozkładem makroskładników -  B41 W118 T11 (g). 

• 50g płatków owsianych 
  • 150ml mleka 2% 
  • 100ml jogurtu naturalnego
  • 1 średni banan (ok. 200g)
  • 100g twarogu półtłustego
  • 3 łyżeczki kakao rozpuszczalnego Nesqucik
  • 20g mleka w proszku odtłuszczonego

Wszystko trafia do blendera. :)

Edited by HoTred, 12/02/2014 - 01:42.

• Back to top
    • 0

#6 Wujek Benny 3134 12/02/2014 - 02:07

Wujek Benny
  • Gracz

Typowym pakierom, którzy nigdy nie mieli sztangi w łapie dziękuję za dyskusję, a posty typ. '' ja to na klate biore 200kg '' będą zgłaszane. Pozdrawiam

Ja biorę 115kg, więc się chyba nie zaliczam. :( Obecna sylwetka: 

1491701_563067097120602_2127365327_n.jpg

• Back to top
    • 1

#7 Wania11 12/02/2014 - 02:47

Wania
  • Gracz

Dzisiaj, tfu! znaczy wczoraj. Na martwym 190kg :). (Bez pasa, pewnie gdybym go wziął poszło by troszkę wiecej) Obecna waga 84kg. Staż, kilka lat, nie licze. W tym przybranie na masie, ciężko było. z 57kg. (Od 15-lat do 16,5 (?) ) Stało się 94/5/6kg. Dokładnie nie pamiętam, troche temu to było. 

1491701_563067097120602_2127365327_n.jpg

ALE BANAN NA RYJCU :* Benny to mały steryd ( Bo chce mi dorównać), pisze mi ze bedzie ciskał Synthol.

Edited by Wania, 12/02/2014 - 02:51.

• Back to top
    • 0

#8 ŁysyDzn9 12/02/2014 - 07:38

ŁysyDzn
  • Gracz

Nie za dużo tego białka? :P Zastąpiłbym je twarogiem chudym w odpowiednich ilościach. Wiadomo, co żarcie to żarcie - nie proszek. 

Też bym zastąpił gdybym tylko jadł. :P Próbowałem i niestety, ale nie wchodzi mi to dlatego wybrałem proch. Proch wcale zły nie jest. ;)

Dzisiaj, tfu! znaczy wczoraj. Na martwym 190kg :). (Bez pasa, pewnie gdybym go wziął poszło by troszkę wiecej) Obecna waga 84kg. Staż, kilka lat, nie licze. W tym przybranie na masie, ciężko było. z 57kg. (Od 15-lat do 16,5 (?) ) Stało się 94/5/6kg. Dokładnie nie pamiętam, troche temu to było.

To ładnie, ja na razie na martwym 107kg 5x bez pasa, więcej nie próbowałem, bo chwilowo obciążenia brakło, bo ćwiczę w domu. Standardowo mam ławke, stojaki, hantle, gryfy, wyciąg i na razie mi to wystarcza, niedługo dojdzie drążek.

• Back to top
    • 0

#9 TheTruth0 12/02/2014 - 11:41

TheTruth
  • Świeżak

Ja polecam tą serię filmików. Michał świetnie wyjaśnia technikę ćwiczeń.

• Back to top
    • 0

#10 ŁysyDzn9 12/02/2014 - 15:02

ŁysyDzn
  • Gracz

262ba9fb8384f4bc77b4274b9d8159bd.png
I redukcja leci. :D Dzisiaj trochę za dużo białka, ale co tam, kurczak nie mógł się zmarnować z wczoraj. :P Pewnie ktoś zapyta czemu tak mało węgla, staram się obcinać do jak najniższej liczby, bo już znam swój endomorfikowy organizm i wiem, że węglowodany na niego źle działają, dlatego makarony, pieczywo i produkty związane z mąką trzymam od siebie z daleka = woda.

Dzisiaj trening standardowy od WK, czyli:
Martwy ciąg 5x5
Wyciskanie leżać 5x5
Wiosło sztangą 5x5
Wyciskanie żołnierskie 5x5
Wiosło hantlą 3x8
Ściąganie górnego drążka wyciągu 3x8
Uginanie ramion sztangą łamaną 3x8
Triceps na wyciągu 3x8

Od 1 marca przechodzę już na splita 4 dniowego. :) Pozdro

• Back to top
    • 0

#11 Wania11 12/02/2014 - 16:09

Wania
  • Gracz

262ba9fb8384f4bc77b4274b9d8159bd.png
I redukcja leci. :D Dzisiaj trochę za dużo białka, ale co tam, kurczak nie mógł się zmarnować z wczoraj. :P Pewnie ktoś zapyta czemu tak mało węgla, staram się obcinać do jak najniższej liczby, bo już znam swój endomorfikowy organizm i wiem, że węglowodany na niego źle działają, dlatego makarony, pieczywo i produkty związane z mąką trzymam od siebie z daleka = woda.

Dzisiaj trening standardowy od WK, czyli:
Martwy ciąg 5x5
Wyciskanie leżać 5x5
Wiosło sztangą 5x5
Wyciskanie żołnierskie 5x5
Wiosło hantlą 3x8
Ściąganie górnego drążka wyciągu 3x8
Uginanie ramion sztangą łamaną 3x8
Triceps na wyciągu 3x8

Od 1 marca przechodzę już na splita 4 dniowego. :) Pozdro

Twoja aktualna waga? :)

• Back to top
    • 0

#12 ŁysyDzn9 12/02/2014 - 17:51

ŁysyDzn
  • Gracz

Twoja aktualna waga? :)

105kg, 195 cm wzrostu. Nie pytaj ile było zanim zacząłem, bo nie uwierzysz. :D Ogólnie mam to do siebie, że jestem wysoki i dość jakby to ująć ''zbity'' i nie widać tej wagi tak bardzo, obecny BF to ok. 25%, a sięgał prawie 40%. Chce dotyrać do lata jak się tylko da, dieta wysoka w białka, ale co jakiś czas robię cheat day tzw. staram się kontrolować mięśnie aby ich nie palić.

• Back to top
    • 0

#13 Wujek Benny 3134 12/02/2014 - 19:35

Wujek Benny
  • Gracz

ALE BANAN NA RYJCU :* Benny to mały steryd ( Bo chce mi dorównać), pisze mi ze bedzie ciskał Synthol.

Jak Ty jesteś ode mnie mniejszy, lol. :D 

• Back to top
    • 0

#14 HoTred756 12/02/2014 - 20:26

HoTred
  • Gracz

Benek, co sądzisz o tym planie na siłe? Trening nr. 1. Do nóg dodałem ośle wspięcia, rozpis serii jak przy martwym ciągu.

http://xn--nasiowni-...sile-miesni.php

• Back to top
    • 0

#15 Wujek Benny 3134 12/02/2014 - 22:24

Wujek Benny
  • Gracz

Benek, co sądzisz o tym planie na siłe? Trening nr. 1. Do nóg dodałem ośle wspięcia, rozpis serii jak przy martwym ciągu.

http://xn--nasiowni-...sile-miesni.php

Trening pod każdego powinno się układać indywidualnie, staż, wiek, predyspozycje, waga etc. Ale ogólnie trening zły nie jest. ;)

• Back to top
    • 0

#16 HoTred756 12/02/2014 - 22:39

HoTred
  • Gracz

Trening pod każdego powinno się układać indywidualnie, staż, wiek, predyspozycje, waga etc. Ale ogólnie trening zły nie jest. ;)

Z takiego założenia też wychodzę. Od kiedy na nim ćwicze pozamieniałem sporo rzeczy, a siła powoli idzie. :>

• Back to top
    • 0

#17 Wania11 12/02/2014 - 22:47

Wania
  • Gracz

Hahaha się uśmiałem!  :lol:. Ty mi do pięt nie dorastasz, sterydy i tak ci nie pomoga  :>... 

• Back to top
    • 0

#18 Wujek Benny 3134 12/02/2014 - 22:49

Wujek Benny
  • Gracz

Z takiego założenia też wychodzę. Od kiedy na nim ćwicze pozamieniałem sporo rzeczy, a siła powoli idzie. :>

I prawidłowo, ale ja wolałbym się skupić na treningu masowym, bo z nim też idzie siła. 

Hahaha się uśmiałem!  :lol:. Ty mi do pięt nie dorastasz, sterydy i tak ci nie pomoga  :>... 

Aha, czyli jak już ktoś jest większy od Ciebie i ma mniejszy staż, to musi walić sterydy? :D

• Back to top
    • 0

#19 Wania11 12/02/2014 - 22:53

Wania
  • Gracz

I prawidłowo, ale ja wolałbym się skupić na treningu masowym, bo z nim też idzie siła. 

Aha, czyli jak już ktoś jest większy od Ciebie i ma mniejszy staż, to musi walić sterydy? :D

Nie, przecież ty w niczym nie jesteś większy..  <_<. Jeszcze ci do mnie troche brakuje, oj brakuje!. Ale trenuj, trenuj.

• Back to top
    • 0

#20 Wujek Benny 3134 12/02/2014 - 22:54

Wujek Benny
  • Gracz

Nie, przecież ty w niczym nie jesteś większy..  <_<. Jeszcze ci do mnie troche brakuje, oj brakuje!. Ale trenuj, trenuj.

Dobry żart, oby tak dalej, to mi humor na tydzień poprawisz. :D 

• Back to top
    • 0

#21 HoTred756 20/02/2014 - 21:56

HoTred
  • Gracz

Odświeżając. Co sądzicie o teorii redukcyjnej Owcy z WK, jakie macie nastawienie do jego planu? Mi osobiście całkiem to leży, fajnie się przedstawia. Aż chyba poświęcę na niego jeden tydzień. :P

• Back to top
    • 0

#22 Kasiek4391 22/02/2014 - 04:48

Kasiek
  • Zasłużony

Świetny pomysł na temat.

Widzisz ja też interesuje się nie tak może kulturystyką, jak po prostu ćwiczeniami, które pozwolą mi osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Chodzę regularnie na siłownie, trzymam się diety, która może nie jest ścisła lecz przynosi efekty jako, że trzymam się ilości dziennych kalorii, które pozwalają mi przytyć. Tak, jak pewnie się domyślacie moja dieta jak na razie opiera się głownie na tym abym cokolwiek przytyła i ogólnie mówiąc, robię masę. Jeżeli chodzi o jakieś odżywki czy cokolwiek to szczerze powiedziawszy nie znam się na tym, jednak od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem gainera, który na pewno pozwoli mi przyswoić niezbędne kalorie do połowy mojego sukcesu. Prawdę mówiąc nie wiem jakiego wybrać i na co patrzeć przy kupnie takiego specyfiku, ale jestem przekonana, że w jakimś stopniu mi pomoże gdyż ciężko mi mimo wszystko jeść tyle ile powinnam, a nie oszukując się gainer jest takim jedzeniem w proszku, które by mi się przydało. Mam bardzo dobrą przemianę materii, szybko trawie to co jem i do tego zawsze coś robie, gdzieś idę, biegam, chodzę - cardio jest moim życiem a jak wiadomo nie sprzyja ono tyciu. Co sądzicie o gainerze? 

• Back to top
    • 0

#23 Wujek Benny 3134 22/02/2014 - 04:50

Wujek Benny
  • Gracz

Świetny pomysł na temat.

Widzisz ja też interesuje się nie tak może kulturystyką, jak po prostu ćwiczeniami, które pozwolą mi osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Chodzę regularnie na siłownie, trzymam się diety, która może nie jest ścisła lecz przynosi efekty jako, że trzymam się ilości dziennych kalorii, które pozwalają mi przytyć. Tak, jak pewnie się domyślacie moja dieta jak na razie opiera się głownie na tym abym cokolwiek przytyła i ogólnie mówiąc, robię masę. Jeżeli chodzi o jakieś odżywki czy cokolwiek to szczerze powiedziawszy nie znam się na tym, jednak od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem gainera, który na pewno pozwoli mi przyswoić niezbędne kalorie do połowy mojego sukcesu. Prawdę mówiąc nie wiem jakiego wybrać i na co patrzeć przy kupnie takiego specyfiku, ale jestem przekonana, że w jakimś stopniu mi pomoże gdyż ciężko mi mimo wszystko jeść tyle ile powinnam a nie oszukując się gainer jest takim jedzeniem w proszku, które by mi się przydało. Co sądzicie o gainerze? 

Jak już musisz kupić tego gainera, to bierz mutant massa. 

• Back to top
    • 1

#24 handlowiec ELI226 25/02/2014 - 00:37

handlowiec ELI
  • Gracz

Ja może napiszę trochę o swoim treningu, bo też się trochę tym interesuję i traktuje to jak hobby. Od jakiegoś roku interesuje się 'Kalisteniką', czyli treningiem opierającym się na wykorzystywaniu własnej masy ciała. O co tu chodzi? Otóż to nic skomplikowanego- pompki, pompki szwedzkie, podciąganie na drążku, brzuszki, przysiady, mostki itd. Wszystko to zalicza się do kalisteniki. Muszę wam powiedzieć, że to jest naprawdę zaje***ta sprawa i warto to rozpowszechniać, bo bardzo dobrze wpływa na rozwój mięśni, dając prawdziwą siłę, przy czym nie niszczy stawów, a bardzo wzmacnia ścięgna. Przeczytałem sobie książkę "Skazany na trening- zaprawa więzienna" Paul'a Wader'a, jest napisana przez więźnia, który przez 20lat gromadził wiedzę na temat ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała- podaje tam wiele treningów, które do dzisiaj stosują siły wojskowe takie jak Marines itd. Polecam zainteresować się tematem i zgłębić, bo warto :P

Edited by Chrumm, 25/02/2014 - 00:38.

• Back to top
    • 1

#25 ŁysyDzn9 25/02/2014 - 11:37

ŁysyDzn
  • Gracz

Ja może napiszę trochę o swoim treningu, bo też się trochę tym interesuję i traktuje to jak hobby. Od jakiegoś roku interesuje się 'Kalisteniką', czyli treningiem opierającym się na wykorzystywaniu własnej masy ciała. O co tu chodzi? Otóż to nic skomplikowanego- pompki, pompki szwedzkie, podciąganie na drążku, brzuszki, przysiady, mostki itd. Wszystko to zalicza się do kalisteniki. Muszę wam powiedzieć, że to jest naprawdę zaje***ta sprawa i warto to rozpowszechniać, bo bardzo dobrze wpływa na rozwój mięśni, dając prawdziwą siłę, przy czym nie niszczy stawów, a bardzo wzmacnia ścięgna. Przeczytałem sobie książkę "Skazany na trening- zaprawa więzienna" Paul'a Wader'a, jest napisana przez więźnia, który przez 20lat gromadził wiedzę na temat ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała- podaje tam wiele treningów, które do dzisiaj stosują siły wojskowe takie jak Marines itd. Polecam zainteresować się tematem i zgłębić, bo warto :P

Czytałem tą książkę. :) Również polecam każdemu. Dobre dla osób, które faktycznie chcą trenować, a nie mają gdzie. :)

Edited by ŁysyDzn, 06/03/2014 - 11:56.

• Back to top
    • 1

#26 ŁysyDzn9 12/03/2014 - 00:22

ŁysyDzn
  • Gracz

Jak tam? Pakujecie? :) Ja od wczoraj dodałem do swojej suplementacji Kreatyne cm3, Omege 3 i Mulipacka. :) Troszkę witamin nigdy nie zaszkodzi.

• Back to top
    • 0

#27 bienio192072 12/03/2014 - 07:51

bienio1920
  • Gracz

Chodziłem na siłownie dobre 2 lata temu, przez pół roku, takowej diety nie miałem, po prostu zawsze ryż, jajka po treningu, rano płatki owsiane, przed treningiem 2 bananki. Starałem się ograniczyć chipsy i inne rzeczy słodkie praktycznie do zera. Dzięki białku i creatynie przytyłem 7 kilogramów, siła wzrosła o 10 kg, przynajmniej jeśli chodzi o wyciskanie na klatke piersiową, płasko. Chciałbym powrócić do tych pięknych czasów kiedy to po szkole od razu najważniejszą rzeczą była siłownia ale niestety, brak motywacji :/.

• Back to top
    • 0

#28 Kareth001140 12/03/2014 - 08:31

Kareth001
  • Gracz

Chodziłem na siłownie dobre 2 lata temu, przez pół roku, takowej diety nie miałem, po prostu zawsze ryż, jajka po treningu, rano płatki owsiane, przed treningiem 2 bananki. Starałem się ograniczyć chipsy i inne rzeczy słodkie praktycznie do zera. Dzięki białku i creatynie przytyłem 7 kilogramów, siła wzrosła o 10 kg, przynajmniej jeśli chodzi o wyciskanie na klatke piersiową, płasko. Chciałbym powrócić do tych pięknych czasów kiedy to po szkole od razu najważniejszą rzeczą była siłownia ale niestety, brak motywacji :/.

Brak motywacji? Spróbuj tego:

https://www.youtube....ew=0&shelf_id=1

• Back to top
    • 0

#29 ŁysyDzn9 12/03/2014 - 14:34

ŁysyDzn
  • Gracz

Ja na motywacje polecam osobiście to:

• Back to top
    • 0

#30 cosaco128 12/03/2014 - 21:21

cosaco
  • Gracz
Proponuję wrzucać tu swoję fotki po redukcji - sam bym wrzucił, ale będę redukował jakoś w wakacje, po. ;/ Jestem ciekaw waszych rezultatów, z resztą inni pewnie też :P
  • Back to top
    • 0

#31 Lisuuu26 18/04/2019 - 04:22

Lisuuu
  • Gracz

Najpierw Masa potem masa i masa potem masa a na koncu masa 

• Back to top
    • 1

#32 Zdrada Dobrych Rani1508 18/04/2019 - 09:55

Zdrada Dobrych Rani
  • Gracz
Długi teść i masteron żadne diety
  • Back to top
    • 0

#33 * Khaled59 18/04/2019 - 23:49

Khaled
  • Gracz

Długi teść i masteron żadne diety

Gratulacje inteligencji! Jeżeli chcesz się tak faszerować to długo nie pociągniesz, kolego.
Miałem znajomego, który tez tak jak ty pisał na różnych portalach a teraz ma zanik mięśni.

Edited by Khaled, 18/04/2019 - 23:49.

• Back to top
    • 0

#34 Zdrada Dobrych Rani1508 19/04/2019 - 00:57

Zdrada Dobrych Rani
  • Gracz

Gratulacje inteligencji! Jeżeli chcesz się tak faszerować to długo nie pociągniesz, kolego.
Miałem znajomego, który tez tak jak ty pisał na różnych portalach a teraz ma zanik mięśni.

Dzięki, jak bił towar który kolega zrobił na oleju kujawskim to ma problem, ale mlzesz mu życzyć zdrowia
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic