Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Mike Widley

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ThexXx15 23/12/2009 - 19:57

ThexXx
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mike Widley

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: OneHitKill

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, więc udałem się po paczkę do czerwonego markera, który był zaznaczony na mapie i wpisałem w okręgu /paczka po czym rzuciło mną i zostałem przeniesiony na Glen Park, gdzie wyskoczyła informacja o banie i wybieralka skinów. Na miejscu było wielu świadków, jednego słowa widać na SS'ie Jacob Simmons.

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Bardzo Proszę o szybkiego unBana. Wesołych Świąt.
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 23/12/2009 - 20:31

skb
  • Gracz
Nie możliwe aby oprogramowanie przeniosło Cię na glen park po wpisaniu komendy /paczka.
  • Do góry
    • 0

#3 ThexXx15 23/12/2009 - 20:33

ThexXx
  • Świeżak
Nie przeniosło mnie. Dostałem bana i mnie dopiero przeniosło - tylko się ekran pokazał gdzie mogłem wybrać skin (Nie wiem jak to wytłumaczyć widać na SS'e). Poruszać się nie dało.
Dokładnie to po wpisaniu /paczka dostałem BW (SS 1) Po chwili wyskoczyło okno do zmiany skinu (SS 2).
Z racji dni wolnych chciałbym prosić o szybkiego unban'a - o ile to możliwe. Dziękuje :P
  • Do góry
    • 0

#4 Patafiks935 24/12/2009 - 16:42

Patafiks
  • Gracz
Grałem z nim kilka razy i jestem pewnien, że to błąd systemu. Jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#5 Rasta0 24/12/2009 - 23:24

Rasta
  • Świeżak
Znam już go od dawna i wiem że nie czituje. Zapewne to błąd systemu, więc myślę że banicja została nadana bez podstawnie. Fajnie się z nim gra i proszę o unBana Dla ThexXx.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych