Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBAN]Steve Barrow

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Bust4105 23/12/2009 - 19:36

Bust4
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Steve Barrow

Administrator/moduł nadający karę: Bart Styper

Powód kary: 'Strzelanie z M4 na dachu wozu który był w ruchu'

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc, policja wpadła nam na garaż - po raz setny chyba w ciągu 3 dni. Goniono moja kolezanke - Olivie Cullen, aby pozbyć sie policji postanowiłem jej pomóc. Spakowałem swoje M4 załadowałem magazynek i udałem sie do kumpla z szybszym wozem, zadałem na /do pytanie 'Czy auto ma szyberdach?' dostałem pozytywna odpowiedź, zmieniłem szybko opis że Steve wychyla się z wozu przez szyberdach' abym mógł strzelić do wozu który był w ruchu. Screenów nie mam, jakbym zrobił - spadł bym. opis służy do opisywania postaci itp. nie raz widziałem jak jedzie elegy a na dachu 2 osoby z opisem że siedzą na tylnej kanapie oraz podobne wpisy na autach 4 osobowych dodając 'Iks Iksiński jest w bagażniku, na tylnej kanapie'. Z M4 Drive-By nie da się zrobić, a sądzę że gra RP - odgrywanie ról polega na swojej kreatywności, ale też znajmy jej granice, nie wymyślajmy latających samochodów itp. po prostu - jeśli gra nie pozwala na coś, zadziałajmy wyobraźnią. Ostatnio podobnie goniła mnie policja - radiowóz i policjant stojący na dachu z desert eagle.

W logach można sprawdzić że zmieniałem opis.

Edit:
Dla przykładu potwierdzenia że to RP mogę podać film Szybcy i Wściekli gdzie strzelano harpunem (!) z szyberdachu do TIRa
  • Back to top
    • 0

albi14475 23/12/2009 - 19:51

albi144
  • Świeżak
Jestem za Unbanem.Cała sytuacja nie była czynem napewno non-rp...wiele takich działań jest widoczne na filmach,w życiu realnym naprzykład :jeżeli bawicie się w sport ASG,ponadto w samym gta vice city czy san andreas takie sytuacje były.Osoba oddająca strzał była wychylona przez szyberdach,nie przez boczną szybe,tak więc miała siłe utrzymać cieżkie M4.Pozatym policjanci którzy ją gonili ,scinali słupy i nie przejmowali się tym zbytnio-ale myślę ,że to nowością nie jest,tak więc jeżeli checie poruszać tematy non - rp to proponuje popatrzeć na działanie policji a potem porównać naszą obrone przed nimi.Ponadto IC byliśmy już zażenowani którymś "wjazdem" policji na nasz teren.Przecież każda strzelanina gdzie są użyte cięzsze bronie nie musi być ustawiona,tak jak to bywało bynajmniej w san fierro podczas napadu na bank.
  • Back to top
    • 0

PrzemoX0 23/12/2009 - 20:06

PrzemoX
  • Świeżak
Znam się z Bustą bardzo długo, jestem u niego w organizacji. (DP) Goniła mnie policja zadzwoniłem do Busty Ic żeby mi dupę ratował, on wsiadł do auta z Albim wyciągnał m4. Dał /do czy tam /opis że siedzi w aucie i wychyla się przesz szyberdach. Jestem za unBanem akcja w 100%. A pan Czester Czarles już poskarżył się Styperowie że się tak stało, On ma za to dobrze rp uciekałem wrąbał się w ścianę jeszcze beszczelnie kłamał że lagi mam. W 100% za unbem. Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 23/12/2009 - 20:18

Cazzy
  • Świeżak
Należy się unban. Wszystko zrobił dobrze, raczej widział AJ'oty za jazde na dachu przez innych ludzi. Normalnie by taki nie zrobił.
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 23/12/2009 - 22:51

dogulaz
  • Świeżak
Ja jestem za unbanem, albowiem Bust4 to dobry gracz i wie co robi. Aczkolwiek wychodzi na to iż PD nie potrafi przegrywać? Podał dobry przykład jak w filmie, albo skakali z auta do ciężarówki. Może to nie jest jakieś porównanie do strzelania, ale jest to podobna sprawa.
  • Back to top
    • 0

BLoTHaN5 23/12/2009 - 23:05

BLoTHaN
  • Świeżak
Wszystko co zrobił było jaknajbardziej RP. Znam go już trochę i odgrywałem z nim wiele akcji (DP). Tak jak dogulaz napisał, PD nie potrafi przegrywać. Busta wykazał się kreatywnością ze swojej strony i odegrał wszystko dobrze, więc powinien zostać odbanowany.
  • Back to top
    • 0

Zet'z 1 23/12/2009 - 23:21

Zet'z
  • Zbanowani
Moim zdaniem jak będziecie banować za kreatywność gracza to jakim cudem wy chcecie osiągnąć lepsze RP na serwerze? To była właśnie innowacja, coś nowego - pomysł Busty. I za to że chciał odegrać fajną akcję oberwał bana.
  • Back to top
    • 0

SairRP 6 23/12/2009 - 23:22

SairRP
  • Gracz
UnBan to jedyna możliwość jaką widzę.. Styper ostatnio zaczął odwalać... Daje Jaile i warny bez powodu...
  • Back to top
    • 0

Bust4105 23/12/2009 - 23:23

Bust4
  • Gracz
No, jeśli to administracji przeszkadza to trudno, po prostu nie było nawet innej możliwości, miałem masę pustych Deagle tylko i M4 + 40 naboi w przedmiotach, szybko załadowałem i ruszyłem, innego wyjścia nie było.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 23/12/2009 - 23:37

ksiomal
  • Zbanowani
Nie wiem jak to możliwe, że osoba pokroju stypera obejmuje stanowisko administratora. On nie potrafi przegrywać, razem ze swoim PD - i banuje. Tak samo gdy ktoś napiszę coś przeciwko niemu, daje procenty na forum. Wszędzie wymądrza się, a jak ktoś mu powie że nie ma racji, grozi banem. Akcja była w 100 procent RP, jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 23/12/2009 - 23:40

3ciW
  • Świeżak
Wydaje mi się, że Styper nie zauważył opisu etc. i uznał Bustę za noba siedzącego na dachu auta. Tak czy siak unban powinien być, gracz w końcu chciał wykazać się kreatywnością.
  • Back to top
    • 0

PrzemoX0 24/12/2009 - 09:47

PrzemoX
  • Świeżak
@UP. Nie tak nie było, nie było stypera na akcji. Pan super RP Czester Czarles oczywiście popłakał się Styperowi że nie wygrał akcji a Bust4 robił non-rp. Tak jak już pisali wyżej PD nie umie przegrywać i to jest prawda.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 24/12/2009 - 12:32

Bust4
  • Gracz
Fakt, Stypera przy akcji nie było, dla tego nie wiem czemu nawet nie chciał ze mną nic wyjaśniać, po prostu władował mnie do AJ, na forum nawet skargi nie było, nawet ze mną nie rozmawiał.
  • Back to top
    • 0

ViVi309 24/12/2009 - 20:33

ViVi
  • Gracz
Jezeli gracz faktycznie odegrał akcje, tak jak ja opisuje, to jestem w 100 % na tak.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 24/12/2009 - 20:41

Grypa
  • Świeżak
Troche dziwne, ze styper nie wyjasnil tego z tobą. Dziwną rzeczą jest też karanie za kreatywnosc. Co do gry PD to sie nie wypowiem, bo tego nie widzialem. Kiedys PD slabo dzialalo (SF). Jednak po mojej wspolpracy z PS/PD (FBI - PS/PD) moge stwierdzic, ze PS i PD obecnie dobrze gra, lecz nie zawsze. Oczywiscie za unbanem.

down - Ano prawda :P.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 24/12/2009 - 20:52

Bust4
  • Gracz
Upek, po prostu się wkurzyli - nie wkurzył byś się jakby Ci rozwalili służbowe buffalo i zafundowali BW 40min i 10min? Też bym się wkurzył, tyle że Styper nawet nic nie wyjaśnił, zauważył że jestem na serwie i BAN.
  • Back to top
    • 0

Juice 6 24/12/2009 - 21:07

Juice
  • Gracz
Busta to dobry gracz, jestem za unbanem. Jeszcze powiniście mu pogratulować kreatywności w odgrywaniu akcji rp. :>
  • Back to top
    • 0

Bust4105 25/12/2009 - 03:47

Bust4
  • Gracz
Własnie zauważyłem - zbanowano mi wszystkie chary, proszę o unbana wszystkich postaci...
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic