Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unooc][apelacja] John Westers

• Please log in to reply
1 reply to this topic

D-Generation-X 1 22/12/2009 - 21:08

D-Generation-X
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Westers

Administrator/moduł nadający karę:YoMen (Rick Poey)

Powód kary:Kto Cie upowaznil do OOC w IC? [blockada OOC]

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Szanuje YoMena i ma troche racji w tym co pisze ale chce wytlumaczyć dlaczego, wczoraj podczas eventu którego ja prowadziłem wybieralismy miss Los Santos, impreza przeszła naprawde wyśmienicie ale spowodu że tworzył się spam a Kilka osob nie widzialo mnie [nicku i czatu OOC] To musiałem na /k (( Zamknijcie sie bo tworzycie spam i psujecie event)), to Pan YoMen zareagowal i przyznał Blokade OOC, nie chciałem specjalnie tego ale sytuacja wymagała abym tak użył, Wiem że to mój drugi Block OOC pierwszy za kłótnie ale drugi podczas eventu aby przeszkodzić mi? Dla mnie Block OOC gdy prowadziłem Event był dla mojej osoby nieważny gdyż poprostu ja bylem zajety tylko prowadzeniem. Dodam od siebie że YoMen sprawdził się jako admin wyśmienicie ale tylko jestem niezadowlony że zablokowal mi OOC dlatego że chciałem prowadzić event i aby każdy usłyszał co mówie.

Dodam od siebie że każdy kto uczesniczył w imprezie powie że naprawde impreza była świetnie prowadzona.

Według tego tematu blokada miała być zdjęta 23/12/09 Ale jeden dzień wczesniej nie zaszkodzi - http://h-rp.pl/thread-17467.html
  • Back to top
    • 0

skb5267 22/12/2009 - 21:36

skb
  • Gracz
Wystarczyło napisać na pw.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic