Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja »
 • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Lock On: Flaming Cliffs 3

lock flaming cliffs

 • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ozz428 15/01/2014 - 13:23

Ozz
 • Gracz

*
Popularny

FC3.jpg

 

Lock On: Flaming Cliffs 3 to kolejny dodatek do popularnego symulatora lotniczego Lock On: Modern Air Combat. Za produkcję ponownie odpowiadają specjaliści ze studia Eagle Dynamics. Rozszerzenie do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry lub jednej z poprzednich odsłon Flaming Cliffs.

Lock On: Flaming Cliffs 3 pozwala zasiąść w kokpicie jednego z ośmiu samolotów bojowych. Dostępne maszyny to F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S, Su-25 oraz Su-25. Największą nowością z nich jest samolot F-15C. Został on odtworzony zgodnie z rzeczywistymi specyfikacjami i posiada a w pełni interaktywny kokpit. Dodatek zawiera także nową kampanię dla tej maszyny oraz bogaty wybór samodzielnych misji. Natomiast teatr działań wojennych uległ rozszerzeniu o tereny wschodniej Gruzji. Nie zabrakło też innych zmian. Wśród nich warto wymienić m.in. zwiększony realizm sekwencji startu i lądowania. Poprawki spotkały też silnik fizyczny odpowiedzialny za lot pocisków. Gruntownie przebudowano też interfejs użytkownika, w tym obsługę interaktywnych kokpitów. Ponadto zabawę uatrakcyjnia teraz system zaopatrzenia, który pozwala na kontrolę logistyki w trakcie przygotowań do misji. Poza tymi wszystkimi nowościami wprowadzono też szereg ulepszeń takich elementów jak edytor, sztuczna inteligencja czy grafika terenu.

W dodatku autorzy postawili na kontynuowanie tradycji serii oferując szeroki wybór w miarę łatwych (jak na standardy gatunku) do opanowania samolotów i tym samym tworząc produkcję skierowaną nie tylko dla największych maniaków symulacji. Jest to podejście odwrotne niż w innym cyklu tego studia, czyli Digital Combat Simulator, którego kolejne odsłony oferują zawsze tylko jedną maszynę, ale za to odtworzoną z zegarmistrzowską precyzją, znacznie większą niż w Flaming Cliffs. Nie oznacza to jednak braku kompatybilności między markami. Wręcz przeciwnie - Lock On: Flaming Cliffs 3 jest integralną częścią projektu DCS: World, skupiającego wszystkie wojenne symulacje Eagle Dynamics, w tym A-10C Warthog, Black Shark 2, P-51D Mustang i Combined Arms. Dzięki temu użytkownicy wszystkich tych tytułów mogą się bawić w jednym wirtualnym świecie.

 

 

 

 


 • Do góry
  • 4

#2 Yanushick 377 16/01/2014 - 19:49

Yanushick
 • Gracz

spoko, ale co w związku z tym?


 • Do góry
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych