Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBLOCK na prowadzenie pojazdów] Ceasare Willis

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krump 181 22/12/2009 - 17:59

Krump
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ceasare Willis

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Odspawnowanie pojazdu podczas akcji

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż miałem zaraz wychodzić z serwera, bo mam taka sytuacje, że za długo siedziałem na kompie i ojciec powiedział że mam czas siedzenia na kompie do 23, albo wyłączy mi neta i nie będę miał na następny dzień.
No więc, zbliżała się ta 23 i już chciałem wychodzić z serwera, więc odspamowałem auto, napisałem do kolegów na /w ze już idę i nagle pisze do mnie jakiś gracz (policjant co wynikało z tego co napisał na /w), że czemu odspamowywałem auto jak miał właśnie założyć mi blokadę na koło. To mu napisałem że nie wiedziałem że chce mi założyć (byłem bardzo daleko od auta i skąd miałem wiedzieć? Co ja jasnowidz jestem?) i że mogę mu powiedzieć gdzie jest auto, albo ewentualnie nim przyjechać. A on napisał że już pisze do admina, no więc ja mu przecież nie zabronię. Po 2 minutach Misiek teleportował mnie do nich i zadał pytanie, czy odspamowałem auto. To mu odpowiedziałem zgodnie z prawda, że tak i dostałem odrazu BLOCK na prowadzenie pojazdów bez żadnej możliwości wytłumaczenia (według mnie admini powinni wysłuchać także drugiej strony). Jak dostałem tego block'a, to chciałem wytłumaczyć miśkowi na /w, ze nie wiedziałem o tym, że chcieli mi blokadę założyć, a on mnie obraził i wyzwał od Noba (może to nie jest bardzo obraźliwe wyzwisko ale jest. Co prawda trochę się nazucałem, ale też bez przesady i admin nie powinien tak pisać do graczy.).

Tak czy inaczej proszę o zdjęcie blokady na prowadzenie pojazdów, albo określenie terminu do jakiego ona będzie trwała (tylko też bez przesady, bo np. 3 miesiące? tydzień dwa to w zupełności powinno wystarczyć za mój brak daru jasnowidzenia) albo zamianę blokady na prowadzenie pojazdów na AdminJail z odpowiednia karą za brak daru jasnowidzenia (tutaj też proszę bez przesady, myślę że za coś takiego max 100minut)

Jestem już parę dni na tym block'u i gram dalej, lecz przyznaje jest to bardzo duże u ciążenie, szczególnie ze mam jeszcze block na /w, ale o tym w poprzedniej apelacji trochę bardziej nie uprzejmej. Proszę o zdjęcie BLOCK'a gdyż chyba już dużo wycierpiałem za swój błąd, szczególnie że był nieumyślny i żartobliwie mówiąc spowodowany brakiem daru jasno widzenia.

Bez względu na decyzje administracji dziękuje za pomoc i pochylenie się nad rozpatrzeniem tej prośby. Z wyrazami uznania oddany gracz H-RP KRUMP

• Do góry
    • 0

#2 Szczuroo0 22/12/2009 - 18:51

Szczuroo
  • Świeżak
Block powinien zostać zdjęty jeśli mu ojciec kazał schodzić to już nie jego wina a tym bardziej że policjant chciał mu dać blokadę. A j też miałem coś takiego że nie mogłem wytłumaczyć zaistniałej sytuacji i miałem 2 min. dłużej BW. Jestem za zdjęciem Blocka
  • Do góry
    • 0

#3 PasHa.56 22/12/2009 - 19:24

PasHa.
  • Gracz
Jestem na TAK, czemu? Ponieważ podejrzewam że on nie jest jasnowidzem i nie wiedział że PiDi mu daje blokadę na koła, Misiek też źle trochę postąpił ale ciekawe co ten koleś z PiDi napisał na /report ...
  • Do góry
    • 0

#4 Quaz^ 513 22/12/2009 - 20:33

Quaz^
  • Gracz
Taaa;)
Ja też jestem za UnBlockiem (na pojazdy, oczywiście xD), bo wiem, że Caesare nie odwala, znam go z Urzędu:D Dobry chłop, jak dla mnie baaardzo niesłusznie została nałożona ta kara...
  • Do góry
    • 0

#5 Olekx4179 23/12/2009 - 13:15

Olekx
  • Gracz
Znam lepsze rozwiązanie.

Jestem ZA ściągnięciem blokady, ale pojazd poszedł by bezpośrednio na parking policyjny z większą blokadą lub bezpośrednio na aukcje.
  • Do góry
    • 0

#6 Krump 181 23/12/2009 - 13:43

Krump
  • Gracz
no tak i jeszcze mam płacić za swój brak daru jasnowidzenia? Dałem propozycje dać mi AJ albo określić do kiedy blokada. Nie mam zamiaru płacić szczególnie ze PD tylko o forsie myśli. Jak ty masz takie zdolności, że potrafisz zobaczyć co się dzieje na drugim końcu mapy to gratulacje, że opanowałeś tą technikę i ciesz się że nie jesteś w mojej sytuacji. Ale zamiast wpadać na głupkowate pomysły postaw się w mojej sytuacji i przemyśl czy ty też chcesz zmarnować paręnaście godzin gry, w których zarabiałeś przez to że ty musiałeś już schodzić z gry, a jakich policjant szukał sobie sposoby na zarobienie i trafiło na moje auto, które chwile potem zostało zrespawowane, bo nie wiedziałem gdzie jest moje auto, a po pierwsze nie chciałem robić burdelu na ulicy i żeby taki właśnie łakomy na kasę IC dzieciak nie wsadził mi właśnie blokady.
  • Do góry
    • 0

#7 Szamy6 23/12/2009 - 13:50

Szamy
  • Gracz
No ale przecież on był na komisariacie, a jego auto zostało chyba gdzieś w okolicach Verona Beach, nikt mu nie powiedział o tym, że będą blokadę nakładać to może i dał /v. No ale jasnowidzem nie jest - dostał tą blokadę jak był na komisariacie!
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych