Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Martha_Twain

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Inverto0 22/12/2009 - 13:07

Inverto
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Martha_Twain

Administrator/moduł nadający karę:Rick_Poey

Powód kary:Dobijanie policjantów do bw by uzyskać bronie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam, dostałem tego Bana bez większych wyjaśnien daltego iż mam szanse złożyć wyjaśnienia tutaj chciałbym to zrobić.
Akcje na Glen policja vs Gang robią się już nudne.
Dzisiejsza akcja była tak.. wchodze sobie do gry, sprawdzam /u Deagle używany dobra, pisze do Franka o pomoc gdyż ammo wyparowało i nie da się odłożyć, dobra Frank przybył pomógł uciekł, Podjechał nasz i mówił że zgarneli wszystkich na Komi, no to wsiadamy. Podjechaliśmy pod komi, i wyciągneliśmy jednego pdka w celu dostania klucza/kodu do celi, nie odpowiedział gdyż go nie znał, dobra drugiego wzieliśmy pod pretekstem że leży tam policjant, też nic nie znał, przyszła jakaś baba że niby policjantka i mnie obezwładniła, przybiegła druga martha i strzliła jej prawie bw, ta tez nie znała kodu, Poszliszmy więc po ostatniego policjanta jak zwykle nie znał kodu do celi.
Na /bo zapytałem się jak to wkońcu jest z tym south Central czy można napadać przed 21 czy nie, odpowiedzieli mi że Można, no to zabrałęm wszyskim paną radia, deagle paralizatory, pałki. Pałki i paralizatory dałem marthcie za pomoc. Pojechaliśmy spowrotem na Glen Park, co zobaczyliśmy? Wjazd PD no to co? Bronimy dzielnicy, oddaliśmy strzały Pd wkońcu padło co nam zostało? Przeszukanie i zabranie takich rzeczy którymi po Bw mogą się ponownie bronić czyli, deagle, pałki, paralizatory.
Tak też było, zabrałem deagla kolesiowi który chciał pomóc policjantowi z BW zabrałem go gdyż miał go w ręce, przeszukiwałem Siergieja cośtam gdy nagle Ban od Ricka " Dobijanie aby zyskać broń" Panowie i panie ... Nie zabieram broni dla przyjemności! Na dzielnicy co druga osoba nie ma broni by się bronić bo właśnie PD im zabiera, więdz oko za oko pozatym po sciągnięciu bw przez Sanitariuszy Panowie jak nigdy nic biegają sobie z brońmi bo? Bo im ich nie ukradliśmy ...
My... przynajmniej ja kradne te bronie aby dać innym oraz aby po bw policjanci nie biegali sobie z deagelkiem jak nigdy nic.

Niechcem Broni od Siergieja ani nic.
Tak więc prosze o Unbana.
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 22/12/2009 - 14:34

skb
  • Gracz
Wniosek zostaje odrzucony, deathmatching jaki zrobiłeś jest nie do zaakceptowania. Na twoje konto została nałożona blokada, a nie ban, więc masz szansę się wykazać na innej postaci.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych