Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

[Odrzucony] [unBan] Stan Prime

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Gość (stanprime) 21/12/2009 - 20:45

Gość (stanprime)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Stan Prime

Administrator/moduł nadający karę: któyś z GameMasterów, nie pamiętam numeru.

Powód kary: Sporo AJtów.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Otóż sprawa jest następująca, dostałem bana za nobstwo na tym serwerze, ale strasznie mi się podoba gra na nim. Więc wnioskuję o unbana. Obiecuję poprawę z swojej strony, poczytam poradniki, popatrzę na grę innych i postaram się grać lepiej i już nie być takim noobem. Pozdrawiam, dziękuję i przepraszam.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 21/12/2009 - 21:21

blackmigogang
  • Gracz
Może zamiast pchać się tutaj, poćwicz grę na innym serwerze. Napadliśmy na przechodnia, przechodziłeś obok - zacząłem strzelać, Ty zacząłeś skakać, a potem wyciągnąłeś broń celowałeś do mnie, ale zdążyłem Cię zastrzelić. Gdy do Ciebie podbiegłem, nie chciałeś pokazać przedmiotów, pisałeś że nic przy sobie nie masz, a bronie wyrzuciłeś. Gdy kogoś zauważyłeś, zacząłeś spamować na /do "pomocy pomocy okradajom mnie". Zawołałem administratora, sprawdzili jakie masz przedmioty - Deagle, Deagle, MP5. Po chwili dałeś /q. To jest prawdziwy powód bana.
Zachowałeś się jak totalny noob, nie wiem dlaczego teraz miałbyś dostać szansę gry tutaj, skoro pierwszej nie wykorzystałeś i nie nadajesz się do gry.
  • Back to top
    • 0

Kiwent 1 21/12/2009 - 21:35

Kiwent
  • Zbanowani
ahhh na treningach Dynamo wydawałeś się trochę dziwny, ale ogarniałeś, ehhh kolejny zawodnik #wno warty
  • Back to top
    • 0

Enerv28 21/12/2009 - 21:46

Enerv
  • Gracz
Nie - odrzucam za całokształt i banuję za powielanie aplikacji.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic