Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

[Odrzucony] [UN-BAN]Nikko Willz

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Gość (Subi17) 21/12/2009 - 10:01

Gość (Subi17)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nikko Willz ( _Nikko_ )

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Próba Oszukania Administracji, Metagaming.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witajcie. Apelację piszę po raz drugi. Zostałem ukarany banem konta globalnego i 2 kont na serwerze. Powiedźcie mi tylko dlaczego? Próba oszustwa? Przyznaje się była to moja pomyłka. Metagaming ? Od kiedy metagaming karany jest banem 2 kont? Bardzo prosiłbym chociaż o UN-BAN konta Nikko Willz, Konto na forum może zostać zbanowane jeżeli chcecie, co do konta Nikko Willz mogę odsiedzieć AJ'a za ten Metagaming (Chociaż i tak nie było żadnego metagamingiu). Wspomnę jeszcze że jeszcze nikt dotąd się nie skarżył na moje RP. Oczywiście ja się nie zgadzam z decyzją administratorów, Poniżej macie Linka do całej akcji. Na samym końcu wszyscy skupili się tylko na mnie a What? został uniewinniony (Tak jakby zapomnieli o nim). Bym nie pisał tego wniosku gdybym miał nabite jakieś 40h oraz zero znajomych, osiągnięć itp... Na serwerze grałem bardzo długo, dużo osiągnięć, praca w LSPD, Piłkarz GFC, FedEx, kasy miałem, znajomych, aut... Dla H-RP poświęciłem bardzo dużo czasu, czy to Snow Los Santos czy też co innego. Administrację proszę o ponowne rozpatrzenie. Niestety jeżeli administrator uzna Bana za sprawiedliwego, rozumiem lecz i tak się z nim nie zgodzę.

Dlaczego BAN? Kliknij

[url=http://h-rp.pl/thread-19865.html]

P.S: Jeżeli dałoby radę bardzo bym prosił aby tą o to skargę rozpatrzył Misiek.
  • Back to top
    • 0

Makaveli7 21/12/2009 - 18:58

Makaveli
  • Świeżak
Szczerze, zawszę kojarzyłem go z dobrym poziomem RP. Może nie mam zbyt wiele wspólnego z powodem jego zbanowania, jednak jestem za odbanowaniem postaci Nikko_Williz, czy inne też? To już wg. uznania administracji.
I gorsi gracze dostawali drugą szansę...
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic