Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UNCK] Francis_Savoie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Corezz 455 20/12/2009 - 20:13

Corezz
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Francis Savoie

Administrator/moduł nadający karę: Bart Styper

Powód kary: Rozbicie z helikopterem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Leciałem helikopterem do LV na wezwanie, gdy już dotarłem silnik od helikoptera zgasł i się rozbiłem.
Helikopter nie zawsze wybucha, chciałem już napisać /do i /opis "Francis leży we wraku helikoptera", ale gdy już wciskałem ENTER, Styper dał mi blocka.
Chciałem to wszystko jakoś odegrać, aby oni mnie ratowali, miałem mieć poparzenia na ciele, ale nie zdążyłem...

On może potwierdzić, screenów nie ma bo w takim przypadku raczej nie są wymagane.
  • Do góry
    • 0

#2 Styper152 21/12/2009 - 11:49

Styper
  • Gracz
Jak już to UNCK. No przyznam, trochę mnie poniosło ponieważ denerwowało mnie dwóch graczy którzy płakali ooc ze zatrzymano ich w ten sposób a nie w inny a ty mi tu jeszcze obok helikopterem spadłeś. Jeśli będziesz odgrywał tak jak piszesz to jestem za unck.
  • Do góry
    • 0

#3 Vęns767 21/12/2009 - 13:10

Vęns
  • Gracz
Rozbijesz się helikopterem, pójdziesz do szpitala na 20min i wyjdziesz /do operacja udana. Uczcie się odpowiedzialności i to że wasza gra na każdym kroku niesie konsekwencje- jestem na NIE, trzeba było się nie rozbijać :P
  • Do góry
    • 0

#4 Cazzy9 21/12/2009 - 13:12

Cazzy
  • Świeżak

Leciałem helikopterem do LV na wezwanie, gdy już dotarłem silnik od helikoptera zgasł i się rozbiłem.

Chyba wyjaśnia.
  • Do góry
    • 0

#5 CoveN124 21/12/2009 - 14:31

CoveN
  • Gracz
Ha, dobre, nie mogłeś się rozbić, sporo razy byłem zepsutym heli na akcjach i nigdy mi nie wybuchł, lecz silnik zgasł. Zawsze gdy zgaśnie, nadal jesteś w powietrzu, możesz nim manewrować za pomocą myszki, lecz nie możesz unosić się w powietrze ani okręcać go za pomocą klawiszów Q i E.
Taka jest prawda, bierzecie sobie helikopter bez pytania, lecz nie umiecie nim latać. Trzeba uzyskać zgodę od ordynatora, bądź gdy go nie ma od najwyższej rangi, wtedy leci się z nim.
Helikopterem latają tylko zaufane osoby, takie jak od Lekarza Habilit. w górę aż na ordynatorze zakończyć.
Jestem neutralny co do Twojego zdjęcia UNCK.
  • Do góry
    • 0

#6 Corezz 455 21/12/2009 - 16:47

Corezz
  • Gracz

Ha, dobre, nie mogłeś się rozbić, sporo razy byłem zepsutym heli na akcjach i nigdy mi nie wybuchł, lecz silnik zgasł. Zawsze gdy zgaśnie, nadal jesteś w powietrzu, możesz nim manewrować za pomocą myszki, lecz nie możesz unosić się w powietrze ani okręcać go za pomocą klawiszów Q i E.
Taka jest prawda, bierzecie sobie helikopter bez pytania, lecz nie umiecie nim latać. Trzeba uzyskać zgodę od ordynatora, bądź gdy go nie ma od najwyższej rangi, wtedy leci się z nim.
Helikopterem latają tylko zaufane osoby, takie jak od Lekarza Habilit. w górę aż na ordynatorze zakończyć.
Jestem neutralny co do Twojego zdjęcia UNCK.

Nie wiesz nawet jak to było, jak było odegrane, jak wyglądało to się nie udzielaj, tak samo proszę do innych osób, ponieważ wy nie macie zielonego pojęcia jak akcja się toczyła.
Silnik zgasł przy lądowaniu, a obok była siatka(płot), tak się dzieje gdy helikopter ma mało HP.

Nie miejsce i czas na CK mojej postaci.
  • Do góry
    • 0

#7 Vęns767 21/12/2009 - 18:51

Vęns
  • Gracz

tak się dzieje gdy helikopter ma mało HP.

Pozwolę sobie przetłumaczyć na język rzeczywisty:

Jeśli coś jest uszkodzone, może się popsuć, sam się zepsuł helikopter? Wziąłeś uszkodzony helikopter na akcje narażając pacjentów i ludzi na ziemi?

Nie miejsce i czas na CK mojej postaci.

Gracze HRP za bardzo się rozkokosili w sprawie CK. Chyba już zapomnieliście że RP to sztuka, ale nie tylko my piszemy do niej scenariusz. "Życie to gra".

Jestem nie tylko przeciwny twojemu unCK ale także wszystkim graczom w podobnych sytuacjach.
  • Do góry
    • 0

#8 Lemonss27 21/12/2009 - 19:02

Lemonss
  • Gracz
Nie ma to jak branie śmigłowca i torebki lekarskiej a potem lecieć na miejsce akcji. Od tego jest pilot aby zabrał i spowrotem nas przywiózł do szpitala. A nie pan wielofunkcyjny robi za pilota, za medyka, chirurga. Na taką akcję potrzeba minimalnie 2 osoby, to samo gdy karetką na wezwanie się jedzie. Kierowca ma bezpiecznie nas dowieść a medyk ma czuwać nad pacjentem podczas transportu. Jestem tak jak Vęns za zostawieniem CK, trzeba myśleć co się robi a nie na siłę leczyć wszystkich. A przypadki chodzą po ludziach. Było skakać z helikoptera jak już spadał, czy coś. Poza tym pewnie nie spytałeś o zgodę na lot helikopterem na miejsce wypadku.
  • Do góry
    • 0

#9 karolinkaaaa397 21/12/2009 - 19:09

karolinkaaaa
  • Gracz
mnie to smieszy, chcesz zmartwychwstac? yyy..
  • Do góry
    • 0

#10 Kiwent 1 21/12/2009 - 21:40

Kiwent
  • Zbanowani
Moim zdaniem powinno być UNCK, skoro chciał odegrać co prawda poważny wypadek, ale miał szanse przeżyć bo rozmawiałem z osobą która przeżyła wypadek helikoptera bez większych obrażeń. Po prostu ktoś się z tym CK pospieszył.
  • Do góry
    • 0

#11 Vęns767 21/12/2009 - 21:43

Vęns
  • Gracz

Moim zdaniem powinno być UNCK, skoro chciał odegrać co prawda poważny wypadek, ale miał szanse przeżyć bo rozmawiałem z osobą która przeżyła wypadek helikoptera bez większych obrażeń. Po prostu ktoś się z tym CK pospieszył.

To mógł się inaczej rozwalić, uderzyć w ziemię bokiem. Zawadzenie śmigłami o ciężkie konstrukcje to katastrofa gwarantowana.
  • Do góry
    • 0

#12 Gapis 533 21/12/2009 - 21:46

Gapis
  • Gracz
Jestem na nie, koledzy chyba wszystko wyjaśnili. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny, czas to zmienić.
  • Do góry
    • 0

#13 Carlos_Alvarez2 21/12/2009 - 23:07

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Jestem na nie a to dlatego, że nikt nie przeżywa takich katastrof. Helikopter zgasł, uderzyłeś o ziemie, wybuchł to równa się ze śmiercią.
  • Do góry
    • 0

#14 po!nter0 21/12/2009 - 23:17

po!nter
  • Świeżak
Jestem za pozostawieniem Blokady Konta,wiedziałeś ze Helikopter ma mało HP to po co leciałeś? Katastrofa Helikopterem=Śmierć na miejscu
  • Do góry
    • 0

#15 Bula11 21/12/2009 - 23:19

Bula
  • Gracz
Ja tez jestem na NIE. Gdyby to była inna z twoich postaci IC to możne bym inaczej myślał, Moja postać marzyła żeby ci dać CK za tą akcje nie rozwiązana przez adminów jak mi ukradłeś elegy ooc.. Rób nową postac... ja straciłem przez ciebie sporo gotówki ty straciłeś życie :P
  • Do góry
    • 0

#16 Cazzy9 21/12/2009 - 23:37

Cazzy
  • Świeżak

tak się dzieje gdy helikopter ma mało HP.

Jeśli coś jest uszkodzone, może się popsuć, sam się zepsuł helikopter? Wziąłeś uszkodzony helikopter na akcje narażając pacjentów i ludzi na ziemi?

No miał jeszcze polecieć go naprawić a ludzie tam sobie umierają...
myśl człowieku.
  • Do góry
    • 0

#17 Beri0 22/12/2009 - 00:02

Beri
  • Świeżak

To mógł się inaczej rozwalić, uderzyć w ziemię bokiem. Zawadzenie śmigłami o ciężkie konstrukcje to katastrofa gwarantowana.

I tak by padł i tak, bo by go odłamki śmigła poprzecinały na milion części. Mogłeś lądować na nóżki, może byś przeżył. Jestem przeciwny UnCK, leciałeś bez pozwolenia, sam jako pilot, sanitariusz i chirurg w jednym ?
  • Do góry
    • 0

#18 Matju227 22/12/2009 - 12:19

Matju
  • Gracz
Wiadomość od Pacieq (został ofiarą masowego usunięcia kont):

"Wziąłem helikopter ponieważ było zgłoszenie, a żaden inny medyk nie zgłosił, że tam jedzie, czy nawet jest na służbie. Pomyślałem, że tylko ja jestem, a opisie rang szpitala jasno pisze, że jeżeli innego pomocnika do wezwania nie ma to można to wykonać samemu.
Nie mogłęm wyskoczyć bo San Andreas jest tak zbudowane, że jeżeli wyjde z helikoptera to i tak on wybucha.
Nikt nie wie co się stanie, skąd mogłem wiedzieć, że silnik helikoptera zgaśnie? Jasnowidzem nie jestem. A użyć go musiałem ponieważ wezwanie było od PD aż w LV.
Ciekawe jak wy byście się zachowali przy spadającym helikopterze. Nawet nie widzieliście całego zdarzenia, wiecie jak się w tedy zachowałem w sposób RP? Nie.
Postawcie się na moim miejscu, gdybyście też mieli zamiar kontynuować akcje i już byście wpisywali /do "XXX leży we wraku helikoptera", a nagle wam administrator daje blocka(CK) bez żadnego powiadomienia.
Napewno napisaliścieby wniosek o UNCK, potraficie tylko wszystko krytykować, a sami nie jesteście lepsi."

• Do góry
    • 0

#19 Vęns767 22/12/2009 - 17:46

Vęns
  • Gracz

"Wziąłem helikopter ponieważ było zgłoszenie, a żaden inny medyk nie zgłosił, że tam jedzie, czy nawet jest na służbie. Pomyślałem, że tylko ja jestem, a opisie rang szpitala jasno pisze, że jeżeli innego pomocnika do wezwania nie ma to można to wykonać samemu.
Nie mogłęm wyskoczyć bo San Andreas jest tak zbudowane, że jeżeli wyjde z helikoptera to i tak on wybucha.
Nikt nie wie co się stanie, skąd mogłem wiedzieć, że silnik helikoptera zgaśnie? Jasnowidzem nie jestem. A użyć go musiałem ponieważ wezwanie było od PD aż w LV.
Ciekawe jak wy byście się zachowali przy spadającym helikopterze. Nawet nie widzieliście całego zdarzenia, wiecie jak się w tedy zachowałem w sposób RP? Nie.
Postawcie się na moim miejscu, gdybyście też mieli zamiar kontynuować akcje i już byście wpisywali /do "XXX leży we wraku helikoptera", a nagle wam administrator daje blocka(CK) bez żadnego powiadomienia.
Napewno napisaliścieby wniosek o UNCK, potraficie tylko wszystko krytykować, a sami nie jesteście lepsi."

Colin McRae też pewnie nie pomyślał że silnik helikoptera zgaśnie- no i nie żyje. To jest serwer RP.
  • Do góry
    • 0

#20 Majkel4251 22/12/2009 - 17:51

Majkel
  • Gracz

No miał jeszcze polecieć go naprawić a ludzie tam sobie umierają...
myśl człowieku.

Ty też pomyśl zanim coś napiszesz.
  • Do góry
    • 0

#21 Corezz 455 22/12/2009 - 18:02

Corezz
  • Gracz

Colin McRae też pewnie nie pomyślał że silnik helikoptera zgaśnie- no i nie żyje. To jest serwer RP.

No... RP, racja, RP które chciałem odegrać przy lądowaniu.

I proszę was, aby nikt więcej się tu nie wypowiadał bo nie macie żadnego związku z tym wszystkim! Czy wy tego nie potraficie zrozumieć?!
Nie życzę sobie, aby ktoś tu się wypowiadał, tylko administratorzy, to do nich należy decyzja - nie do was.

Styper się wypowiedział dlaczego tak się stało, więc...

//Edit: Rozumiem, gdyby coś było non-rp, coś wbrew regulaminowi, ale tu wszystko zostało odegrane dobrze.

18:05: Anthony... Co ty możesz wiedzieć... Styper wie co się w tedy stało i on dokładnie widział wszystko, widział nawet, że na /d było wezwanie RC, zgłaszałem jeszcze, "Zaraz tam będziemy".
I znowu się zaczyna... otworzony temat i każdy zaczyna się wypowiadać nie mając żadnego pojęcia o akcji.

Niech ktoś to zamknie, ja tylko czekam na decyzje administratora.
  • Do góry
    • 0

#22 Quaz^ 513 23/12/2009 - 10:05

Quaz^
  • Gracz

Udowodnię Ci, że się grubo mylisz... Mały wycinek z Gazety Wyborczej;)

Colin McRae nie żyje. Helikopter rozbił się w sobotę po południu w Jerviswood, trzy mile od Lanarkshire. Po upadku stanął w płomieniach. Oprócz kierowcy na jego pokładzie znajdowały się jeszcze trzy osoby, w tym 5 - letni syn rajdowcy i dwoje przyjaciół. Identyfikacja ofiar wypadku ostatecznie potwierdziła ich tożsamość. Według policji maszyna była tak zniszczona, że trudno było stwierdzić ile osób mogło faktycznie znajdować się na pokładzie. Nikt z pasażerów nie przeżył katastrofy.

Colin McRae zginął, bo po prostu źle przypieprzył w złe miejsce. Popatrz sobie teren, w jakim jego maszyna sobie stała i zrozumiesz, jak bardzo się mylisz...

Ja jestem za UnCK, bo jednak gdyby to jakoś odegrał to byłoby jeszcze dobrze, i żeby przez kilka dni miał na /opis jakieś ślady po tym wypadku... Ja na przykład po wybuchu stacji przez kilka tygodni miałam opis, że mam bandaże na rękach i nogach:D Ale to inna historia:P
  • Do góry
    • 0

#23 The Lost1232 23/12/2009 - 10:25

The Lost
  • Gracz
Proponował bym zrobić ordynatorowi oddział o nazwie: "Lotnicze Pogotowie Ratunkowe".
Tym by się zajmował ten oddział:

-ratownictwo medyczne – medyczne czynności ratunkowe (loty do wypadków i nagłych zachorowań i udzielanie pomocy ich ofiarom);
-lotniczy transport sanitarny (transport pacjentów wymagających opieki medycznej pomiędzy zakładami opieki zdrowotnej);

W Los Santos Police Station jestem szefem oddziału lotnictwa polcji i przeprowadzam do tego oddziału rekrutacje bym miał w oddziale osoby, które umią latać, a nie które ledwo co wsiądą za stery to już helikopter ma 0hp.

Ordynatorze lepiej zrób taki oddział i daj osobie zaufanej szefa i wolną rękę co do rekrutacji do tego oddziału.
  • Do góry
    • 0

#24 Dawid4643 23/12/2009 - 11:00

Dawid
  • Gracz
Koniec tego flejmu, czekajcie na decyzję administracji.
  • Do góry
    • 0

#25 Vęns767 23/12/2009 - 18:04

Vęns
  • Gracz

Udowodnię Ci, że się grubo mylisz... Mały wycinek z Gazety Wyborczej;)

Colin McRae nie żyje. Helikopter rozbił się w sobotę po południu w Jerviswood, trzy mile od Lanarkshire. Po upadku stanął w płomieniach. Oprócz kierowcy na jego pokładzie znajdowały się jeszcze trzy osoby, w tym 5 - letni syn rajdowcy i dwoje przyjaciół. Identyfikacja ofiar wypadku ostatecznie potwierdziła ich tożsamość. Według policji maszyna była tak zniszczona, że trudno było stwierdzić ile osób mogło faktycznie znajdować się na pokładzie. Nikt z pasażerów nie przeżył katastrofy.

Colin McRae zginął, bo po prostu źle przypieprzył w złe miejsce. Popatrz sobie teren, w jakim jego maszyna sobie stała i zrozumiesz, jak bardzo się mylisz...

Ja jestem za UnCK, bo jednak gdyby to jakoś odegrał to byłoby jeszcze dobrze, i żeby przez kilka dni miał na /opis jakieś ślady po tym wypadku... Ja na przykład po wybuchu stacji przez kilka tygodni miałam opis, że mam bandaże na rękach i nogach:D Ale to inna historia:P

McRae to był czysty przykład. Helikopter nie jest samolotem że bez silnika może trochę poszybować, a tutaj w GTA mamy taką szansę, a on jej nie wykorzystał. Nikt nie kazał Ci się rozbijać, nikt nie kazał Ci brać zniszczonego helikoptera, nikt nawet z policji nie wzywał helikoptera.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych