Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Jacek Wysocki

• Please log in to reply
6 replies to this topic

DicoSniper0 20/12/2009 - 16:18

DicoSniper
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Jacek Wysocki

Administrator/moduł nadający karę:Mickul

Powód kary:Nie umiesz grać psychola, nie graj. Coś takiego.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:No to będzie tak. Zrozumiałem mój błąd który popełniłem. Chciał bym grać na postaci Jacek Wysocki bo tam mailem dobre układy. Chciał bym dalej tam odgrywać ćpun [nie psychola] mógł bym w zamian za unblocka dostać Kare OOC i 1000 minut AJ. Serdecznie przepraszam za mój błąd decyzja zależy od was droga Administracjo. Gdy bym dostał UnBlocka to gdy bym coś odwalił bym dostał Bana. Mógł bym to jakoś odpracować.

[b]Dowody: http://h-rp.pl/thread-20654.html
  • Back to top
    • 0

Pinky 0 20/12/2009 - 16:33

Pinky
  • Zbanowani
Prosiłbym o sprawdzenie jego logów. Przekazał samochód z konta na konto: Lucas Jones na Jacek Wysocki. Skąd wiem? Był kiedyć (LUcas) w mojej organizacji, gdzie dałem mu spoiler do Elegy, koloru niebieskiego. Magicznie, na Jacku ma ten sam spoiler, w tym samym wozie!
  • Back to top
    • 0

Teddy.14 20/12/2009 - 22:36

Teddy.
  • Świeżak
Taa.. A kradzież? Dwóch czarnuchów uzbrojonych celuje do ciebie, a ty uciekasz do wozu - dostajesz kulkę przez szybę, odpalasz i wiejesz ta?
  • Back to top
    • 0

Neon 2 21/12/2009 - 09:21

Neon
  • Zbanowani
Oh, nareszcie dostałeś blocka :P Dostałeś w aucie z 10kulek ode mnie, ale miałeś freeze - odpalasz silnik i jedziesz, pro.
  • Back to top
    • 0

po!nter0 21/12/2009 - 11:41

po!nter
  • Świeżak
Po postach wyżej,moje zdanie jest takie Block powinien zostać :P + Jak mówi regulamin ban za przelewanie majątku :D
  • Back to top
    • 0

DicoSniper0 21/12/2009 - 13:06

DicoSniper
  • Świeżak

Taa.. A kradzież? Dwóch czarnuchów uzbrojonych celuje do ciebie, a ty uciekasz do wozu - dostajesz kulkę przez szybę, odpalasz i wiejesz ta?

Nie trafiliscie mnie, a i tak dostałem za to AJ 

Po postach wyżej,moje zdanie jest takie Block powinien zostać :D + Jak mówi regulamin ban za przelewanie majątku ;)

nie przelewalem nie masz nic wspólnego ze skarga WARN powinien być 

Oh, nareszcie dostałeś blocka :P Dostałeś w aucie z 10kulek ode mnie, ale miałeś freeze - odpalasz silnik i jedziesz, pro.

U mnie nie dostałem a i tak sprawa się wyjaśniła i mówione było że akacji nie było.
  • Back to top
    • 0

skb5267 22/12/2009 - 14:29

skb
  • Gracz
Wniosek zostaje odrzucony, graj na innej postaci.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic