Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Proble z CS 1.6 [STEAM]

counter strike

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Atletyczny Jerzy 107 05/12/2013 - 19:31

Atletyczny Jerzy
  • Gracz

Nie wiem czy to dobry temat, ale powinno być OK.

A więc, kupiłem od kumpla konto steam CS 1.6 i gdy odpalam grę mam czarny ekran. :/ Mam Win7, sys 64bit.

Nie mam pojęcia co zrobić, wpadłem na pewną wskazówkę mianowicie "Steam -> Bilbioteka -> Counter-Strike -> PPM -> Właściwości -> Parametry Startowe -> Wklejasz -nofbo -nomsaa" Lecz z tym też mam problem bo nie mam "Parametry startowe". Proszę o POMOC!

• Back to top
    • 0

Dr Ganja 280 05/12/2013 - 19:40

Dr Ganja
  • Gracz
Zaraz tobie podam co masz zrobić, bo też tak miałem : )

W Parametrach wpisz coś takiego: ' -w 640 -h 480  '. Gdy to zrobisz, uruchom od nowa steama i odpal csa - jak zadziała, usuń to.

Edited by Dr Ganja, 05/12/2013 - 19:42.

• Back to top
    • 2

ZivciO2297 05/12/2013 - 19:42

ZivciO
  • Gracz

Ja miałem podobnie tyle, że na win xp. ctrl+alt+del potem zakładka procesy -> i zakończyłem proces EXPLORER.EXE - Ważne, by był on drukowanymi. Zawsze mi pomagało. Nie wiem jak jest z win 7, ale pisze w razie czego :)

• Back to top
    • 0

Atletyczny Jerzy 107 05/12/2013 - 19:44

Atletyczny Jerzy
  • Gracz

Zaraz tobie podam co masz zrobić, bo też tak miałem : )

W Parametrach wpisz coś takiego: ' -w 640 -h 480  '. Gdy to zrobisz, uruchom od nowa steama i odpal csa - jak zadziała, usuń to.

Właśnie gdzie są te parametry? :/

Ja miałem podobnie tyle, że na win xp. ctrl+alt+del potem zakładka procesy -> i zakończyłem proces EXPLORER.EXE - Ważne, by był on drukowanymi. Zawsze mi pomagało. Nie wiem jak jest z win 7, ale pisze w razie czego :)

Nie da rady ponieważ jak tylko zminimalizuje grę wywala mnie z niej :/

Edited by aron5, 05/12/2013 - 19:45.

• Back to top
    • 0

Dr Ganja 280 05/12/2013 - 19:45

Dr Ganja
  • Gracz
Prawym na CS'a w bibliotece, potem masz właściwości > ustaw ustawienia uruchamiania - coś takiego. Jeżeli nie podziała to -w 640 -h 480. Wpisz od nowa -nofbo -nomsaa
  • Back to top
    • 2

Atletyczny Jerzy 107 05/12/2013 - 19:50

Atletyczny Jerzy
  • Gracz

Wpisałem to -nofbo -nomsaa i działa! Dzieki Ci wielkie, nie zczaiłem że "parametry startowe" to "ustawienia uruchamiania" Limicik leci. :>

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: counter, strike

0 user(s) are reading this topic