Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBLOCK na prowadzenie pojazdów] Ceasare Willis

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Krump 181 20/12/2009 - 14:09

Krump
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ceasare Willis

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Odspawnowanie pojazdu podczas akcji

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż miałem zaraz wychodzić z serwera, bo mam taka sytuacje, że za długo siedziałem na kompie i ojciec powiedział że mam czas siedzenia na kompie do 23, albo wyłączy mi neta i nie będę miał na następny dzień.
No więc, zbliżała się ta 23 i już chciałem wychodzić z serwera, więc odspamowałem auto, napisałem do kolegów na /w ze już idę i nagle pisze do mnie jakiś gracz (policjant co wynikało z tego co napisał na /w), że czemu odspamowywałem auto jak miał właśnie założyć mi blokadę na koło. To mu napisałem że nie wiedziałem że chce mi założyć (byłem bardzo daleko od auta i skąd miałem wiedzieć? Co ja jasnowidz jestem?) i że mogę mu powiedzieć gdzie jest auto, albo ewentualnie nim przyjechać. A on napisał że już pisze do admina, no więc ja mu przecież nie zabronię. Po 2 minutach Misiek teleportował mnie do nich i zadał pytanie, czy odspamowałem auto. To mu odpowiedziałem zgodnie z prawda, że tak i dostałem odrazu BLOCK na prowadzenie pojazdów bez żadnej możliwości wytłumaczenia (krótko mówiąc żenada i brak kompetencji, bo każdy umie wysłuchać jedna stronę, a drugiej już nie wysłucha, bo po co, jestem headem więc mi wszystko wolno. Tak to bym może dostał AJ, co bym przeżył.). Jak dostałem tego block'a, ro chciałem wytłumaczyć miśkowi na /w, ze nie wiedziałem o tym, że chcieli mi blokadę założyć, a on mnie obraził i wyzwał od Noba (może to nie jest bardzo obraźliwe wyzwisko ale jest. Gratulacje dla Misika za kulturę osobistą). Więc mu napisałem, że większość programistów mówiła ze jest spoko, a w rzeczywistości jest inaczej i będzie co opowiadać na pawno (strona dla programistów w .pwn), a on mi dał BLOCK na czat ooc zatytułowany Niob (Kolejne gratulacje za kulturę osobista i wyzwisko), ale to będzie inna prośba o unBLOCK.

Tak czy inaczej proszę o zdjęcie blokady na prowadzenie pojazdów, albo określenie terminu do jakiego ona będzie trwała (tylko też bez przesady, bo np. 3 miesiące? tydzień dwa to w zupełności powinno wystarczyć za mój brak datu jasnowidzenia) albo zamianę blokady na prowadzenie pojazdów na AdminJail z odpowiednia karą za brak daru jasnowidzenia (tutaj też proszę bez przesady, myślę że za cos takiego max 100minut)

Bez względu na decyzje administracji dziękuje za pomoc i pochylenie się nad rozpatrzeniem tej prośby. Z wyrazami uznania oddany gracz H-RP KRUMP

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych