Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock Forum] Fokus

• Please log in to reply
1 reply to this topic

TuQi16 20/12/2009 - 12:26

TuQi
  • Gracz
Cześć, piszę w imieniu Fokusa.[/size]

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Fokus

Administrator/moduł nadający karę: Szczerze, nie mam dostępu do tej informacji gdyż wyświetla mi się następujący komunikat:
Twoje konto jest zbanowane. Powód bana: Durny post w apelacjach, przekroczono limit ostrzeżeń.
Ban zostanie zniesiony:  26-12-2009 01:08

Powód kary: Durny post w apelacjach.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Otóż Michael Craxi dostał blocka na prowadzenie pojazdów za moda, który jest nie dozwolony.
Po kilku minutach napisał apelacje, a że siedziałem do późna na komputerze i nie chciało mi się grać przeglądałem forum, naszą-klase, allegro, pocztę i inne.. trafilem na wątek Michaela
Link do tematu: http://h-rp.pl/thread-20647.html
A że podobną sytuację miał Amaru, tyle że on miał moda na migające światła dostał nie blocka a Admin Jaila na czas okoł[xxxxx] minut.
A więc napisałem post
„Jestem za unblockiem tak jak miał Amaru że dostał AJ zamiast blocka.”
nie widzę w owym poście durnoty..
Stanąłem w jego „obronie” żeby dostał Admin Jaila a nie blocka na prowadzenie pojazdów.
Skoro mój post był tak debilny o czym on się różni od wiadomości Rachet’a, dogulaz’a, czy Vica?
Wszyscy postawiliśmy się w jego obronie, i każdy jest związany ze sprawą Craxiego, bo wszyscy jesteśmy w tej samej organizacji.
Tak jeszcze, proszę chociaż o odblokowanie konta i danie wyroku w „zawiasach” na czas np. miesiąca jako iż nadchodzą święta.
Jako że dziś o 12 miały mi zniknąć kilka procentów prosiłbym o te 90% żebym mógł nieraz coś napisać, gdyż tego wymaga moja organizacja i dobro mojej grupy w niej.

Pozdrawiam[i] i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.[/i
  • Back to top
    • 0

skb5267 20/12/2009 - 13:28

skb
  • Gracz
Ban zostanie zniesiony za 5 dni.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic