Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Tommy_Frostfire (UNBAN)

• Please log in to reply
4 replies to this topic

John_Dark 0 20/12/2009 - 09:41

John_Dark
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tommy Frostfire

Administrator/moduł nadający karę: Brian Caffrey

Powód kary: http://h-rp.pl/threa....html#pid183276

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
To jest na mnie skarga jak wjechałem w typa i nie odegrałem RP ale czasami są lagi. Mega i nie widzisz auta ja tak miałem patrze. Już w nich wjechałem później uciekamy z miejsca wypadku.(i nas gonią) więc zatrzymuje się. I Paco_Chavez wbił im bw mogą to potwierdzić. Że nie ja ..... i jednego z nich chyba nick Naoki. Okradł go zabrał mu felgi.. ja uciekałem z stamtąd później jakiś koleś mnie rozjechał. Jaey Melison (autem bo miałem z 2-5hp)

A to co się wydarzyło w Hotelu Idllewod (to spanikowałem.. i strzeliłem w niego) -Jeżeli można zdejmijcie mi bana i dajcie dużo min AJ
  • Back to top
    • 0

Ha er pe plajer 0 20/12/2009 - 09:49

Ha er pe plajer
  • Zbanowani

http://h-rp.pl/threa....html#pid183276

to jest na mnie skarga jak wjechałem w typa i nie odegrałem RP ale czasami są lagi mega i nie widzisz auta ja tak miałem patrze już w nich wjechałem później uciekamy z miejsca wypadku.(i nas gonią) wiec zatrzymuje się i Paco_Chavez wbił im bw mogą to potwierdzić że nie ja ..... i jednego z nich chyba nick Naoki okradł go zabrał mu felgi.. ja uciekałem z stamtąd później jakiś koleś mnie rozjechał Jaey Melison (autem bo miałem z 2-5hp)

a to co się stało w hotelu co zabiłem typa (dajcie mi dużo min aj) -z 300min aj)

Prosił bym o od banowanie konta i nadanie mi dużo minut AJ :)

• Back to top
    • 0

Gangster.6 20/12/2009 - 09:50

Gangster.
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:

Administrator/moduł nadający karę:

Powód kary:

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Radziłbym napisać zgodnie z tym wyżej :)
  • Back to top
    • 0

Seba30 20/12/2009 - 10:02

Seba
  • Gracz
Przecież Ty człowieku, zdania sklepać porządnie nie potrafisz.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 20/12/2009 - 10:21

Olekx
  • Gracz
Byłeś studentem SASL i dobrze, że sam zdecydowałeś się odejść. Odpieprzałeś, robiłeś jaja na 911 podczas mojego AFK, gdy robiłem zakupy w Biedronce. I mnie ciekawi, jak na te auta szybko zarobiłeś, bo puki byłeś moim studentem, to ledwo 100$ na spłatę wpisowego miałeś, a dzień później hustlery i różne śliczności.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic