Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Faworyzacja Organizacji - Prawda o Ballaz.

ballas maski płacz hejt faworyzacja

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Ojciec Andrzeja 614 25/11/2013 - 20:16

Ojciec Andrzeja
  • Gracz

*
POPULAR

Filmik, niżej wszystko wyjaśnia, elo:

Taki SS jaki dostałem przed chwilą:

Spoiler

• Back to top
    • 145

maculkin228 25/11/2013 - 20:19

maculkin
  • Gracz

*
POPULAR

Bang!

• Back to top
    • 16

Easy Rider 918 25/11/2013 - 20:21

Easy Rider
  • Gracz

*
POPULAR

Trzeba przyznać, że Lebron dobrze gada. Jak chcecie kogoś za coś karać, to karajcie WSZYSTKICH albo NIKOGO.

• Back to top
    • 50

AkcjoNus6659 25/11/2013 - 20:25

AkcjoNus
  • Gracz

*
POPULAR

Lajk! Up, dobrze mówi!

• Back to top
    • 11

haheqMonster 3783 25/11/2013 - 20:25

haheqMonster
  • Gracz

*
POPULAR

Zaraz wbije jakiś moderator i zamknie temat, wiadomo. Ale co do filmiku, widziałem go jako jeden z pierwszych i Lebron dobrze prawi.

Edited by sadaś, 25/11/2013 - 20:25.

• Back to top
    • 61

Pure462 25/11/2013 - 20:26

Pure
  • Gracz

Zaraz wbije jakiś moderator i zamknie temat, wiadomo. Ale co do filmiku, widziałem go jako jeden z pierwszych i Lebron dobrze prawi.

Mówisz masz.

Nie rozumiem jednego, skoro macie im coś do zarzucenia czemu dowodów nie wyślecie do Pawła tylko siejecie zamęt na forum.

Koniec tego.

• Back to top
    • -187

iPaweł 6908 28/11/2013 - 10:15

iPaweł
  • Gracz

Cześć!

Należy zacząć od tego, że żadna, powtarzam żadna organizacja nie jest faworyzowana przez osoby z ekipy. Zupełnie nie rozumiem tu Waszych oskarżeń. Organizacje traktowane są jednakowo i usuwane w przypadku poważnego złamania regulaminu. Musicie pamiętać, że każda grupa przestępcza to inny lider i inne podejście (lidera) do całej sprawy. Co to oznacza? Mniej-więcej to, że jeśli potrafi się on dogadać z nami i odpowiadać za sytuacje, które mogły zagrozić prawidłowemu przebiegowi rozgrywki będzie traktowany inaczej, niż osoba wypierająca się wszystkiego i kłamiąca nam prosto w oczy.

Jeśli chodzi o filmik, to jak już wspomniałem na konferencji zostaliście usunięci za udostępnianie skryptu Aoyoma-Kai - Yakuza formation, nie bugowaniu masek o których tak gorliwie mówi autor filmiku. Przyjrzymy się organizacji Rukola, mimo że takie tematy nie są od załatwiania spraw i zarzutów w stronę grup przestępczych :)

Pragnę też przypomnieć, że organizacjami przestępczymi zajmuje się cały zarząd, nie tylko ja, więc śmiało możecie kierować swoje zastrzeżenia do każdego administratora!

• Back to top
    • 2

0 user(s) are reading this topic