Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] [Prowadzenie pojazdów] Michael_Craxi

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kawus64 19/12/2009 - 23:01

Kawus
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Michael_Craxi

Administrator/moduł nadający karę: Misiek.

Powód kary: Wheelie Mod.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc, miałem zainstalowanego wheelie mod dzięki którym mogłem jeździć samochodem na tylnich kołach. Mod uważam za nieszkodliwy, lecz po tej każe usunąłem go. Mod nie dodawał prędkości samochodowi oraz przyspieszenia, nie zmieniał wogóle pliku handling, dzięki niemu jak na motorze przy trzymaniu strzałki jechałem na tylnich kołach. Przepraszam za mój błąd, oraz obiecuje że więcej się to nie powtórzy. Jeśli chodzi o mod, to mogę go wysłać adminowi by sprawdził że rzeczywiście jest on nieszkodliwy. Nie podam tutaj linka ponieważ spowoduje to jeszcze większy bajzel. Jeszcze raz przepraszam i błagam o unblocka.
  • Do góry
    • 0

#2 Rachet0 19/12/2009 - 23:05

Rachet
  • Gracz
Jestem za UnBlockiem, kazdemu sie zdaza nawet z ciekawosci zainstalowac jakiegos moda, Bart White mial tego na swiatla dostal Blocka ale po odinstalowaniu Dostal UnBlocka, dlatego prosze dac mu szanse.
  • Do góry
    • 0

#3 dogulaz 246 19/12/2009 - 23:09

dogulaz
  • Świeżak
Też miałem tego moda, admin powiedział abym go odinstalował to nie nałoży na mnie kary. Odinstalowałem mod, pokazałem, że nie mam i admin powiedział, że okej. Był to bodajże któryś z adminów PRP.

Jestem za tym, aby dla kolegi była szansa, bo jeśli zainstalował to z mojej ciekawości, bo sam pobrałem i dałem mu link.
  • Do góry
    • 0

#4 Vic 4 19/12/2009 - 23:11

Vic
  • Gracz
Jestem za UnBanem, jechałem z nim i z ciekawości nacisnął nie robiąc krzywdy żadnemu z graczy.
  • Do góry
    • 0

#5 Kuras26 19/12/2009 - 23:29

Kuras
  • Gracz
Jestem za unblockiem tak jak miał Amaru że dostał AJ zamiast blocka.
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 20/12/2009 - 01:13

skb
  • Gracz
Aktualnie nie masz co liczyć na zdjęcie blokady pojazdów - zobaczymy po nowym roku, wniosek zostaje odrzucony.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych