Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] [Prowadzenie pojazdów] Michael Stoner

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Asasyn 10 19/12/2009 - 12:35

Asasyn
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Michael Stoner

Administrator/moduł nadający karę: William

Powód kary: "Naucz sie wpierw jezdzic na rowerze."

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zacznę od początku. Przyjechałem sobie rowerkiem do Kościoła. Wszedłem, pomodliłem się. Poszedłem z księdzem do zachrystii i wpłaciłem na parafię. Wyszedłem (moja postać była myślami w Kościele) wsiadłem na rower i chciałem wjechać na chodnik który był na przeciwko Kościoła. Moja postać była myślami w Kościele - wyjechałem na ulicę i uderzył we mnie jakiś facet. Wyrzuciło mnie z roweru i wylądowałem na chodniku, dałem /ranny i wtedy William dał mi blocka. Koleś na /me strzelał facepalmy a ja leżałem. Po 2-3 minutach podniosłem się i trzymałem się siatki która była obok. Koleś odjechał a ja nadal się trzymałem tej siatki. Minęło 10-15 minut i dopiero odszedłem z tamtego miejsca. Pisałem do Williama niestety uzasadnionej odpowiedzi nie otrzymałem. Nie jeździłem po ulicy ani nie stuntowałem - rozumiem że każdy może się pomylić. Liczę na zdjęcie blocka a tutaj ss'y:
Jeszcze co do ss'ów - działo się to szybko nie wiedziałem czy to on czy w ogóle co we mnie uderzyło dlatego się zapytałem.

Posted Image

Posted Image
  • Back to top
    • 0

Jason_McParker0 19/12/2009 - 12:42

Jason_McParker
  • Świeżak
Moim zdaniem block nie słuszny. Nie rozumiem tego skoro wyjechał na ulice aby przejechac na drugą strone to dlaczego miałby dostać za to blocka? Odegrał godną uwagi akcje RP.

Moim zdaniem UnBlock
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 19/12/2009 - 15:54

Aikon
  • Zbanowani
Widziałem tą sytuacje przejechałem obok was. Był to wypadek jak wypadek. Wiec blokada niesłuszna.
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 19/12/2009 - 23:07

YoMen
  • Zbanowani
Uznaję, natomiast Valentino Aox otrzymuje AJ za nieadekwatne zachowanie w tej sytuacji.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic