Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja »
 • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock]Malcolm Williams Jaycob Whyte.


 • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blantson4 18/12/2009 - 18:21

Blantson
 • Świeżak
W związku z nieuczciwie nałożonym banem na nasze postacie apeluję o ich zdjęcie.

Imię i nazwisko ukaranej postaci:Malcolm Williams, Jaycob Whyte

Administrator/moduł nadający karę:NumLock (przez werdykt na forum)

Powód kary:Skarga Forum

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Wyjaśnienie prologu sprawy:

A więc zaczęło się to tak naprawdę, że ja i mój czarnuch z dzielnicy jak co wieczór wyruszyliśmy w okolicę stacji idlewood by ograbić naiwnego białasa szukającego szczęścia na southcentral. Pech chciał, że trafiło na Taizo Chan'a, który pałętał się w okolicach przystanku stacji Idlewood. Zrobiliśmy rundkę dookoła stacji obserwując potencjalny cel. Po chwili podjechaliśmy do niego pytając się czy ma może ochotę się bryknąć z nami naszą bryką słuchając przy tym dobrej nuty z nowiuskiego stereo.
Taizo Chan rozmawiał z nami chwilę, po czym powiedział, że gdzieś tam jedzie i ma tu furę zaparkowaną. W oczach zaświeciły się nam dolarówki. Zaproponowałem by pokazał on nam wóz. Stanęliśmy w 'rzadko' uczęszczanej uliczce nieopodal stacji. Taizo Chan podjechał swoim kabrioletem i stanąwszy kontynuował rozmowę. Po chwili, wskoczyłem do auta przeskakując drzwi gdyż było to auto bez dachu. Takim drogim autem na South Central w Cabrio trzeba się liczyć na taką sytuację rozmawiając z 2 czarnuchami wywodzącymi się z Ghetta.

(screen)http://fooh.pl/viewe...8ybtvjiwm6i.png

Wskoczyłem więc do auta a mój czarnych kontrolował sytuację z zewnątrz. Wyjąłem gnata na /me i przyłożyłem go w okolice krocza trzymając palec na spuście. Niestety Taizo Chan przykozaczył waląc teksty typu "Dobra weź, nie wiesz z kim zaczynasz", "weź to schowaj" "Nic nie mam" "weź wypierdalaj z auta" (coś w ten deseń). W każdym razie po chwili nastąpiła chwila tak jakby AFKA z jego strony. Po czym przyjechał - kto ? - SAM AGENT FBI, który bez przyglądania się całej sytuacji wyjął pistolet i zaczął strzelać. Ok - tu nasuwa się pytanie - jak zauważył pistolet i skąd wiedział, że go niego celuje skoro był w okolicach krocza czyli nie było go widać z drugiej mańki ulicy. Nie widział także żadnego /me ani /do ani skryptowego pistoletu ponieważ przy jego obecności nie było nic napisane, zrobione czy też wysunięte. Typ wysiadł z wozu z animką //wtf poczym wyjął gnata (muszę tu dodać, że ustawione to miał na keybinderze co widać na screenie "wyjmuje gnata z/do kabury")

(screen) http://fooh.pl/viewe...m93o90rxb8s.png
http://fooh.pl/viewer.php?file=g4mqvvresvlzg8ebd2bs.png

Wywiązała się strzelanina - dostałem kulkę po czym ten agent FBI zaczął strzelać się z Jaycobem. Po odbębnieniu animki ranny wstałem i oddałem parę strzałów do Agenta FBI i do płaczka oraz do niewinnego Medyka tak aby nie był świadkiem zdarzenia. I tu się zaczęły schody - pan Taizo już drugi raz był poszkodowany i bał się coś stracić więc wezwał ADMINA który kazał nam z tym iść na forum.

Pragnę dodać jeszcze, że podczas strzelania Jaycob został skuty - wtf ?

A tutaj jest bonus:

Screen pokazuje jak Taizo Chan straszny nas banem co jest kategorycznie zabronione na serwerze
http://fooh.pl/viewer.php?file=36eif1hy53vmqnr8j7g5.png

Proponowałem także rozwiązanie sytuacji między sobą ale ten pan wolał iść na forum i podzielić się z tym wszystkimi - niestety.

(screen zrobiuony przez założyciela tematu)
http://iv.pl/images/c24kx1i9705wtpz6ny4v.png

Jedyne co chce dodać to to aby czym prędzej wprowadzić FCK bo sytuacje rabunku cywili sąznane niejednemu gangsterowi czy członkowi grupy przestępczej i wiedzą oni doskonale, że trudno jest grać z ludźmi którzy są obrabywani bo albo wzywają kolegów/policję na /w skype czy innych komunikatorach albo dają /q.

Uważam, że na serwer wniosłem dużo i wiele osób wie na co mnie stać, co sobą reprezentuję. Posiadam organizację przestępczą, której jestem liderem i borykam się z takimi graczami niejednokrotnie, ludzie których rabuję zawsze znajdą się w pobliżu gwardii swoich kolegów nawet w kanałąch albo czuwa nad nimi helikopeter policyjny albo ktoś mnie ściągnie z dachu - zdarzają się /q'owcy, terminatory a nawet dość często AFKERZY którzy zapadają w ten syndrom zaraz po BW a budzą się z niego dopiero po przyjeździe znajomych bądź służb porządkowych.


Pierwsza skarga wniesiona KU mojej osobie została przez pana pepunio -> Taizo Chan

Niżej prezentuję link do tematu aby dokładnie zapoznać się ze sprawą.
http://h-rp.pl/thread-20044-page-1.html
(proszę zwrócić uwagę na wylewny płacz skłądającego w pozostałych postach)
Skarga została odrzucona ze względu na brak racji i udowodnienie przez moją osobę braku winy.

Po tym wniosku ja postanowiłem złożyć skargę na Taizo Chana jak się później okazało jednak na Shiba Chana.

http://h-rp.pl/thread-20125.html

Skarga została przyjęta a osobnik nagrodzony blokadą konta

Pan postanowił się na mnie zemścić i powielił wątek tematu który został już wcześniej rozpatrzony negatywnie przez NumLocka.

http://h-rp.pl/thread-20327.html

Skarga została odrzucona przez NumLocka

Jednak nie mogli tego zboleć i postanowili poprosić o pomoc StybiPL, który jak widać na forum zajmuje stanowisko moderatora. Pan StybiPL napisał skargę w IMIENIU Schiba Chana zarzucając w niej "niekompetencję NumLocka i koleżeństwo"

Pozwolę sobie tu zacytować parę fragmentów

[quote]Witajcie! Niestety jestem zmuszony do napisania tej skargi w imieniu mojego kolegi, z powodu niekompetencji NumLock'a.[/quote]
[quote]NumLock całkowicie zignorował ten występek w tych tematach:
http://h-rp.pl/thread-20327.html
http://h-rp.pl/thread-20044.html[/quote]
[quote]Nie będę dyskutował nad ewentualną przyjaźnią NumLocka z tymi panami, lecz jego werdykty wydają się co najmniej dziwne.

Zastanawia również fakt zaakceptowania bezczelnej skargi ze strony oskarżonych:
http://h-rp.pl/thread-20125.html[/qupte]

Wszystko jest w temacie http://h-rp.pl/thread-20384.html

Skarga tym razem została rozpatrzona pozytywnie na moją niekorzyść ponieważ pan NumLock pod wpływem spekulacji, i insynuacji na jego temat współpracy ze mną bał się nadszarpnięcia swojej opinii bądź obwiniana o "koleżeńskie rozpatrywanie skarg"

Pragnę dodać tutaj iż wnioskodawca pozytywnie rozpatrzonej skargi podszedł do tego czysto psychologicznie coś w deseń-> "Jeśli moi koledzy nie mieli racji to niech NumLock się wybroni z opozycyjnego zarzutu (niekoniecznie prawdziwego) po przez BANICJĘ niewinnych graczy."

Muszę tu jeszcze dodać iż osoba Shiba Chan został zbanowany i teraz pragnie zemsty za wszelką cenę prosząc się wpływowych znajomych o zakładanie wątków.
Uwaga !

Uważam iż zostałem niesłusznie nałożony karą wymierzoną przez NumLocka który Bezpodstawnie i bez argumentów dowodowych nałożył na mnie bana.

Jeżeli szanowna administracja uważa, że zasługuję na bana bo jestem nie zdolny do gry na tym serwerze proszę bana zostawić ale jeżeli tak nie jest to proszę o zdjęcie go ponieważ uważam się za dobrego gracza który wiele wniósł na ten serwer co mogą potwierdzić gracze tego serwera wypowiadając się w tym wątku. Proszę wziąć ich opinie pod uwagę.
 • Do góry
  • 0

#2 adamingo36184 18/12/2009 - 18:34

adamingo36
 • Gracz
Tak, to, co się zdarzyło jest co najmniej śmieszne. Koleś został słusznie ukarany, jego skargi zostały odrzucone. Co zrobił w związku z tym? NA SIŁĘ wciskał kolejne skargi i pomówienia, nawet prosił kolegów o pomoc - wszystko, byleby tylko ukarać Blantsona. Ja również proszę administrację o dokładne przeczytanie wszystkich skarg i wysnucie z tego wniosku. Blant to bardzo dobry gracz, który ma w 100% ogarnięte pod sufitem i potrafi odgrywać porządnie akcje nawet pod "stresem, którym tłumaczą się wszyscy".
Tak, jak wcześniej mówiłem: Kara została wepchnięta na siłę, aby udowodnić pozycję NumLock'a.
 • Do góry
  • 0

#3 0lefansy230 18/12/2009 - 18:42

0lefansy
 • Gracz
Zgadzam się w stu procentach z Adamingiem, Blant to bardzo dobry gracz i lider, oraz wniósł dużo do gry.
W ogóle ta cała skarga była powielana z płaczem i karana druga strona...
 • Do góry
  • 0

#4 Rafał.40 18/12/2009 - 18:57

Rafał.
 • Gracz
To są zwykłe płaczki i dzieci, napisali na nas bodajże 3 skargi, które zostały odrzucone, to wkońcu poprosili wpływowego kolege, aby napisał jeszcze jedną. Kara jest niesłuszna, staram się grać dobrze RP wzorując się na Karolu, który wnosi dużo do gry.

Tak, jak wcześniej mówiłem: Kara została wepchnięta na siłę, aby udowodnić pozycję NumLock'a.


Dokładnie.
 • Do góry
  • 0

#5 * B M61918 18/12/2009 - 19:41

B M
 • Zarząd
To konto nie jest zablokowane. :)
 • Do góry
  • 0

#6 0lefansy230 18/12/2009 - 19:50

0lefansy
 • Gracz
Misiek, "jeszcze nie jest".

dostają oni bana za to, że nie potrafili przyznać się do błędu i dziecinnej gry.


 • Do góry
  • 0

#7 Blantson4 18/12/2009 - 20:00

Blantson
 • Świeżak

To konto nie jest zablokowane. :)


Ale będzie bo NumLock wydał werdykt a teraz tylko jakiś admin musi go wykonać. Ja pisząc tą apelację wnoszę o uchylenie wyroku
 • Do góry
  • 0

#8 Jen165 18/12/2009 - 23:42

Jen
 • Gracz
Ta, jeszcze nie jest, bo nie dawno mielismy z nimi ustawke, ale zaniedlugo bedzie pewnie.
 • Do góry
  • 0

#9 Blantson4 19/12/2009 - 00:10

Blantson
 • Świeżak
Można zamknąć posta, po długiej i ciężkiej rozmowie kara została zniżona do 600 Aj. Chociaż to i tak za dużo ale jakoś to zboleje.
 • Do góry
  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych