Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] Apelacja o odblokowanie konta

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelek13000 18/12/2009 - 00:02

pawelek1300
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Paul Davey
Powód kary:
-Sprint
-Jazda na czerwonym swietle[zabranie prawa jazdy za pkt]
-proba odmrozenia przez /przebierz
-Ignorowanie sygnalizacji swietlnej
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
-Sprint: Dostałem za to AJ na 30 minut
- Jazda na czerwonym swietle: Zabrano mi za to prawo jazdy po czym zdalem na nowe i je wyrobilem
-proba odmrozenia przez /przebierz: probowalem kupic ubranie lecz nie mialem gotowki i zrobilo mi sie BW dlatego uzylem /przebierz nie wiedzac ze dostane za to blokade kompa
- Ignorowanie sygnalizacji swietlnej: Jak juz napisalem wyzej dostalem za to mandat i pkt karne
  • Do góry
    • 0

#2 bugimen0 18/12/2009 - 00:22

bugimen
  • Gracz
Ojj raczej zablokowali Ci konto za to ze mnie okradles i odfrunales z moimi przedmiotami jak noob. Najlepszy byl tekst: "Albo dajesz tyle ile chce albo ide spac"
  • Do góry
    • 0

#3 pawelek13000 18/12/2009 - 09:10

pawelek1300
  • Gracz
Bo nie tak sie umawialismy koles. Napisalem Ci ile biore a ty dopiero na stacji miales pretensje... 
Mógłby jakiś ADMIN się wypowiedzieć czy mi odblokują konto czy nie bo nie wiem czy nowe zakladac??
  • Do góry
    • 0

#4 bugimen0 18/12/2009 - 11:08

bugimen
  • Gracz
KOLES nie dziw sie ze sie rozmyslilem jak chciales w sumie 1400$ za montaz, poprosilem o zwrot a ty powiedziales ze albo dajesz tyle ile chcesz albo idziesz spac. Zawolalem Konrada, teleportowal sie do mnie to dales /q. To jest zwyczajna kradziez. I jakbys chcial wiedziec to nie zepsules mi humoru bo Konrad szybko interweniowal, oddal mi kase, uczciwy mechanik zamowil sprzet i zamontowal. Wszycy byli szczesliwi oprocz ciebie bo skonczyles z blokada konta na ktora zasluzyles. Tyle ode mnie, zegnam.
  • Do góry
    • 0

#5 pawelek13000 18/12/2009 - 11:17

pawelek1300
  • Gracz
Nie dalem /q tylko mialem Crasha. A jak chcialem wejsc na konto to juz bylo za pozno. Myslalem ze jak poczekasz chwile to zmienisz zdanie i jednak dasz mi za montaZ odpowiednia sume. No ale ze ty sam sobie poradzic nie potrafisz tylko ze wszystkim do Adminow piszesz to nie moja wina. Widocznie jestes troche ciotowaty zeby takich spraw samemu nie zalatwic. Jak by Ci ktos tak w realu zrobil to co odrazu bys na policje dzwonil? Moglismy odegrac akcje RP ze Ci ukradlem czesci i ty moglbys sie ze mna klocic i ja bym wtedy oddal normalnie ale ze ty uparty jestes to nie moja wina...
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 18/12/2009 - 13:03

skb
  • Gracz
Odrzucam, za ciągły spam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych