Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unban]Martha_Twain

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Adrian91 17/12/2009 - 22:21

Adrian
  • Gracz

Imię i nazwisko ukaranej postaci:Martha_Twain

Administrator/moduł nadający karę:System

Powód kary:Banicja System UID: 3235 (LSPD Cruiser); Owner 1:7, O, Fotel 0, Ping 90

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Było to przed szpitalem... sprawdzałem kolory Savanny i mojego sultana. Wsiadłem do savanny dałem /auto info aby oblookać kolor. Wysiadłem, sprawdziłem kolor sultana i z niego wysiadłem. Później patrze, biegnie mój kolega no to F i chciałem wsiąść ale Zamiast do sultana postać wsiadła do radiolki jako kierowca. Zdziwiło mnie to gdyż nie byłem w żadnej takowej frakcji?
Na czacie nic mi nie wyświetlało nawet jak ja coś pisałem no to myślałem że mi net padł jak to czasami się zdardza. Sprawdziłem, mogłem jechać no to pojechalem 10 metrów radiolką przed siebie... Restart Servera ( To u mnie napisało) No i przy próbie wejscia Wyskoczyło mi że zostałem zabanowany...

Pisze apelacje za Marthe ponieważ ma 100% na forum.

No owszem pomyliły mi sie działy , za co przepraszam ... ale takie moje małe pytanie ... jak osoba która zostanie ukarana przez system ma apelować jeśli nie moze ? Sądze że ten punkt regulaminu jest nieadekwatny do niektórych sytuacji .. ale jeśli bedzie trzeba to poniose karę jaka jest w regulaminie , przy czym proszę administracje o przemyślenie tego punktu regulaminu
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 17/12/2009 - 22:23

0lefansy
  • Gracz

W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.

:) i nie ten dział.
  • Back to top
    • 0

kosa772 1 17/12/2009 - 22:27

kosa772
  • Zbanowani
@UP
Zgadzam się z tym, lecz to wina Systemu, kara nie została nadana przez administratora. Zapewne dostał 100% za głupotę, ale chce grać dalej i to nie jego wina.
Jestem za unbanem, "Marta" to dobry gracz, a ten ban został nadany zapewne przez pomyłke anty cheata.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic