Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Shaun Boswell

• Please log in to reply
13 replies to this topic

adamingo36184 16/12/2009 - 23:18

adamingo36
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Shaun Boswell

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: jesteś noobem, jeśli smiejesz się z cudzego wypadku

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Cześć, byłem wiele razy karany, ale co ja na to poradze, nie każdy jest idealny. Więc piszę abym mógł jeszcze pograć z kolegami na mojej postaci Shaun Boswell, gdyż posiadam wiele wspomnień związanych z tą postacią, akurat na niej zaczełem grać na h-rp (daw. harvest). Powodem blokady było śmianie się z czyjegoś wypadku, był wtedy event organizowany przez sn, coś w rodzaju wyścigu z mc na rowerach.
Bardzo długo się wstrzymywałem z tą apelacją, nie wiem, w końcu dałem się namówić i piszę.
Przemyślałem swoje zachowanie, było ono dziecinne. Przez te dwa tygodnie myślałem czy pisać te apelacje czy nie, ale postanowiłem ją napisać. Nie zależy mi na majątku mojej postaci, chciałbym grać na niej dalej z moimi przyjaciółmi i prowadzić z nimi projekt de la rosa. Jak już mówiłem, na majątku mi nie zależy, chcę tylko grać dalej z kolegami na tej postaci.
Pozdrawiam, Adaś.
  • Back to top
    • 1

J4RyZz 9 16/12/2009 - 23:28

J4RyZz
  • Zbanowani
Znam Adasia już bardzo długo i musze powiedzieć, że jest bardzo dobrym graczem, a wiadomo - każdemu zdarzają się odpały. Z tego co napisał widać, że żałuje tego postępowania i te 2 tygodnie bez Shauna go czegoś nauczyły. Według mnie należy się odblokowanie, ale wzamian jakiś porządny AJ.
  • Back to top
    • 1

Gość (Solozzo) 16/12/2009 - 23:46

Gość (Solozzo)
  • Goście
Shaun Boswell - przecież to jest postać z Tokyo Drifta, zresztą główna. Za samo to chyba powinien być block.
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 17/12/2009 - 00:29

adamingo36
  • Gracz

Shaun Boswell - przecież to jest postać z Tokyo Drifta, zresztą główna. Za samo to chyba powinien być block.

No tak, ale skoro nie dostałem bloka za CN przez 491 godzin, to raczej nikomu to nie wadziło. Poza tym CN to przybranie imienia i nazwiska sławnej osoby ze świata rzeczywistego, nie z filmu.
  • Back to top
    • 1

0lefansy230 17/12/2009 - 07:26

0lefansy
  • Gracz
Adam na pewno żałuje tego, co zrobił. Wiem o tym, bo to mój dobry kolega i nie raz z nim rozmawiałem. Widać, że zachował się nieco dziecinnie, ale to każdemu się zdarza. Bardzo dobrze odgrywał swoją postać, to był tylko pojedynczy odpał. Przez te 2 tygodnie często mówił jak to chciałby znów Shaunem pograć, ale przez własną głupotę nie może. Dołączam się do tej apelacji i proszę o danie mu szansy na poprawę.
Myślę że 1000 minutowy AJ będzie dobrym zamiennikiem za tą blokadę.
Pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

kosa772 1 17/12/2009 - 10:23

kosa772
  • Zbanowani
To twoje przebieranie się za ninja i odwalanie nie było fajne. Przychodziliście na Glen Park skacząc po najwyższych budynkach, nie baliście się nas nawet kiedy wyciągnęliśmy broń. Każdego to denerwowało.
  • Back to top
    • 0

Devon8 17/12/2009 - 10:48

Devon
  • Świeżak

No tak, ale skoro nie dostałem bloka za CN przez 491 godzin, to raczej nikomu to nie wadziło. Poza tym CN to przybranie imienia i nazwiska sławnej osoby ze świata rzeczywistego, nie z filmu.

Emm czyli mogę się nazwać James Bond? Albo Harry_Potter? Ale dobra

@topic
Ja jestem za unblockiem. Dawno temu kiedyś z nim grałem. Jestem za
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 17/12/2009 - 11:13

VOLTAGEE
  • Gracz
Za to zgrywanie terminatora, odpieprzanie na Grove, juz dawno powinienes miec blokade konta. Linx zreszta takze.

+

To twoje przebieranie się za ninja i odwalanie nie było fajne. Przychodziliście na Glen Park skacząc po najwyższych budynkach, nie baliście się nas nawet kiedy wyciągnęliśmy broń. Każdego to denerwowało.

• Back to top
    • 0

0lefansy230 17/12/2009 - 14:22

0lefansy
  • Gracz
Dobra, może i go uważacie za jakiegoś nooba, ale jest moim przyjacielem. Widać że nie zależy mu na majątku bo w końcu liczy się tylko przyjemność z tej gry. Przeprosił i chce dalej grać.
Ludzie święta idą, zasługuje na to odblokowanie! :)
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 17/12/2009 - 14:23

adamingo36
  • Gracz

To było do filmiku, miało być fajnie ale film nie wyszedł :/
Nie chciałem tym nindżowaniem psuć rozgrywki innym, rozmawiałem raz z GM'em i dostałem "zezwolenie"
@Devon
Shauna Boswella kojarzy mniej niż 30% osób na serwerze, zawsze grałem na takim nicku, dlatego mam taką postać.
  • Back to top
    • 1

Kuras25 17/12/2009 - 15:07

Kuras
  • Gracz
Zanim cokolwiek zrobisz myśl o konsekwencjach...
Jeśli sam mówisz że grałeś długo widziałeś że sypią się warny/blocki/aj za takie poślizgnięcia.
Czy ten wypadek miał ten zią za drzewem?
Jeśli tak, wypadek był poważny.. spadła z skały i uderzyła głową w drzewo...
Aczkolwiek ostatnią szanse można dać.
  • Back to top
    • 0

Logan0 17/12/2009 - 20:46

Logan
  • Świeżak

Czy owy Shaun Boswell z Tokio Drifta był celebrytą na światową skalę? Jakoś mi się nie wydaje, jakbyś dobrze poszperał to 70% obecnych nicków pojawiło się w Filmie,grze,książce.

Jestem za unblockiem, Shaun to ogarnięty gracz, szczerze to lekka przesada karać Blockiem za przewinienie IC, przecież nie ma wytycznych jaką mamy odgrywać postać a śmianie się z cudzego nieszczęścia to cecha charakteru.
  • Back to top
    • 0

kacper1987 10 17/12/2009 - 20:47

kacper1987
  • Świeżak
Jestem za...
  • Back to top
    • 0

skb5267 17/12/2009 - 20:58

skb
  • Gracz

Jestem za unblockiem, Shaun to ogarnięty gracz, szczerze to lekka przesada karać Blockiem za przewinienie IC, przecież nie ma wytycznych jaką mamy odgrywać postać a śmianie się z cudzego nieszczęścia to cecha charakteru.

Ogarniętą osobą nie nazwałbym gościa, który odwala na każdym kroku. Przejrzałem małą część logów i jestem niemile zaskoczony, postać nie zostanie odblokowana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic