Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Odrzucony] [Odrzucony] [unBlock, skargo-prośba - ACF] Tony Sorracci

• Please log in to reply
12 replies to this topic

Vinnie402 15/12/2009 - 19:50

Vinnie
  • Gracz
Wrzucam tą apelację za Kaliego, który ma 100% na forum. Oto ona:

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tony Sorracci

Administrator/moduł nadający karę: Conny Williams

Powód kary: FCK - Force Character Kill

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, sprawa ciągnie się już od dłuższego czasu, lecz zacznę od początku. Nadszedł 7 listopada, przygotowania do przenosin serwera do Los Santos - co się z tym wiąże? Zmiana nazwy mafii, nick'ów itp. aby całość była odegrana RP. Gdy przenieśliśmy się do Los Santos, moja postać ( Tony Sorracci ) została mianowana na wyższą range w raz z innym członkiem Mafii. Ustaliłem na początku kilka najważniejszych rzeczy. Gdy już się z nimi pożegnałem, wracając do domu uderzyłem autem w drzewo, odegrałem szybkie rp i poszedłem. Kolejnego dnia chciałem ustalić nowe rzeczy lecz mój komputer odmówił mi posłuszeństwa - w środku komputera, coś się tam odłączyło ( nie pamiętam co ). Nie było większego problemu z poinformowaniem osób z mafii, ponieważ posiadam PS3 i PSP więc bez większego problemu podłączyłem się z internetem i poinformowałem o incydencie każdego kogo tylko mogłem - tak na zapas. Tydzień później - dokładnie w środę ( komputer padł w poniedziałek - a naprawiłem go w środę następnego tygodnia ) naprawiłem komputer i postanowiłem się przywitać na skype ze znajomymi z ACF ( Aligeri Crime Family ), przywitali się wszystko fajnie lecz zostałem poinformowany że mam niższą range ponieważ mnie nie było - dobra, ok. Po czasie wszedłem do gry aby obczaić jak tam nam idzie w LS. Nie było mnie gdy wszystko się ustawiało, więc byłem 'niezapoznany' w mieście. Wraz z moja tygodniową nieobecnością moja wiedza na temat wykonywania 'interesów' znikła, więc postanowiłem zapytać się na chacie Organizacja OOC ( /oo ), zapytać się co mam robić - tak aby się upewnić że nie zrobię niczego złego. Oczywiście nasz szanowny Mikuś nie rozumie pewnych rzeczy i od razu po moim pytaniu zaczął mieć do mnie ogromne 'pretensje', jak bym naprawdę coś złego powiedział. Dobra, przeżyłem to że skrzyczał mnie za zwykłe pytanie - powiedział mi że mam zarabiać forsę grając w kości. Ok, postanowiłem zakupić kości do gry i różne dodatki takie jak: piwo, wino, papierosy aby nadać miły klimat przy grze. Podczas skupywania przedmiotów na chacie OOC ( /oo ) napisałem że muszę już spadać się kąpać. Gdy zakupiłem przedmioty, postanowiłem na szybko pojechać do byle jakiej restauracji aby 'naładować' sobie HP ponieważ jakimś cudem miałem bardzo mało. Pojechałem na szybko i zamówiłem spaghetti, odegrałem małe szybkie RP aby nie było że non-rp. Podczas tego gdy odgrywałem RP, ktoś na chacie ooc ( /oo ) zapytał się: 'Tony, ty jeszcze jesteś?', i odpisałem: 'Ta.', a Mikuś na to: 'Co robisz?' i w tej chwili napisałem sobie dla żartu 'Na wakacjach jestem xd.' Wtedy Mikuś wybuchł na mnie że oni harują a ja jestem na wakacjach, nie miałem ochoty znosić jego dalszego wyżywania się na mnie więc po prostu poszedłem. - Przypominam, była to środa. W czwartek nie wchodziłem do gdy - musiałem się uczyć. Gdy włączyłem komputer w Piątek, osoba która po przenosinach do LS została mianowana wraz ze mną a po moim powrocie została na randze którą ja miałem a ja dostałem rangę niżej - osoba ta poprosiła mnie abym wszedł do gry ponieważ jest jakaś konferencja IC. Wchodzę do gry, wsiadam do auta i jedziemy do doków. Tam oczywiście każdy wyjmuje broń i celuje mi pogłowie rzucając pytaniami 'Gdzie byłeś przez tydzień'. Powiedziałem że miałem wypadek i leżałem przesz tydzień nie przytomny. Padł mi komputer OOC, więc wymyśliłem że leżałem w szpitalu, bo w końcu w poniedziałek przed padnięciem komputera miałem wypadek. Tłumaczyłem im, ale widać było że Mikuś ( MG - chciał wyciągnąć IC to żebym powiedział że byłem na wakacjach bo dwa dni wcześniej napisałem to na /oo dla żartu, widać że wziął to na poważnie. ) dążył do tego abym powiedział 'Byłem na wakacjach, eh', ponieważ w środę napisałem na /oo to dla żartu. Po czasie wymyślili że wylatuje z mafii za to że nie płace im 'tygodniówek' - tutaj poruszam dwa kolejne tematy. Jak miałem zapłacić za jeden tydzień gdy mi padł komputer a każdy o tym wiedział? I od kiedy to mafia wywala zaufanego członka mafii, z mafii za to że nie zapłacił im kasy za jeden tydzień nawet go nie prosząc o oddanie. Człowiek mianowany, którym byłem, to ktoś bardzo zaufany i do takiej sytuacji nigdy nie powinno dojść. Śmieszne. Ja bym im oddał, miałem na koncie bo wymieniłem auta ale oni mieli inny powód - powód ooc ( o tym później ). Jak każdy wie, mafia zawszę się wspiera i pomaga sobie nawzajem, dlatego są 'nietykalni'. ACF ( Aligeri Crime Family ) tak nie postąpiło, od razu mnie wywalili z BW za to że nie zapłaciłem im za jeden tydzień bo mi padł komputer OOC a IC byłem nie przytomny w szpitalu - super. Ok, odleżałem BW, odegrałem RP, poszedłem do szpitala i nie grałem na tym koncie 2 tygodnie aby było jakieś 'odegranie akcji z RP'. Dodam że gdy dostawałem BW, powiedziałem że nie będę brał Ck za to że mi komputer padł inie miałem jak wejść a Mikuś odpisał 'Mariusz nie każe Ci brać Ck ale masz zapomnieć o tej akcji'. - Ok. Gdzieś po tygodniu, mój kolega Vinnie, zapytał mnie jak mi idzie w LICC. Nie chciałem mu nic mówić, ale naciskał na mnie więc mu powiedziałem o całej akcji. Nawet nie wiedziałem, ale on z nimi porozmawiał i dowiedział się kolejnej rzeczy. Wyleciałem z mafii za to że zarejestrowałem się na forum pewnego serwera. ( trochę później o tym ) Po 2 tygodniach od-czasu-do-czasu wchodziłem sobie na konto aby pozałatwiać pewne sprawy. Nagle zadzwonił do mnie jeden od nich i mówił że potrzebuje pomocy, wiedziałem że to ta ich 'żadna' zasadzka lecz aby zrobić im jakiś mini-event ( bo umierają z nudów ) podjechałem tam, oczywiście zaczęli mnie gonić ale im uciekłem. Rozpoznałem zielonego eleganta ( IC ) i wiedziałem że coś jest nie tak, wtedy zorientowałem się że chcą mnie zabić ( IC ) i zacząłem się ukrywać. Mogłem pojechać na koniec mapy i przestać grać na koncie, ale wole się z nimi trochę 'po zabawiać', bo wiem jakie mają nudy tam. Zaczęli mnie ganiać, a ja im za każdym razem uciekałem. Teraz napiszę więcej o MG organizacji. Gdy Vinnie z nimi porozmawiał ( nie prosiłem go o to ), wkleił mi chat i dowiedziałem się że wyleciałem z mafii za zwykła rejestracje konta na forum na innym serwerze! Co tu takiego złego? Zarejestrowałem się i już! Nawet tam nie gram bo serwer nie ruszył - w ogóle nie mam zamiaru tam grać. Kolejne MG, dodam też to że napisałem dla żartu na chacie /oo, 'Jestem na wakacjach', Mikuś zrobił MG i uznał że IC tak jest i przy wywalaniu z organizacji chciał ze mnie wydusić te słowa. I ostatnia rzecz, padł mi komputer OOC, sądzę że za takie rzeczy nie wylatuje się z organizacji. A teraz, gdy wywalili mnie z organizacji dwa tygodnie później zacząłem sobie grywać co jakiś czas. Doszedłem do wniosku, że jak IC odstawiają takie gierki, po prostu sprzedam ich na FBI, byli nierozsądni i robili głupstwa. W trakcie akcji z policją, kiedy zeznawałem, Mikuś napisał do mnie na PW - "Ale ty besita jesteś, szukam cie już z godzine a ty co" i, jak mniemam - obserwował mnie na reconie, jako GM. Dzień później dostałem jakimś cudem BW w miejscu, w którym nie powinni mnie znaleźć, nawet nie znając całej sytuacji. Metagaming? Tak sądzę :) Teraz wytłumaczę dlaczego należy mi się unCK. Należy mi się dlatego że ACF zrobiła kilka OGROMNYCH MG przez które dostałem CK. Gdyby nie ich MG, i gdyby nie sprawy OOC dalej bym grał, więc sadzę że w takich okolicznościach należy mi się unblock. Dwa - FCK, chyba jest zabronione. Dodam jeszcze że to jest również skarga na nich za to MG. Sądzę, że za takie MG powinni dostać bardzo wielkie kary, wiadomo ze każda organizacja robi MG, ale żeby aż tak? Proszę administracje o pozytywne rozpatrzenie tej 'skargo-prośby'. Rozmawiałm z Enervem, on popiera moje stanowisko.
Niestety mam mało dowodów, ale ten jest najważniejszy który w 100% pokazuje jak organizacja robi MG. Zresztą, sądzę, że w tej organizacji nic się nie dzieje, sama nuda. W razie niejasności proszę o sprawdzenie logów.
http://i46.tinypic.com/n63igw.jpg
http://i47.tinypic.com/9icprb.jpg

//Vinnie:
Sądzę, że skarga jest słuszna, tak więc podobne mam zdanie, jeżeli chodzi o unblocka. Byłem biernym obserwatorem całej sytuacji z Kalim już od samego początku. Same to wywalenie go było jakieś idiotyczne, co zresztą widać, na screenie - moja opinia. Ta sytuacja z sypaniem na FBI, PW od Mikusia i CK na następny dzień i do tego Force CK, nieźle mnie rozbawiła. Tak na prawdę zaleciało to żenadą i zapytałem się - co to za masakra? Luca obserwował akcję jako policjant i może potwierdzić słowa Kaliego. Nie chcę nikomu ubliżać, czy obrażać bez powodu, jest to tylko moja opinia ukierunkowana według obserwacji, czyli tego, co po prostu widzę :) Mina mi zrzedła. Pozdro 600.

• Back to top
    • 0

agata4 15/12/2009 - 19:56

agata
  • Świeżak
Jestem Za, Kali to dobry gracz, nie odpierdziela i w ogóle wysokie RP.

Potem się ożenimy ;*
  • Back to top
    • 0

Ponury0 514 15/12/2009 - 20:13

Ponury0
  • Gracz
A takie moje pytanie tu: http://h-rp.pl/threa...ht=Tony Luciano jak dostałeś unBlocka gdy twoja apelacja została odrzucona?
  • Back to top
    • 0

xGame299 15/12/2009 - 20:13

xGame
  • Gracz
Kali, to bardzo dobry gracz, znam go dość długo, widać tutaj po opisaniu sytuacji, że zrobilimy bez gadania MG, jestem za unBlockiem.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 15/12/2009 - 20:15

moNs
  • Gracz
No dziwna sytuacja z tym MG organizacji i FCK dla Ciebie. Administrator powinien zainteresować się tą sprawą.

@DOWN
Co ma inteligencja wypowiedzi na forum do postaci IC na serwerze ?
  • Back to top
    • 0

StybiPL 1 15/12/2009 - 20:15

StybiPL
  • Gracz
Nie znam RP tego gracza, lecz oceniając inteligencję jego wypowiedzi na forum, jestem za pozostawieniem blokady.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 15/12/2009 - 20:24

Grypa
  • Świeżak
Jestes statsiarzem i okropnie wnerwiajaca osoba OOC. Napewno nie wyleciales tylko za to. Dobrze wiem, ze mikuś cię nie lubi za to jak sie zachowujesz. Z resztą sam nie pałam do ciebie sympatią. Jestem neutralny.

down - Sam nie jestes lepszy dlatego tak twierdzisz :).

edit - Co do recona mikusia to pieprzysz glupoty. Mikus ma 1 GM level i nie ma /rc.
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 15/12/2009 - 20:24

J4RyZz
  • Zbanowani

Nie znam RP tego gracza, lecz oceniając inteligencję jego wypowiedzi na forum, jestem za pozostawieniem blokady.

A ja znam, jest to mądry gracz, który potrafi zrobić znakomite eventy. Fakt, w jego prośbie znalazło się kilka błędów ortograficznych i stylistycznych, ale chciał przestawić wszystko.

Opowiadam się a UcFCK !!!
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 15/12/2009 - 20:39

Vinnie
  • Gracz
Prosze o ocenianie bardziej sytuacji, ktora zaszla, anizeli sama osobe Kaliego. :) jaki nie bylby ten gracz, jakich nie mielibyscie o nim zdania, w tej sytuacji nie zawinil. I mówienie - swietny gracz zasluguje na unck, bo go znam, lub - chujowy user, nie lubie go, jestem na nie - jest naprawde jałowe.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 16/12/2009 - 22:29

Konrad
  • Gracz
Chciałbym, aby gang nakładający FCK wypowiedział się odnośnie zarzutów MG pod ich adresem.
  • Back to top
    • 0

Mikuś 144 16/12/2009 - 22:40

Mikuś
  • Świeżak
Dziękuję.

To co Kali napisał jest hmm... nieprawdą?

OOC - nie wywaliłem go za to, że sobie idzie na otherlife. Nie. Za durne marudzenie typu: robię wakacje bo nie mam interesu/haraczu(Nie przypominało mi to na żart). Ja sobie na to nie pozwolę. Stawiam na graczy z pomysłami, nie marudami.

IC - Niewypłacalność(daliśmy mu czas po powrocie, nie przyszedł), potem brak jakiegokolwiek szacunku(?), powrót z zaświatów(o tym na dole)

Przejdźmy dalej, nie zrobiłem MG. Nie mam /rcona o czym powiedział już Ptasi. Wszystko załatwiłem drogą IC, od jednej osoby wynegocjowałem oddanie mi Kaliego(Od Larsa Solve - Albiego). Poza tym, czy powrót z zaświatów(mimo iż pozwoliłem dalej mu żyć z brakiem pamięci) i pojawienie się na oczy tej samej osoby co skazała go na śmierć jest mądre? No chyba nie.

" Ale ty besita jesteś, szukam cie już z godzine a ty co" - dokładnie to: Bestia jesteś, nieźle uciekasz :). Poza tym Kali zamiast dostąpić konfrontacji kryje się za jakimiś gościami, którzy tworzą specjalne zaczepki do ACF. Do tego specjalnie nas prowokował, bo nam się nudziło? Kolejny żart?

Gdy coś mi się nasunie to napiszę.

PS: W dodatku narzuca się statsiarstwo Kaliego - nie rób mi CK, bo przecież stracę Bulleta i te podobne. Śmieszne.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 17/12/2009 - 11:00

Vinnie
  • Gracz
Nie mogę ocenić, czy słowa Mikusia są prawdziwe, nie byłem wszechwiedzący na tej akcji. Może i załatwił to IC, jednak Kali dużo powiedział policji, która najwyraźniej się takimi rzeczami nie interesuje ^^. W każdej innej akcji też nie potrafię w stu procentach widzieć po czyjej stronie jest wina, jednak słowa Kaliego wydawały mi się wiarygodne, to, że zepsuł mu się komputer, chociażby. W jednym nie mogę się z Tobą zgodzić, Mikuś:

PS: W dodatku narzuca się statsiarstwo Kaliego - nie rób mi CK, bo przecież stracę Bulleta i te podobne. Śmieszne.

Mówisz to, bo powiedział tak Mickul i myślisz, że wtedy umocnisz tym gównianym argumentem swoje słowa. Kali nie jest statsiarzem, a jeżeli wierzyć jego słowom, został ofiarą metagamingu i niesłusznego force CK. Każdy by się w tej sprawie upominał. Ułożyło się w waszych głowach jakieś dziwne równanie - "Chcę unCK" = Statsiarz. Niestety tak nie jest :)
  • Back to top
    • 0

skb5267 17/12/2009 - 16:02

skb
  • Gracz
Chłopcy z ACF powodów do odstrzelenia Cię mieli wiele, najważniejszymi zapewne była niewypłacalność, chamskie zachowanie, prowokowanie kłótni. Twoje infantylne zachowanie, niski poziom role play tudzież mało inteligentne wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia. Wniosek zostaje odrzucony.

Kali nie jest statsiarzem

http://iv.pl/images/xlt0b3628zafmbqlwgs.jpg
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic