Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

[Odrzucony] [Un-Ban]Nikko Willz

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Gość (Subi17) 15/12/2009 - 15:29

Gość (Subi17)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nikko Willz ( _Nikko_ )

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Próba Oszukania Administracji, Metagaming.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam Szanowną Aministrację oraz Graczy H-RP. Na wstępie chciałbym przeprosić Mickula za mój błąd. Po ujrzeniu logów przypomniałem sobie jak to było. Z mojej strony była to pomyłka, Pogotowie uratowało mnie lecz z jakieś 5 min po BW. Ta moja pomyłka bardzo wpłynęła na moją niekorzyść czyli zostało zbanowane moje konto na forum oraz 2 Konta na serwerze. Chciałbym prosić Was droga administracjo o zastanowienie się nademną. Jak dotąd nikt jeszcze nie wniósł na mnie żadnej skargi, gram tutaj od początku wakacji, mam dużo znajomych oraz bardzo dobre statystyki. Jeżeli nie da rady zrobić nic z moim kontem na forum, prosiłbym bardzo o odbanowanie postaci Nikko Willz. Myślę że każdy zasługuje na drugą szansę, którą dostało już wielu graczy. Przykładem jest "Sean Kang" (KLIK) Gdzie obraził on serwer oraz samego Miśka. Popatrzeć z góry na to, mój problem jest dosłownie mały w porównaniu do jego, lecz mu wybaczono.

Dla mniej wtajemniczonych: (KLIK)
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 15/12/2009 - 15:33

dogulaz
  • Świeżak

Na wstępie chciałbym przeprosić Mickula za mój błąd. Po ujrzeniu logów przypomniałem sobie jak to było

Tak, fajny nawrót myśli... Moje zdanie jest jasne, od początku czytałem temat o unbanie dla Maxa Engelsa, zrobiłeś MG i trudno. Mogłeś się przynać, nie było by gadki szmatki, a widzisz jak to jest.

Ja jestem za trzymaniem bana dalej, albowiem 'historia lubi się powtarzać'

@edit

Ja, pamiętam. Tydzien temu, 15 października na wszystkich postaciach siedziałem w pierdlu i nie gralem w GTA SA:MP
  • Back to top
    • 0

Gość (Subi17) 15/12/2009 - 15:35

Gość (Subi17)
  • Goście

Na wstępie chciałbym przeprosić Mickula za mój błąd. Po ujrzeniu logów przypomniałem sobie jak to było

Tak, fajny nawrót myśli... Moje zdanie jest jasne, od początku czytałem temat o unbanie dla Maxa Engelsa, zrobiłeś MG i trudno. Mogłeś się przynać, nie było by gadki szmatki, a widzisz jak to jest.

Ja jestem za trzymaniem bana dalej, albowiem 'historia lubi się powtarzać'

Proszę powiedz mi co robiłeś miesiąc temu na serwerze? Jechałeś gdzieś? Jakaś akcja RP? Bo ja akurat nie mam tak dobrej pamięci. Jeżeli wiesz to odpowiedz sam dla siebie czy pamiętasz czy też nie?
  • Back to top
    • 0

Hayaku 92 15/12/2009 - 15:47

Hayaku
  • Gracz
Nikko to bardzo dobry gracz i zasługuję na un-bana. Wiele razy z nim grałem - trzyma dobry poziom RP. Powinien dostać drugą szansę, ponieważ przeprosił. 300min AJ'ta by wystarczyło.
  • Back to top
    • 0

Vic 4 15/12/2009 - 16:53

Vic
  • Gracz
300?! Unban może i tak, ale minimum to 1000minut AJota :)
  • Back to top
    • 0

Plajzer96 1 15/12/2009 - 16:57

Plajzer96
  • Zbanowani
Wiecie co? Ja przecież też kiedyś odwaliłem, dawno. Obraziłem wszystkich na linii SN i te pe. Dostałem drugą szanse, 16h szybko "przeafczyłem" przez dwa dni. Ale pamiętaj na drugi raz co robisz, chociaż mnie tak poniosło, że nie myślałem. I może nie pisz podlizujących się aplikacji, bo to wcale nie przekonuje administracji. Z racji tego faktu, że z tobą nie grałem, jestem za unbanem, jednak z odpowiednim AJ'otem. Pozdrawiam. :)
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 15/12/2009 - 18:33

Aikon
  • Zbanowani
Dobry gracz popełnił głupi i kosztowny błąd, z pewnością bije się w serce ze zrobił MG. Według mnie powinno się dać mu szanse, zasługuje na nią.
  • Back to top
    • 0

skb5267 15/12/2009 - 18:34

skb
  • Gracz
Nie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic