Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unblock] (Którego jeszcze nie dostałem) James Woods

• Please log in to reply
3 replies to this topic

maro_89 3 15/12/2009 - 15:16

maro_89
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: James Woods

Administrator/moduł nadający karę: Wiem tylko, że miał nick na forum "NumLock"

Powód kary: Właśnie do końca nie wiem za co jest ta kara, poprostu napisalem skarge na forum... zresztą tu jest link http://h-rp.pl/thread-19949.html . No i admin napisał, że dostaje block'a.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Najpierw, chciałbym serdecznie przeprosić Max'a Skyline, iż złożyłem na niego skargę, poprostu nie doczytałem do końca tego co on do mnie napisał. Jeśli ten block jest za to, że odgrażałem się jemu, że złoże skarge, to tak nie było, poprostu poinformowałem go, że złoże skarge i to zrobiłem, teraz wiem, że nie słusznie. Bardzo mi zależy gra na tej postaci i jeszcze raz proszę, aby admin nie dawał mi blocka, poprawię się.
  • Back to top
    • 0

Dawid4643 15/12/2009 - 15:21

Dawid
  • Gracz
I masz juz skarge na forum.nara.
[quote name='Regulamin Serwera i Forum]Nie tolerujemy grożenia w jakiejkolwiek postaci' date=' również gróźb zapowiadających wysłanie skargi lub raportu. Za takie wypowiedzi grozi blokada konta lub banicja.[/quote']
  • Back to top
    • 0

maro_89 3 15/12/2009 - 15:25

maro_89
  • Świeżak
Teraz to już wiem, naprawde nie doczytałem tego punktu, moglibyście dać mi ostatnią szanse ?
  • Back to top
    • 0

skb5267 15/12/2009 - 18:27

skb
  • Gracz
# Brak znajomości regulaminu, netykiety czy zasad RolePlay nie zwalnia od przestrzegania ich.
Odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic