Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] MorfusJarson Pisze za blokera w pisaniu

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andak 0 14/12/2009 - 20:32

Andak
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie postacie(ale grałem wtedy na koncie Mark Moohland)

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: AirBreak

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Przepraszam, że nie zrobilem SS'a odrazu wcisnąłem /q. Stałem poprostu na lotnisku za przystankiem. Szukałem kogoś na liście graczy(TAB) i mnie zbanowało. Stanąłem jak przyciskałem strzałkę w dół, na tym progu od betonowego miejsca dla kwiatów. Gdybym miał SS odrazu wida byloby ale nie zrobiłem za co przepraszam. Nawet nie zapamietałem Nicku kolego, który kręcił się tam i pewnie mnie widział jak zostałem zbanowany. Wiele razy był już taki problem z systemem i kolejny wypadł na mnie. Proszę o jak najszybsze odbanowanie.

P.S

Przy okazji chciałem przeprosić kolego, który dostałe przeze mnie AJ za DM. Szukałem właśnie go na liście(po ID bo nie znałem jego nicku dokładnie). Jack Boinso to chyba byłeś, Ty przepraszam. Gdy szukałem cie by napisać do ciebie i przeprosić po czym napisać do Administracji o zwrócenie mu wolności nagle BAN.
  • Do góry
    • 0

#2 MorfusJarson4 15/12/2009 - 15:38

MorfusJarson
  • Gracz
Witam!
To jest Un-Ban dla mnie, nie mogłem napisać, ponieważ miałem block w pisaniu, dzisiaj minął pisze by nikt nie pisał, że robię MK. Na swoją niewinność dodam, iż przegrałem tu już 120h i dla mnie to dużo. Jest dla mnie to jasne, że jest dobry Anti-Cheat i nie chcę wypróbowywać go. Dużo osiągnąłem na jednej postaci i nie chciałbym tego stracić.

Dziękuję Andak, że chciałeś napisać.

P.S
Jak loguję się na serwerze, wyskakuje komunikat, że jestem zbanowany, są ostatnie kary i data wygaśnięcia banu. Tak mi się wydaje. Mam tam 16 czyli jutro Ban mi zejdzie czy moje konto zostanie usunięte na zawsze(globalne). Dokładnie nie rozumiem tego.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 * B M61462 17/12/2009 - 03:24

B M
  • Zarząd

Stałem poprostu na lotnisku za przystankiem.

To niemożliwe.
Dodatkowo zostajesz ukarany za nieregulaminową sygnaturkę. :)
  • Do góry
    • 0

#4 Mickul1638 17/12/2009 - 06:52

Mickul
  • Gracz

W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.

Podziękuj koledze za wkopanie.

A apelację napisz sam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych