Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Julij Filipkov

• Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carlos_Alvarez2 14/12/2009 - 17:33

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Piszę w imieniu kolegi.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Julij Filipkov

Administrator/moduł nadający karę: Nie pamiętam, to było dosyć dawno, a na liście ostatnio zablokowanych siebie nie widzę.

Powód kary: Odwalanie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Przyznaję się, zagrałem non-rp (odwalałem) sam nie wiem z jakiego powodu. Wiele osób było, które za takie coś otrzymywały karę i dostawali drugą szanse. Bardzo chcę przeprosić administrację i obiecuję, że jeżeli dostanę UnBlock'a to już nigdy się to nie powtórzy. Screena, gdy zostałem zablokowany nie zrobiłem, sam nie wiem dlaczego.

Jeśli chodzi o UnBlock'a jestem jak najbardziej za. Osoba ta posiada wysokie RP, sam nie wiem co mu wtedy odbiło ale tak jak on proszę administrację, aby otrzymał ostatnią szansę.
  • Do góry
    • 0

#2 Bobicz 2435 14/12/2009 - 17:35

Bobicz
  • Gracz
Filipek jest fajny, tylko mi nie chce SkinPacka zrobić. Niech będzie, jestem za.
  • Do góry
    • 0

#3 Majkel003 14/12/2009 - 17:38

Majkel00
  • Gracz
Znam Filipka, dobrze mi się z nim grało, jestem za Un Banem, to naprawdę dobry gracz
  • Do góry
    • 0

#4 MrozQ 1 14/12/2009 - 17:48

MrozQ
  • Zbanowani
Ja również jestem za UnBloc'kiem Filipka, to dobry gracz. Trzeba dać mu drugą szansę.
  • Do góry
    • 0

#5 Alan566 14/12/2009 - 18:15

Alan
  • Gracz
Nie znam osobiście, ale obił mi się nie raz o uszy. Trochę dobrego o nim nawet słyszałem. Za.
  • Do góry
    • 0

#6 Alki 0 14/12/2009 - 19:39

Alki
  • Zbanowani
filipek jest fajny ;d
przyjamniej go odblokujcie ;>
  • Do góry
    • 0

#7 Joker0 15/12/2009 - 14:03

Joker
  • Świeżak
Filipek prawdopodobnie dostal CK za postac rosyjskiego mafiozo, nie ma mafii i o ile wiem to admnistracja wykasowala kazdego kto byl w tej mafii, jestem przeciw, jezeli dostanie unblocka to pewnie bedzie chcial reaktywowac ta nobiarnie.
  • Do góry
    • 0

#8 Ethan_Morbrid1 15/12/2009 - 15:25

Ethan_Morbrid
  • Świeżak
Grałem z nim - pracował w firmie budowlanej. Dobry gracz. Wiadomo, że na Un;)
  • Do góry
    • 0

#9 Bobicz 2435 15/12/2009 - 15:34

Bobicz
  • Gracz

Filipek prawdopodobnie dostal CK za postac rosyjskiego mafiozo, nie ma mafii i o ile wiem to admnistracja wykasowala kazdego kto byl w tej mafii, jestem przeciw, jezeli dostanie unblocka to pewnie bedzie chcial reaktywowac ta nobiarnie.

Prędzej siebie nazwij noobem, noobie. Wyjdź.
  • Do góry
    • 0

#10 Pedro_Estevez0 15/12/2009 - 15:38

Pedro_Estevez
  • Świeżak
Ja również grałem z Filipem, złego niemogę o nim powiedzieć. Jak najbardziej ZA.
  • Do góry
    • 0

#11 Nikoo0 15/12/2009 - 15:55

Nikoo
  • Świeżak

Również byłem rosyjskim mafiozą i moja postać CK nie dostała... siedzi sobie spokojnie w pace. Skąd możesz wiedzieć co będzie chciał robić ? Omnibus jesteś ? Bo jak na razie to widzę, że tylko od noobów potrafisz jechać innym a zapewne sam nim jesteś...

Co do tematu:
Jestem za unblockiem, ten gracz bardzo dobrze gra i ma wysokie RP, najwidoczniej miał gorszy dzień :)
  • Do góry
    • 0

#12 Carlos_Alvarez2 15/12/2009 - 16:11

Carlos_Alvarez
  • Świeżak

Nie dostal prawodpodobnie CK tylko blocka za odwalanie, doczytaj dobrze. A noobiarnią nas nie nazywaj, graliśmy dobre RolePlay, więc nie zaśmiecaj tematu takimi wypowiedziami bo nie mam ochoty wysłuchiwać głupich tekstów. A tak na marginesie nikt nie został wykasowany, administracja nie kasuje postaci.
  • Do góry
    • 0

#13 Joker0 16/12/2009 - 17:34

Joker
  • Świeżak

Prędzej siebie nazwij noobem, noobie. Wyjdź.

Widzialem dwa razy ich akcje i dwa razy pod stacja, Co do MG to juz nie bede wspominac bo sam mialem raz nim stycznosc. Ty Bobicz jestes fanem odwalania vensa, wiec moze to ty nazwij siebie noobem?, wyrazilem swoja opinie i nic ci do tego.
  • Do góry
    • 0

#14 Bobicz 2435 16/12/2009 - 17:51

Bobicz
  • Gracz

Ty Bobicz jestes fanem odwalania vensa, wiec moze to ty nazwij siebie noobem?

Fanem odwalania? Człowieku, vęns ma talent wokalny.
  • Do góry
    • 0

#15 Mickul1638 16/12/2009 - 17:54

Mickul
  • Gracz
Niech kolega nauczy się sam pisać.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych