Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBan] Mike Jansens (dawna stara postać)

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Blokers 4 14/12/2009 - 15:31

Blokers
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mike Jansens

Administrator/moduł nadający karę: Mickul?

Powód kary: MG

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, od pocżątku zacznę. Miałem już tu kilka razy bana, pisząc tą apelację czekam z nadzieją że również otrzymam unbana. Były to dawne czasy GN'u jescze mieścliliśmy się na Paradiso w San Fierro. PD goniło mnie, gdy mnie złapali napisałem na czacie /oo aby koledzy z mojej organizacji pomogli mi. Specjalnie to zrobiłem aby PD mnie nie złapało, bardzo żałuję moich negatywnych postępowań co do serwera. Wiem Chetowałem miałem zabawę zachowywałem się jak nie wyżyte dziecko. Administracja zauważyła napewno również że miałem multikonto, w sumie musiała to widzieć gdy napisał skargę na swój dawny gang. Moje multi konto o nazwie Blokers jest zablokowane. Mam wiele pomysłów na to jak prowadzić dalszą grę na postaci Mike Jansens. Proszę Administrację o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
Użytkowników proszę o darowanie sobie głupich postów. Pozdrawiam Przemo. Po rozpatrzeniu tej apelacji proszę o zbanowanie tego konta. (blokers)
  • Back to top
    • 0

Vic 4 14/12/2009 - 16:18

Vic
  • Gracz
Jestem za UnBanem, gracz się zmienił przez tyle czasu. Widać że się poprawi wyrażając swoją skruchę. Za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

skb 5267 14/12/2009 - 16:54

skb
  • Gracz
Nie.
Posted Image
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic