Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Un Block Prowadzenia pojazdów] Marco Foriennto

• Please log in to reply
3 replies to this topic

MaN425 13/12/2009 - 16:34

MaN
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marco Foriennto

Administrator/moduł nadający karę: Pamiętam, że to był Gamemaster.

Powód kary: Stunt rowerem

Wyjaśnienie wraz z dowodami: To było tak gdy pojechałem rowerem z Jackiem Castle ( Wartal ) pod Miami Mansion. Byliśmy już w środku po czym Jack napisał na czacie OOC, że zaraz wraca. W tym czasie wyszedłem z klubu, usiadłem na rower i zaczynałem jechać na małe dachy. Dałem /opis Marco ma kask i ochraniacze ( tak wiem nie dawałem /ja. Szczyt lenistwa :D ) wtedy zaczynałem skakać na te małe dachy, chciałem spróbować wykonać widowiskowy skok. Dostałem za to Warna i zakaz prowadzenia pojazdów. Bardzo to żałuję dopiero teraz się dowiedziałem ze na Skate Parku można tylko stuntować :D. Przesiedziałem tu 99 godzin gry i teraz bardzo za to żałuję mocno. Moglibyście nawet dać 300 min AJ albo więcej. Obiecuję, że już nigdy nie będę za dużo odwalał rowerem jak i innymi pojazdami. Teraz trudno się szybko przemieszczać w dane miejsce np dzieją się ciekawe rzeczy takie jak boks , sparingi , mecze itd.

http://iv.pl/viewer.php?file=7mpxzzox6wsnzcx1naq6.png

Bardzo proszę o odblokowanie prowadzenia pojazdów.
  • Back to top
    • 0

Wartal471 13/12/2009 - 17:10

Wartal
  • Gracz
Dobrze wypowiem się ja. Znam Mana od dłuższego czasu wiele godzin przegraliśmy wspólnie na serwerach RP. Wiem ,że dysponuje wysokim poziomem i umiejętnościami gry RP ,ale jak każdy gracz ma momenty w których hmm nieraz dla żartów się poodwala ,albo z nieuwagi coś porobi a później czeka nas za to kara. Myślę ,że zasługuje na pozytywne rozpatrzenie i dostanie szansy na dalszą grę z możliwością prowadzenia pojazdów.
  • Back to top
    • 0

Czaroslav777 13/12/2009 - 20:59

Czaroslav
  • Gracz
Także znam Marco dość długo i, podobnie jak Wartal, gwarantuję, że jest to gracz o wysokim poziomie RP.
Zawsze można z nim odegrać udaną akcję RP bez odpier*******. Lubi odgrywać różne sytuacje. Co mam tu na myśli, to to, że lubi urozmaicać grę. A to pęknięta opona, a to potknięcie i wybicie zęba (podaję przykłady, ale na tym się to opiera). Nie tworzy postaci nijakiej.
Jestem za odblokowaniem pojazdów. Każdemu człowiekowi zdarzają się błędy (bez urazy, ale czasem także administracji - w końcu to też ludzie).
  • Back to top
    • 0

skb5267 13/12/2009 - 21:07

skb
  • Gracz
Złóż apelacje za miesiąc.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic