Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unBan] Max Engels + dodatkowe wyjaśnienia

• Please log in to reply
26 replies to this topic

What? 0 13/12/2009 - 16:06

What?
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Max Engels
Administrator/moduł nadający karę: Ban przez stronę
Powód kary: Akcja z GameMaster'em.
Wyjaśnienie:
No więc zacznę od dzisiejszej akcji, kiedy się to wszystko zaczęło. Wraz z Crips'ami, i chłoptasiami z Ganton, chcieliśmy odbić członków gangu. Ukradłem odznakę oraz mundur koledze: Bryan'owi Connor'owi. Pojechałem na miejsce wydarzenia: Ganton, i zacząłem podszywać się pod glinę. By odbić członków, miałem za zadanie likwidację policjantów, oraz transport. Pierwszym moim celem był... Cian Hewson (Czy coś takiego). Powiedziałem że będę go osłaniał, że będę mu pomagał... I go postrzeliłem. Za ścianą był Lukas J., który także dostał Brutal Wanted. Wyskoczyłem na Binco, i załatwiłem z góry jednego z nich. Zeskoczyłem, i przybiegłem z drugiej strony - pod pretekstem przeszukania domu Volt'a. Następnie, szybko zabiłem dwóch z nich. Załadowałem Crips'ów do Pony, i poszedłem zabrać broń gliniarzom. Tylko InCharacter, żeby nie mogli strzelać. Schowałem w Pony, i podszedłem do Simone. Ale tutaj! Strzał znikąd. Okazało się, że gliniarz z dachu zrobił mi Brutal Wanted - bo nie mam */duty*, oraz mam odznakę kolegi (/opis). Oczywiście nasze układy, pozwoliły mi uciec. Medyk za-symulował iż wyciągnęliśmy broń, i zaczęliśmy mu celować Deagle w skroń. Uciekliśmy. Kilka godzin później, siedzę z mieszkańcem (Marcus Ealy) na dzielnicy, i widzę... F.B.I podjeżdża, wychodzi z Ranchera - i strzela. Tutaj zdziwienie! Skąd wiedzą że to ja? Miałem bandanę! Skąd wiedzą gdzie mnie szukać, do strzału? MetaGaming! Poprosiłem o pomoc NumLock'a. Zrobił teleport'a, i oglądnął jakieś tam screeny... Po czym sobie poszedł. Zostałem przetransportowany do szpitala, gdzie wyjęto mi kule. Pomimo tego, iż medyk wypraszał agentów z powodu ich nie-sterylności, jeden z nich został z wyjętym M4.
Posted ImagePosted Image
http://i49.tinypic.com/2ql66np.png <<-- Tutaj widać, iż gdy strzelają - mam /opis

Dodatkowe wyjaśnienia:
No więc dostałem bana, i Mickul zdecydował iż 'Nie mogę pogodzić się z porażką'. No zaraz... To że on jest (był?) w F.B.I, nie znaczy że musi ich bronić - nie czytając wcześniej moich wyjaśnień.
[quote]Nie /duty tylko Medyk Ray zauważył, że strzeliłeś do policjanta i dobiłeś Mnie i Petera. napisał to na /d i podał twój rysopis. Na Dachu był Lenny i cie zauważył.[/quote]
Zabawne, bo Ray miał pistolet przy łbie, i groziłem mu że jak podejdzie do któregoś z was, zabije go. Ale on oczywiście... Uciekł sprintem, z kulką w brzuchu.
[quote]MG - wjazd na dzielnice - słyszałem, że nasi agencji rozpracowują coś o Master of Speed. Wiedzieli gdzie cie szukać.[/quote]
Serio? Bo tylko ja znam prawdziwą nazwę Masters Of Speed - In Character. Wszystkim innym przedstawiam jako Purple Heaveys. No nawet w naszej organizacji nikt (Prócz Philip'a Cerevona i mnie) nie zna prawdziwej nazwy - to skąd nazwa w In Character wam się wzięła?
[quote]Widocznie wiemy. Mamy swoich informatorow i robimy rozne dojscia.[/quote]
Informatorów? Ciekawe gdzie. Wszyscy co są w organizacji zapewniali, iż nie zdradzą organizacji - inaczej Character Kill. Poproszę o imiona i nazwiska informatorów, oraz screeny wraz z /time - gdzie robicie śledztwo dotyczące Masters Of Speed.
[quote]Nie wjechalismy tam przypadkiem. Pojechalem pod wasze hq celowo i zobaczylem go tam. Co do chusty to jeśli nie masz kominiarki/maski/chusty w /u to nic ci opis nie da. [/quote]
^^W takim razie proszę o screeny z przedmiotami:
Bluza na dużym napisem F.B.I na plecach,
Pasek taktyczny,
Odznaka.
Wjechaliście? No to ciekawe skąd wiecie o nas? Yhy... Czyli wszyscy członkowie gangu, nie mogą dać sobie /opis - gdy nie mają przedmiotu?:[quote]W takim razie skoro nie mamy tego w przedmiotach - to może opis jest zbędny? Albo powinniśmy mieć zadarty nos, rane na czole, podbite oko w przedmiotach[/quote] Cieeekawe. To po co ta komenda była robiona, dla picu?
Czyli członkowie gangów, nie mogą mieć /opis'u - bandany?
http://img709.imageshack.us/g/samp433.png
[quote]Z dupy, którą założyłeś dopiero jak nas zobaczyłeś. [/quote]
Ciekawe. Celowałeś we mnie, i już miał /opis. Bardzo szybko piszę, nie wiedziałem. W logach wszystko będzie.
[quote]Nie do końca. Wiedzieliśmy, że w tych rejonach może być. [/quote]
A to niby skąd? Z forum, dział: Organizacje przestępcze?
[quote]Maska to przedmiot: nie masz maski - widać twarz. [/quote]
Maska działa jedynie dla pracowników F.B.I - nawet gangi nie mają masek (ew. /chusta).
[quote]Strzelasz BW policji, robisz /me i /do że zabierasz policji, a potem w panelu org/biz/frakcji czy czego innego zmieniasz; f[/quote]
Konkretnie ukradłem koledze z szafy, który mieszka u mnie na dzielnicy.
[quote]Ponadto - skąd masz skin PD? :>[/quote]
Ukradłem, i zmieniłem skin organizacji na : 280.
[quote]Jest zakaz zabierania tych kominiarek tak jak i żółtych papierów.[/quote]
Jeżeli nikt nie ucierpi materialnie, mogę się podszyć pod policjanta. Seba (Peter Bridge) o ile się nie mylę, trochę oglądał tą akcje. Gdy prosiłem go o skiny, dałby - gdyby miał AdminLevel.
[quote]Nie umiesz pogodzić się z porażką.[/quote]
Tak! Z porażką FBI.
______
Peter Bridge, kilka minut po tym jak uciekłem z Ganton - uprzedził was (Aki Sato):
"Ma bandane na japie, nie rozpoznacie go".
Gdyż celowali we mnie i krzyczeli żebym wysiadał, gdy miałem purpurową bandanę na twarzy. Świadkiem jest Kanye Johnson (Kali), którego oskarżono o współudział, gdyż odwoził mnie do domu.

• Back to top
    • 0

Logan0 13/12/2009 - 16:20

Logan
  • Świeżak

Zabawne, bo Ray miał pistolet przy łbie, i groziłem mu że jak podejdzie do któregoś z was, zabije go. Ale on oczywiście... Uciekł sprintem, z kulką w brzuchu.

Super, tylko, że gdy ja klękałem przy Simone udzielając jej pomocy, Ty postrzeliłeś 2x Petera i gdy chciałes oddać strzał we mnie, na Twoje nieszczęście musiałeś przeładować, a uciekając nawet nie trzymałem spacji tylko biegałem wokół aut. Gdy cie to znudziło zacząłeś mi płakać na /w.
Ban jak najbardziej słuszny.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 13/12/2009 - 16:26

Mickul
  • Gracz

^^W takim razie proszę o screeny z przedmiotami:

Skin 286.

Pasek taktyczny,

Pasek taktyczny nie zakrywa twarzy.

Odznaka.

/pokaz id

Wjechaliście? No to ciekawe skąd wiecie o nas? Yhy... Czyli wszyscy członkowie gangu, nie mogą dać sobie /opis - gdy nie mają przedmiotu?:

Jesteście nietykalni i nikt o Was nie wie? Oj, chyba czas skasować jedną organizację.

Rozkłada mnie na łopatki Twoja teza, że członek gangu samochodowego nie może być rozpoznany i nosi bandanę. Za to już powinieneś mieć bana. Zaraz sobie Twoje logi pooglądam.
  • Back to top
    • 0

What? 0 13/12/2009 - 16:26

What?
  • Zbanowani
WoW! Mi się zdaje, że ty dopiero podszedłeś do nas gdy obaj mieli Brutal Wanted. Gdy kazałem Ci glebnąć na ziemie, uciekłeś sprintem 

What? napisał(a): ^^W takim razie proszę o screeny z przedmiotami:

Skin 286.

(Dzisiaj 18:06)What? napisał(a): Pasek taktyczny,

Pasek taktyczny nie zakrywa twarzy.

(Dzisiaj 18:06)What? napisał(a): Odznaka.

/pokaz id

No tak, ja wiem że to wszystko jest. Ale proszę o przedmioty, tak jak oni prosili o przedmioty bandany. Pisali na /me i /opis o pasku, odznace, bluzie... A czy mają przedmioty? Oni mogą mieć "zmyślane" bo są w F.B.I, a ja nie jestem - więc nie mogę? No bardzo fajnie, nie wiedziałem.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 13/12/2009 - 16:29

Mickul
  • Gracz

No tak, ja wiem że to wszystko jest. Ale proszę o przedmioty, tak jak oni prosili o przedmioty bandany. Pisali na /me i /opis o pasku, odznace, bluzie... A czy mają przedmioty? Oni mogą mieć "zmyślane" bo są w F.B.I, a ja nie jestem - więc nie mogę? No bardzo fajnie, nie wiedziałem.

Już Ci powiedziałem, że jeżeli chcesz, to mogą Ci pokazać odznakę ze względu na /pokaz id. I owa odznaka nie ukrywa ich tożsamości. :D
  • Back to top
    • 0

Pinky 0 13/12/2009 - 16:33

Pinky
  • Zbanowani
Mickul, chyba nie zrozumiałeś. Chodzi o to że MAX miał bandane na /opis a nie w przedmiotach i go rozpoznali a FBI miało /opis też bez przedmiotów i są bezkarni. Już pisałem Ban nie słuszny.

Rozkłada mnie na łopatki Twoja teza, że członek gangu samochodowego nie może być rozpoznany i nosi bandanę. Za to już powinieneś mieć bana. Zaraz sobie Twoje logi pooglądam.

Chodzi o to że on jest rozpoznawalny mimo bandany na /opis. Może być rozpoznany jeżeli nie ma /opis i innego skina itp. Mnie trochę bawi to że nie wierzysz w błąd FBI, i szukasz dziury w całym. Seba widział MG na stacji, i kazał Aki'iemu i bandzie odczepić się od Max'a bo ma /opis.
  • Back to top
    • 0

Majkel4251 13/12/2009 - 16:35

Majkel
  • Gracz
Bardzo proszę administracje o sprawdzenie jego logów z tamtego dnia, sami zobaczycie jak płakał na tej kropce.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 13/12/2009 - 16:35

Mickul
  • Gracz
Co mnie obchodzi jego bandana na /opis skoro nawet nie ma odpowiedniego skina, na którym jest ona założona. Zaraz dostaniecie bana za brak zrozumienia tej gry. Czy dla Was wszystko kuźwa musi być w przedmiotach, żeby to istniało? Są komendy na serwerze!? SĄ! Są skiny na serwerze!? SĄ!

Jak może być na opisie coś, co ukrywa tożsamość całego gracza i uniemożliwia rozpoznanie go!!
  • Back to top
    • 0

Pinky 0 13/12/2009 - 16:44

Pinky
  • Zbanowani
Przepraszam cię, ale to WY oskarżyliście MAXA że nie ma BANDANY w przedmiotach... A nie ma skina który ma np. założoną bandane, OKULARY, CZAPKĘ i zarysy broni.

Są komendy na serwerze!? SĄ! Są skiny na serwerze!? SĄ!

Użył komendy.. /opis.. A co miał wziąć skina w kominiarce, S.W.A.T ? Nie ma skina takiego jak gracz chciał by wyrazić swoją postać... Po to jest /opis by ukazać naszą postać taką jaką nie możemy rozpoznać przez SKIN!

Zaraz dostaniecie bana za brak zrozumienia tej gry.

Przepraszam, przepraszam. Ale nie uczestniczyłem w tej akcji i mi grozisz za to że wypowiadam się na forum?

Bardzo proszę administracje o sprawdzenie jego logów z tamtego dnia, sami zobaczycie jak płakał na tej kropce.

Niech zobaczą wasze M.G. będzie kupa śmiechu. NA STACJI WPADLIŚCIE JAK ŚLIWKA W KOMPOT

Edit@
PROSZĘ O NICKI TY CO KAPOWALI NA NAS... SEBA potwierdził wasze MG. Nie ja nie jestem nietykalny.. TYLKO nie mam nic na sumieniu..
  • Back to top
    • 0

Majkel4251 13/12/2009 - 16:46

Majkel
  • Gracz

Niech zobaczą wasze M.G. będzie kupa śmiechu.

Dla was wszystko jest MG, bo jesteście nietykalni.
  • Back to top
    • 0

Crea63 13/12/2009 - 18:02

Crea
  • Świeżak
Nie chcę teraz wchodzić z błotem w FBI, ale muszę bo inni nie cierpieli. Nigdzie na forum w utajnionych/bazie danych nie ma kartoteki o Maxie. Były tylko konferencje na skype, ja ic nic nie wiem o nich i nie mam pojęcia dlaczego tam wjechali i skąd to wiedzą ze tam przesiadują..

Płacz ooc fakt, ale jeśli ktoś coś łapie/odpier** to każdy wię wkurzy i się broni.
Ja jestem za unbanem, a co do akcji złapania Cię na ganton było wszystko RP :D

//edit:

Eh zapomniałem, sa zeznania jednego gościa, ale skąd on o tym wie ?
  • Back to top
    • 0

Pinky 0 13/12/2009 - 18:43

Pinky
  • Zbanowani
Możesz podać jego nick? Jeżeli to nikt z nich:
Bryan Connor
Max Engels
Philip Cerevon
Silvio DeGasper
Stanley Fox
Terry McRcon

To był MetaGaming
  • Back to top
    • 0

What? 0 13/12/2009 - 18:52

What?
  • Zbanowani

Nie chcę teraz wchodzić z błotem w FBI, ale muszę bo inni nie cierpieli. Nigdzie na forum w utajnionych/bazie danych nie ma kartoteki o Maxie. Były tylko konferencje na skype, ja ic nic nie wiem o nich i nie mam pojęcia dlaczego tam wjechali i skąd to wiedzą ze tam przesiadują..

Płacz ooc fakt, ale jeśli ktoś coś łapie/odpier** to każdy wię wkurzy i się broni.
Ja jestem za unbanem, a co do akcji złapania Cię na ganton było wszystko RP :D

//edit:

Eh zapomniałem, sa zeznania jednego gościa, ale skąd on o tym wie ?

Właśnie. Prosiłbym o jego imię i nazwisko.
Tak, masz racje (Trochę). Na Ganton było RolePlay, ale nie ze strony wszystkich. Ty i twój mąż IC (Chyba?), zagraliście dobrze. Potem oczywiście kumpel Chuck'a Wallace, pomógł nam uciec - medyk.
  • Back to top
    • 0

Crea63 13/12/2009 - 19:01

Crea
  • Świeżak

Możesz podać jego nick? Jeżeli to nikt z nich:
Bryan Connor
Max Engels
Philip Cerevon
Silvio DeGasper
Stanley Fox
Terry McRcon

To był MetaGaming

Żaden z nich, czyli MG "informatora" na którym opierali się agenci.
Przez to Max ucierpiał, ja jestem za unBanem i AJ dla Nikko Willz za to mg.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 13/12/2009 - 19:05

Mickul
  • Gracz
Nikko Willz, czekamy na jego wypowiedź. UnBan raczej będzie, aczkolwiek blokada OOC zostanie.
  • Back to top
    • 0

What? 0 13/12/2009 - 19:06

What?
  • Zbanowani
http://img21.imagesh...07/rozmowaq.jpg
Screen zdobyłem od kolegi. Przyrzekłem iż nie powiem od kogo.

Nikko Willz szepcze: Max Engels, czarny kolor skóry.

Tak! Dałem mu portfel, ale nie zostawiłem tam dokumentów! Nie jestem taki głupi, żeby przy okradaniu pokazać swoje dane.

Tom Shield szepcze: To jest ten garaż na Jefferson, prawda?

A ty skąd to wiesz koziku? Zobaczyłeś na forum?

Nikko Willz - reszta zeznań

Zabawne. Zdaje się, że potem Cię wywiozłem w las, do chatki i nadałem Ci Brutal Wandet. Tak! Tak to było. Nie wyjeżdżaj teraz z tekstem, że Cię medycy uratowali. Bo to jest śmieszne. Mam kilka pytań:
-Skąd znasz moje dane?
-Miałeś BW. Jak możliwe jest to, że wszystko pamiętasz?*
-Skąd wiecie o siedzibie? (Pytanie do Tom'a). 

Nikko Willz, czekamy na jego wypowiedź. UnBan raczej będzie, aczkolwiek blokada OOC zostanie.

Jaka blokada OOC? Za co ją dostałem, i kiedy?
  • Back to top
    • 0

_Nikko_ 375 13/12/2009 - 19:20

_Nikko_
  • Gracz
Dobra, Teraz przyszła kolej na mnie. Któryś z administratorów powiedział że jeżeli uratuje Cię pogotowie w czasie BW to wszystko pamiętasz, jeżeli nie to nie pamiętasz. W moim przypadku było tak że mnie uratowali. Ja jestem za tym abyś nie dostał un-bana. Powiedz dlaczego kłamiesz? Nie wywiozłeś mnie w żaden las, tylko o ulice dalej. Masz bardzo niski poziom RP. Ciągnie samochód liną holownicza bez kierowcy. MG? Sprzedawałem wam auto "Pony". Później na komisariat przyszedł kolega Rocky Downson i powiedział że go również okradłeś lecz części zostały. BW? Hmm... Dostałem parę razy w? Nawet nie wiem gdzie. Nie napisałeś /ja uderza Nikka pałką po głowie/dupie/nogach. To tyle ode mnie. Pozdrawiam.

//EDIT:

Pamiętasz jak mnie holowałeś? Nie wiedziałem gdzie jest dzielnica Jefferson. Podałem Ci numer i ty zadzwoniłeś ze swojej komórki na moją i mnie prowadziłeś aż dojechaliśmy. W ten sam dzień widziałem jak wystawiłeś części z mojego elegy na aukcję. Sprawdziłem Numer zgadzał się i na aukcji były dane osobowe. Więc powiedz mi jeszcze raz jakie MG?

Tom Shield szepcze: To jest ten garaż na Jefferson, prawda?

A ty skąd to wiesz koziku? Zobaczyłeś na forum?

Tak jak wyżej wymieniłem, Tom Shield - kolega Rocky Downson'a. Rocky'iego też okradliście, On poprosił Toma o to aby zajął się tą sprawą, a Rocky powiedział aby Tom przesłuchał mnie w tej sprawie bo mnie także okradł.
  • Back to top
    • 0

What? 0 13/12/2009 - 19:42

What?
  • Zbanowani
Rocky'ego próbowaliśmy. Ale zaczął jebać po słupach, i naj*** sobie BW. Postanowiliśmy z nim nie grać - dostał potem AJ.

Co do tego, że Cię nie wywiozłem... Nie kłam. Wszystkich tam wywozimy. Caroline May, Jack Lock - oni to potwierdzą. A to czy Cię medyk uleczył, to łatwo sprawdzić - logi.
Dostałeś BW! Bo innej możliwości nie było. Skąd znasz moje dane osobowe In Character, hemm? Bo bardzo mnie to ciekawi.
Jakie MG? Dostałeś BW, poznałeś swoje części - chociaż na świecie są ich miliony... Hym... A może twoje ma teraz Pinky, w swoim Elegy? Tak! To raczej to. Tak, sprzedawałeś nam Pony. Tylko że na Matt'a Westersa! Jego była kasa, a umowy nie podpisaliśmy żadnej. Nawet nie znasz mojej twarzy, nic! Więc powiedz mi, skąd to wiesz?! Z forum, z MetaGamingu!?
  • Back to top
    • 0

_Nikko_ 375 13/12/2009 - 19:45

_Nikko_
  • Gracz
Nie kłam? Pokazać Ci to miejsce? Może sobie przypomnisz? Tuż obok garażu. Dane osobowe? Napisałem Ci. Numer w Telefonie miałem, widzę aukcja części są no to sprawdzam, okazuje się że numer ten sam, Imię i Nazwisko sobie wziąłem i Finito. Proszę bardzo, Są logi. Szkoda że usunąłem Screeny.
  • Back to top
    • 0

What? 0 13/12/2009 - 19:56

What?
  • Zbanowani
Proszę o screena, gdzie uratował Cię medyk :D
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 13/12/2009 - 20:15

Mickul
  • Gracz
Zrobimy tak. Jeżeli faktycznie medyk uratował Nikko - bana na forum dostanie What? za siedzenie na dupie innych. Natomiast jeżeli medyk nie uratował Nikko - bana dostanie _Nikko_ za kłamstwo. Logi będą jutro.
  • Back to top
    • 0

_Nikko_ 375 13/12/2009 - 20:36

_Nikko_
  • Gracz
Okej. Logi wszystko potwierdzą.

//EDIT:

Koleś przejeżdżał motorem i mnie znalazł, zadzwonił po karetkę, przyjechał David Richardson i Julia Wiliam, potem zabrali mnie do szpitala i tam opatrzyli.
  • Back to top
    • 0

What? 0 14/12/2009 - 08:29

What?
  • Zbanowani
Oto miejsce, gdzie przeważnie wywoziłem swoje 'ofiary':
Posted Image

Co do kary, proszę by wymierzył ją inny administrator, niż Mickul.
I prosiłbym jeszcze o wypowiedź Szybkiego, za co tak naprawdę był ten początkowy ban :)
  • Back to top
    • 0

Styper152 14/12/2009 - 08:42

Styper
  • Gracz
@up: Kary? Przecież podobno jesteś niewinny :F

Widzę ze muszę zacząć używać klawisza F8 przy każdej akcji RP bo zaś nie dają żyć...

I wątpię by wyrok innego admina byłby inny niż ten co przedstawił Mickul
  • Back to top
    • 0

_Nikko_ 375 14/12/2009 - 12:32

_Nikko_
  • Gracz
SS1
SS2

Proszę bardzo. Jeżeli to chcesz nazwać lasem to ja jestem święty. Przypomnij sobie dobrze.

/Max Engels Otwiera Bagażnik.
/Max Engels Rusza z Piskiem opon.
/do Nikko Wylatuje z bagażnika na ulice.

Może teraz sobie coś przypomnisz?

//EDIT:

przeważnie

lecz to nie to samo.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 14/12/2009 - 12:50

Mickul
  • Gracz
Zamykam do czasu zdobycia logów.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 14/12/2009 - 15:47

Mickul
  • Gracz
[18:01:07] [SPWN] [Nikko Willz] (Po BW)

[18:01:07] [info] [Nikko Willz] BW

[18:01:07] [PUBL] OnPlayerStateChange(110,1,8) [Nikko Willz]

[18:01:16] [cmdl] [Nikko Willz] /stats

[18:01:18] OnDialogResponse(110,0,0,0,'Godzin:                          294') [Nikko Willz]

[18:01:43] [cmdl] [Nikko Willz] /w 99 Gdzie znajde ten nowy regulamin ?

[18:02:25] [cmdl] [Nikko Willz] /p

[18:02:29] OnDialogResponse(110,0,0,0,'23616    Gold Medal LP           0       0       0g') [Nikko Willz]

[18:13:54] [cmdl] [Nikko Willz] /a

[18:13:56] OnDialogResponse(110,0,0,0,'GM 1                     -       GameMaster 533') [Nikko Willz]

[18:18:20] [cmdl] [Nikko Willz] /id cian

[18:21:47] [cmdl] [Nikko Willz] /do Nikko jest pobity

[18:22:24] [cmdl] [Nikko Willz] /do Puls w normie

[18:22:37] [cmdl] [Nikko Willz] /do Twarz cala we krwi, Nikko nieprzytomny.

[18:24:10] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 napadli na mnie i mi zabrali czesci z elegy xd

[18:24:23] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 max jakis tam

[18:24:28] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 polowa to bylo nonrp

[18:24:30] [cmdl] [Nikko Willz] /id max

[18:24:49] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 niby jest nowy regulamin

[18:24:55] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 ze mozna przed 21

[18:25:02] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 ale ja jakos nie znalazlem nic

[18:25:16] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 napisalem juz do szybkiego na forum podrzuci mi linka moze

[18:26:34] [cmdl] [Nikko Willz] /do Tak

[18:26:43] [cmdl] [Nikko Willz] /do Imie i Nazwisko: Nikko Willz

[18:26:53] [cmdl] [Nikko Willz] /do Rok Urodzenia: 1985

[18:27:22] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 nie widze co piszesz na czacie chyba ze to tylko animka

[18:27:31] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 bo kamera jestem w oddali ;d

[18:27:57] [cmdl] [Nikko Willz] /id na

[18:27:59] OnDialogResponse(110,13,0,0,'78      Natasha Shirokov') [Nikko Willz]

[18:28:42] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 sluzby porzadkowe cos sie nie interesuja ;/

[18:30:17] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 no niestety

[18:30:27] [cmdl] [Nikko Willz] /do Nikko powoli sie budzi

[18:30:34] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 5min jeszcze wiec

[18:33:01] [cmdl] [Nikko Willz] /id cian

[18:33:23] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 nom ;d

[18:33:33] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 oK dzieki

[18:33:45] [cmdl] [Nikko Willz] /w 28 rowniez

[18:33:49] [cmdl] [Nikko Willz] /stats

[18:34:00] OnDialogResponse(110,0,0,0,'Godzin:                          294') [Nikko Willz]

[18:35:13] [info] [Nikko Willz] UNBW

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic