Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnCK] Diego Carvezzo

• Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziomek15 13/12/2009 - 12:35

Ziomek
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Diego Carvezzo

Administrator/moduł nadający karę: /akceptuj smierc

Powód kary: CK

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Proszę o UnCK dla postaci Diego Carvezzo, ponieważ zaszła mała pomyłka gdyż Dogulaz się pomylił bo była akcja, w której ja nie uczestniczyłem.Gdy wbiłem na serwer on mnie gonił i mnie zabił z Deagle i musiałem wpisać /akceptuj smierc.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojes sprawy :D.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#2 Toretto42 13/12/2009 - 12:46

Toretto
  • Gracz
[b]Imię i nazwisko ukaranej postaci:[/b]

[b]Administrator/moduł nadający karę:[/b]

[b]Powód kary:[/b]

[b]Wyjaśnienie wraz z dowodami:[/b]

Admini to odrzucą po zobaczeniu braku wzoru. Popraw jeżeli chcesz dostać UnCK
  • Do góry
    • 0

#3 New0 13/12/2009 - 12:47

New
  • Świeżak
Słyszałem, że Dogulaz mi też chcę zrobić CK, za nic.

Ostatnio dostałem od niego BW OOC, bo powiedziałem "wypierdalaj" do czarnucha a nie wiedziałem, że to Bloodz bo nie miałem skin packu, e.

Jestem za zdjęciem CK temu graczowi.
  • Do góry
    • 0

#4 0lefansy230 13/12/2009 - 12:48

0lefansy
  • Gracz
Nie tylko brak wzoru, ale administracja nie zdejmuje kar nadanych przez system (/akceptujsmierc), chyba :D
  • Do góry
    • 0

#5 Neon 2 13/12/2009 - 12:55

Neon
  • Zbanowani
Ta, dostałeś CK bo podobno się zbuntowaliście, Douglaz przyszedł do nas i poprosił nas o pomoc by was zabić, a my że nie lubimy el corony to was powybijaliśmy :>
  • Do góry
    • 0

#6 New0 13/12/2009 - 13:03

New
  • Świeżak
Ciekawe jaki bunt? Wszyscy mają CK dostać.

Chyba go coś boli, to można uznać za DM.
  • Do góry
    • 0

#7 Toretto42 13/12/2009 - 13:07

Toretto
  • Gracz

Ciekawe jaki bunt? Wszyscy mają CK dostać.

Chyba go coś boli, to można uznać za DM.

Nie wiem, pisali Ci co nie byli w więzieniu (Neon, Kosa i ktoś jeszcze chyba) że "Los Fuerza Trece" pada bo Carvezzowie dawali /q podczas akcji, a reszta to nie wiem musiałem reloga dać i było już po temacie.
  • Do góry
    • 0

#8 MuertosRulez319 13/12/2009 - 13:26

MuertosRulez
  • Gracz
Diego nie miał nic związanego z tą akcja, a Dogulaz się pomylił i należy mu się unCK. A ty Toretto nie wypowiadaj się! Nawet nie jesteś w gangu, ani mieszkańcem.
  • Do góry
    • 0

#9 Ziomek15 13/12/2009 - 13:26

Ziomek
  • Świeżak
Poprawiłem :D 
Dogulaz robił wszystkim CK którzy wpadli mu w drogę.
  • Do góry
    • 0

#10 dogulaz 246 13/12/2009 - 13:39

dogulaz
  • Świeżak
Nie ma żadnego unCK. Dostałeś CK i tyle. Było trzeba nie lecieć na mnie z bronią, ja kogo widziałem tego zabijałem balon mnie to obchodzi. Po co skakaliście?
  • Do góry
    • 0

#11 Ziomek15 13/12/2009 - 13:40

Ziomek
  • Świeżak
Ja nie skakałem do Ciebie i biegłem na Ciebie z bronią. 
Coś ci się musiało pomylić. 
A poza tym nie wiem kiedy ci się zbuntowaliśmy jak ty długi czas nie grałeś.
  • Do góry
    • 0

#12 dogulaz 246 13/12/2009 - 13:50

dogulaz
  • Świeżak
Przepraszam was, ale nie moja wina, że twoi niesamowici koledzy skaczą to mnie z bronią, obgadują i terefere. Jakoby iż Quarto Guerra, skoczył do mnie pierwszy, wyjeżdżając z tekstem ' Teraz nie ty tu rządzisz, tylko Trigger ' ( Trigger - porażka... brak weny do wymyślenia pseudonimu) za chwile zaczęło gonić mnie 121'st. Kiedy to już wasz odważny przywódca Quarto jeden i Quarto drugi zaczęli sobie robić pułapkę - to ja skorzystałem ze znajomości. Quarto dostał 10-15 kulek w głowę, ale odleżał BW i dalej chodzi - no sorry koledzy, rzuca się na mnie 121'st - na EL MERO MERO - do którego powinno czuć się respekt, oni wyciągają broń i strzelają.

Najbardziej z waszej gry, zdziwiło mnie to, iż ja rzekomo oddałem panel Gangsta4All i nie gram już na HRP, pojadę wam tekstem Sikorki, 'HRP jest jak narkotyk' i w najbliższym czasie nie mam zamiaru kończyć gry. Chociaż miałem już taki zamiar, nie grałem kilka dni i wróciłem. Powinienem w gangu zostawić tylko Leita, jego 3 kumpli, Sancheza, Wiśnie, Sergio Cruza, Kristo i Psycho, Gruszkę i Blokersa. Resztę wyje**ć na zbity za przeproszeniem pysk. Bo to co wy dawaliście, a ile się natłumaczyłem w nie których sytuacjach NAGINAJĄC prawdę to już jest poezja. Wasze zachowanie było conajmniej nie na miejscu niżeli karygodne. Także, tam jeszcze trochę krwi się poleje panowie.

Dzięki
Doug

• Do góry
    • 0

#13 kosa772 1 13/12/2009 - 13:50

kosa772
  • Zbanowani
Dostaliście CK proste, godziłeś się na to w aplikacji. Douglaz przyjechał do nas i poprosił o pomoc, więc mu pomogłem. Zrób nowe konto i graj.
  • Do góry
    • 0

#14 skb5247 13/12/2009 - 14:28

skb
  • Gracz
Nie zdejmujemy blokad nadanych przez system(czyt. /akceptujsmierc).
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych