Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Mladen Novakovic

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mladen_Novaković 0 13/12/2009 - 11:31

Mladen_Novaković
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Mladen Novakovic

Administrator/moduł nadający karę: Philippe Moreau

Powód kary:/q podczas akcji z FBI

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Wieć pewnego razu wraz z dwoma kumplami zeszliśmy na podziemny parking PD.Mieliśmy na celu odbicie jednego z więźniów.(W tym czasie gadaliśmy na skype).Staneliśmy za jednym z filarów i wyciągneliśmy Deagle,lecz w tym momencie zobaczyliśmy całą mase policjantów.Zdezorientowani tą sytuacją daliśmy /q aby uniknąć więznienia.Blocka dostałem dopiero następnego dnia.Tak wiem że tak nie powinnieniem tego zrobić,lecz zrobiłem i bardzo tego żałuje.Jest to moja pierwsza kara tego typu więc mam nadzieje że sprawa ta zostanie rozpatrzona pozytywnie.Jak dostane drugą szanse napewno tego nie powtórze.Bardzo zależy mi na tej postaci ...
  • Do góry
    • 0

#2 Majkel003 13/12/2009 - 11:35

Majkel00
  • Gracz
Mladen to dobry gracz, raz mu się noga powinęła i od razu dostał blocka, jeżeli to jego pierwsza kara to powinien dostać UnBlocka, znam go już dosyć długo, dobrze mi się z nim grało, ale przez jeden incydent dostał blocka... Jestem za UN.
  • Do góry
    • 0

#3 Bobicz 2435 13/12/2009 - 11:51

Bobicz
  • Gracz
Jedynie co mogę powiedzieć to to, że Mladek to dobry gracz. Miałem z Nim okazję trochę pograć. Działał pod wpływem emocji, strachu po całym zajściu cały czas mi pisał, że popełnił błąd i bardzo tego żałuje. Pewnie zgodzi się na karę w postaci Admin Jaila. Jestem za oczywiście za Odblokowaniem Postaci. No to co Mladek? Pierwszy i ostatni raz?
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 13/12/2009 - 14:32

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-18824.html - Ban.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych