Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] Dożywotni AJ - Coxsone Marley

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

Marhley316 20/06/2009 - 11:54

Marhley
  • Gracz
Witam, wczoraj dostałem dożywotniego AJ od Miska, kazali mi admini tu się wypowiedzieć, na forum. A więc, chce to wytłumaczyć.
Wczoraj, po gangbagin'gu okolo godziny 12 (w nocy) postanowiliśmy razem z Doddem zrobić napad, była to nasza dzielnica, jakiś czarnuch się szwędał po naszej dzielnicy. Zaczeliśmy go atakować, dalem /me probuje ogluszyć pałką Pesejpsona uderzajac w tył głowy. Dobra po tym, on dał /do Nie udało się, po tem znow probuje to zrobić przez /me, znowu odpowiedz /do Nie udało sie. Po tym wyjoł deserta, i nas zastrzelił, napisaliśmy o tym adminą, wzioł nas na recon Misiek, zaczeliśmy się kłucić, ja, dodd z tym Psejpsonem, w tym powodzie dostaliśmy dożywotnie AJ, teraz, zrozumiałem, że zle zrobiłem kłucać się i płacząc na /b. Nie powinienem tego robić, za to bardzo przepraszam, postaram się by tego nie powtórzyć. Co do Psejpsona, ja się pogodze z każdym, byle dostać unAJ i dalej prowadzić GUP. Teraz prosze administracje i wszystkich innych, o wybaczenie mi tego błedu, jak już napisałem wyżej, będę się starał nie popełniać tego typu błędów. Nie chce, by znów GUP spadło na tak zwany "gnój". Za wszystko jeszcze raz przepraszam, i prosze o unAJ. (Jeżeli nie mozna dostać unAJ to przynajmiej prosze o mniejszą karę).

Z poważaniem i szacunkiem
Coxsone Marley / Dudu
  • Back to top
    • 0

Jen165 20/06/2009 - 11:57

Jen
  • Gracz
Tak ja juz napisalem Coxsone o UNAJ was i mnie. Tylko ze bylem prost po bw zapomniales napisac. Dolaczam sie do UNaj i zycze milej gry ...
  • Back to top
    • 0

Cassid 3 20/06/2009 - 12:04

Cassid
  • Świeżak
Tak, znam Coxsone, znam Dodd'a, Jen'a jednak nie znam... czy grają źle? Nie sądzę, była godzina 24, to oznacza, że było po 21 - napad był przeprowadzany na ich dzielnicy, jedyny fakt, że ze strony Jen'a było nie odpowiednie zachowanie, gdyż wyskoczyli do niego we dwóch na swojej dzielnicy, uderzając go kilka razu w głowę nic mu się nie stało ponad to wyciągnął broń i zgrywając kozaka zabił ich, czyli nadał im BW. Jestem za unAJ'em a najlepiej za powtórzeniem całej tej akcji od nowa i porządnym zastanowieniem się na drugi raz.

Chyba tyle z mojej strony, pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Darius 2 20/06/2009 - 12:22

Darius
  • Zbanowani
Dodam tyle że .. wczoraj przejeżdżając obok siłowni . ni z gruchy ni z pietruchy dostałem parę kulek od coxsona .. miałem BW medyków nie było , administracja nie odpowiadała. Przeczekałem , ale na więcej razy tak nie rób ! Bo psujesz tylko innym gre.
  • Back to top
    • 0

Marhley316 20/06/2009 - 12:23

Marhley
  • Gracz
Darius, sprzątaliśmy wtedy ulice, na ziemi leżało z 10 ciał, wsadzaliśmy ich do wanow i wywoziliśmy, akurat ty przyjechaeś. Co miałem zrobić? Odruch - zabić. Też za to przepraszam, ale byłem wtedy w nerwach, najpierw HU + WKR + GN na GUP, dobrze ze nam pomoglo Los Fuerza x3, a potem jeszcze policja i FBI wjechali.
  • Back to top
    • 0

Dzemfan 0 20/06/2009 - 12:28

Dzemfan
  • Zbanowani
Tak Zawsze jestescie w nerwach, jak wczoraj ktos napiasl, niech gangi naucza sie grac bez administracji . Bo co niektorzy w srodku dnia wyskakuja z giwerami i chca kasy i wogole odgrywaja pro elo evo terminatorow gangsterow...
  • Back to top
    • 0

Marhley316 20/06/2009 - 12:29

Marhley
  • Gracz
Dzemfan, jak to ktoś z GUP, to podaj mi prosze nicki, na PW, napewno wyleci.
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 20/06/2009 - 12:39

Kowal
  • Gracz
Jestem za unAJ mimo, że konkurujemy.
  • Back to top
    • 0

Jen165 20/06/2009 - 12:42

Jen
  • Gracz

Tak, znam Coxsone, znam Dodd'a, Jen'a jednak nie znam... czy grają źle? Nie sądzę, była godzina 24, to oznacza, że było po 21 - napad był przeprowadzany na ich dzielnicy, jedyny fakt, że ze strony Jen'a było nie odpowiednie zachowanie, gdyż wyskoczyli do niego we dwóch na swojej dzielnicy, uderzając go kilka razu w głowę nic mu się nie stało ponad to wyciągnął broń i zgrywając kozaka zabił ich, czyli nadał im BW. Jestem za unAJ'em a najlepiej za powtórzeniem całej tej akcji od nowa i porządnym zastanowieniem się na drugi raz.

Po pierwsze zapomnial dopisac ze ledwo co wyszedlem z bw a juz zaczol probowac nastepne robic. Pisal na /b Jezeli sie nie zatrzymiesz znow bw bedziesz miec... To sie zatrzymalem bo mialem stracha ze znow bw bede miec... Prosze o UNaj Coxsone, Dodd'a i oczywiscie mnie...
  • Back to top
    • 0

Marhley316 20/06/2009 - 12:43

Marhley
  • Gracz
Jen, ja tak napewno nie pisałem, może Dodd. Ja chciałem to RP odegrać.
  • Back to top
    • 0

Artcik 0 20/06/2009 - 13:11

Artcik
  • Zbanowani
Niech dostaną unAJ :)
  • Back to top
    • 0

Marhley316 20/06/2009 - 13:20

Marhley
  • Gracz
Ze względu na ten temat, raczej już to powinno być usuniete/zablokowane.

Temat o którym mówiłem - http://h-rp.pl/threa...1.html#pid22371
  • Back to top
    • 0

Kadafi4 20/06/2009 - 13:28

Kadafi
  • Świeżak
dla mnie wogóle trochę śmieszne jest zachowanie graczy typu:
/ja Probuje uderzyć Pałką kogośtam
/do Udało się ?

i w 95% przypadków jest /do Nie, nie udało się.

Jezus, przecież to tylko gra! Zachowajcie się RP i odegrajcie akcję, a nie, że się nie udało.... /oh
  • Back to top
    • 0

Darius 2 20/06/2009 - 13:58

Darius
  • Zbanowani

Darius, sprzątaliśmy wtedy ulice, na ziemi leżało z 10 ciał, wsadzaliśmy ich do wanow i wywoziliśmy, akurat ty przyjechaeś. Co miałem zrobić? Odruch - zabić. Też za to przepraszam, ale byłem wtedy w nerwach, najpierw HU + WKR + GN na GUP, dobrze ze nam pomoglo Los Fuerza x3, a potem jeszcze policja i FBI wjechali.

Niech Ci będzie :) Ale nie denerwuj się na więcej razy :P Dajcie mu to UN AJ .
  • Back to top
    • 0

Marhley316 20/06/2009 - 18:48

Marhley
  • Gracz
Darius, dostaliśmy już UNAJ, przynajmiej tak myśle.
  • Back to top
    • 0

Vęns767 20/06/2009 - 18:55

Vęns
  • Gracz
Albo poczytajcie mój poradnik o PG. Dodd i Cox to dobrzy gracze, tyle z mojej strony :)
  • Back to top
    • 0

B M62155 20/06/2009 - 21:17

B M
  • Zarząd
Zdjęty.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic